mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 10:30:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Lažna prijava - ukrepi?
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lažna prijava - ukrepi?  (Prebrano 42644 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #30 : ponedeljek, 05.09.2005 : 10:37:24 »

Aja, tepec jaz...Ma kje, to so stare babe, v pokoju, zjutraj gre na vrt in potem tam solato obira cel dan...Saj jaz jim dajem malo lekcij, ker drugače ne gre, samo njim samo živce pit niti ni več tako zabavno kot včasih...Zdaj bi jih rad videl v strahu pred policijo oz. sodiščem.

Jim pa v zahvalo za obisk inšpekcije omogočam dnevno poslušanje RAMMSTEIN, LAIBACH, FEAR FACTORY, SEPULTURE in podobnih. Samo to ni to, hehe...
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #31 : ponedeljek, 05.09.2005 : 10:41:11 »

Grin Grin

Moram še jaz to poskust. Dobra ideja.

Hvala!

Hehe, Schvarc, preverjeno dobra ideja. Najvec uspeha je z "govoricami" o naselitvi "cudnih" skupin v njihovo bljizino. Tu ti nihce nic ne more, saj lahko prodas bajto komurkoli, ki jo po zakonu lahko kupi (zdaj tudi tujcem, vcasih je bil to malo vecji problem).
Logiran

ostrodlaka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #32 : ponedeljek, 05.09.2005 : 10:44:37 »

Sodisce ni resitev, verjemi...je tako Sizifovo pocetje, kjer ne bos nasel zadoscenja...pri nas so dokazovali hujse zmote, pa ne prides nikamor...pritozba na pritozbo...stare babure ignoriraj, pa bo...
Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #33 : ponedeljek, 05.09.2005 : 10:46:36 »

Ignorirat jih ne morem...več...

Lahko jim pa skačem po glavi in pijem živce.
Logiran
Igor-
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #34 : ponedeljek, 05.09.2005 : 10:53:36 »

Ne razumem tega o fušarjih...Daj bodi malo bolj natančen, ziram ideje za kontra napad. Cheesy
Sosed zida prizidek, pa mu pomaga "bratranec" iz sosednje vasi, drugi sosed za "hobi" popravlja avtomobile, tretji sosed ima privat "pasjo šolo"  Grin Grin
Važno je, da se lotiš vsakega posebej in ne vseh skupaj  Cheesy
Zamisli si sodnico in sodnika, ki ni preveč naklonjen psem tipa  bull in ne daj še da se zgodi pizdarija pred sojenjem...., pa saj bo sodnik/-ica sočustvoval  Cry s tvojimi nasprotniki (bakice in dedki), tako da po mojem mnenju greš z tožbo v izgubljeno bitko  Huh

LP
Igor
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #35 : ponedeljek, 05.09.2005 : 10:54:17 »

Hehe, Schvarc, preverjeno dobra ideja. Najvec uspeha je z "govoricami" o naselitvi "cudnih" skupin v njihovo bljizino. Tu ti nihce nic ne more, saj lahko prodas bajto komurkoli, ki jo po zakonu lahko kupi (zdaj tudi tujcem, vcasih je bil to malo vecji problem).

Če si pameten sproži govorice, boš videl kakšen mir bo, skakanje po glavi in pitje živcev vedno da povratni udarec, ponavadi se močnejši.
Logiran
ostrodlaka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #36 : ponedeljek, 05.09.2005 : 10:56:25 »

..sprozi, da se prva soseda carta s poštarjem...pa, da je bila druga v mladosti v zaporu zaradi karje... Wink
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #37 : ponedeljek, 05.09.2005 : 10:56:45 »

Ignorirat jih ne morem...več...

Lahko jim pa skačem po glavi in pijem živce.
S  tem ko boš  ti njim  živce pil,  boš  tudi svoje živčke načenjal Wink....  škoda tvojega zdravja.
Ti  pojdi lepo  na  soboto  zvečer  ali pa nedeljo  po  maši  v vaški bife,  popij  eno pivo  in  največji  vaški  čvekli razloži  kako,  si našel  eno  krasno  parcelo,  nekje na samem ,  in da boš  to  hišo  oddal  odvisnikom  od  drog....ali  pa  brezdomim  ciganom, (  lahko  najdeš    še kakšne  bolj   čudne  reveže...  ).
Hitro   jih ne bodo več  motili ne psi ne ti. Wink...  iz  lastnih  izkušenj ti  povem  , da sedaj  lahko  piknikiramo  tudi  do  treh  zjutraj  pa  vsi  mirno  spijo...  nikogar nič ne moti Roll Eyes Smiley
Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #38 : ponedeljek, 05.09.2005 : 11:01:46 »

Evo, da ne bom trmaril svoje, bom izbral prav to varianto...Samo najti moram človeka, ki rad blebeta okoli. No, saj takih je kar veliko, hehe...
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #39 : ponedeljek, 05.09.2005 : 11:03:11 »

Poročaj o uspehih  Wink
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #40 : ponedeljek, 05.09.2005 : 11:05:25 »

Po moje bi bilo pametno, da zraven tega, da bos hiso oddal na primer odvisnikom poves, da imas poln kufer sosed in da zaradi tega pac greste ... pa da bi tako zelo rad pomagal "revezem" in da bo sla hisa zato "v roke" tistim potrebnim pomoci ... hehehe! Grin Grin Grin Da bodo vedeli, da se boste selili zaradi njih in da bojo zaradi njih prisli v hiso "revezi", ne zaradi vase financne stiske - na primer! Cheesy

Saj se se spomnite kaksen rompompom je bil v Mariboru, ko so v naselju predvsem starejsih obcanov naredili "zavetisce za mame" - ali kako se ze rece! Grin

Andariell ... najbolje da gres v nedeljo kar k masi in se vsedes zraven najbolj gobcne mamce .. ampak kakkih 10 minutk pred maso Grin ... ali pa zraven ene, ki z vami nimajo slabih odnosov, z drugimi se pa tudi dobro razume! Grin Pa se reci, da si koncno prisel k masi, da se "izpoves" bogu kake tezave imas s sosedi ... ja, mal ze fantaziram ... Grin Grin Grin Grin Grin

Lp, Ursa
Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #41 : ponedeljek, 05.09.2005 : 11:08:05 »

Bom, z veseljem...

Dejstvo je, da gredo zadeve lahko predaleč. Pa ne zaradi sosedov. One lahko samo kličejo policijo in upajo na sodnika za prekrške. Meni pa je recimo za vse to vseeno. Ko se enkrat ljudje začnejo PREVEČ vmešavati v moje zasebno življenje, jaz potegnem črto in poskušam temu narediti konec, na bilo kakšen način...

O zastrupitvi psov raje ne bom razmišjal, na kaj drugega pa se sedaj že težko spravijo.
Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #42 : ponedeljek, 05.09.2005 : 11:10:37 »

linchaich, ideja je več kot odlična, samo vprašanje ali bo obrodila kakšne sadove...Pa tu bi rabil pomoč staršev, da ne bi debelo gledali, ko bi jih kdo kaj vprašal, ampak bi samo pritrdili...Če bi bili še oni za, smo zmagali, samo imam občutek, da se to njim "ne bo dalo".

Logiran
klovn
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.994


« Odgovor #43 : ponedeljek, 05.09.2005 : 11:11:05 »

Veš kaj, najprej predlagam, da tudi pri sebi poiščeš vzroke za njihovo ravnanje, včasih pomaga. No, pa da ne boš mislil, da ti ne verjamem - samo svetujem ti, si preberi še mojo dogodivščino, ki sem jo objavil 5.7. letos, ko mi je soseda nakopala na vrat policijo.



Citat
Minuli vikend pa izkušnja za popizdit. Ampak lepo po vrsti.

Pred nekako desetimi dnevi se sprehajam s svojima psoma, pa mi neki starejši možak takole mimogrede omeni: "saj tele morilce bi morali imeti doma, ne da se sprehajate naokoli!"

Bil sem tiho in šel svojo pot. Nerad se kregam z ljudmi in da bi jih prepričeval v nasprotno - sem že zdavnaj obupal.

Pa minejo trije dnevi in približno ista zgodba. "Morilski psi!"

"Pa kaj je ljudem," si mislim in sem znova tiho.

No, potem pa nedelja. Tokrat je bila na sprehodu žena. Pride domov in pravi - "Veš kaj je rekla una soseda, ki ima psičko Moli - da hodiš od ograje do ograje in ščuvaš svoje mrcine na pse, ki so za ograjo. kaj ni dosti, da imajo tak morilski značaj, ti jih še dodatno spodbujaš..."

Poči film, una soseda ima psičko mešanko, tečno ko sam vrag - neprivezana se zaganja v pse, potem pa išče potuho pri lastnici.

In ta lastnica nima nobenega dela, po cele dneve je na travniku, ki si ga je nekako prilastila. Zbira se pasja druščina, zbirajo se lastniki. Psi se igrajo, lastniki opravljajo.

No in ta soseda je pričela razglašati, da imam pse, ki so ne samo nevzgojeni, ampak so pravi morilci. Zakaj? Ja že zgledajo tako. Ne bom se posipal s pepelom, enkrat se je zgodilo, da se  je naša Zojka,  morilska boksarka,  zapodila v njeno psičko - odgovor na njeno izzivanje. Nič posebnega ni bilo, bil sem zraven in hitro reagiral in tudi če ne bi, bi se ne zgodilo nič. Ampak soseda je pričela vpiti, zmerjati, žaliti...
še opravičiti se nisem mogel.

Od takrat dalje sem vedno pazil, da se ne bi srečali, samo to je zares težko, ker je vedno zunaj. Zato sem zamenjal kraj sprehodov, da bi ja bil mir.

No in potem moji ženi natrobezlja zgodbo o mojem spodbujanju psov na tiste za ograjo. Smešno. Če grem po ulici, se seveda za vsako ograjo pojavi pes, ki naših ne pusti mimo - jasno, laja. Moji sicer ne lajajo, ampak se zaganjajo v ograjo in jaz jih normalno vlečem od ograje.

Kot sem rekel, poči film in jasno mi postane odkod prispodoba o morilskih psih. Grem k sosedi, prej sem preštel do 1000 in nazaj, da bi se ja umiril in da ne bi kakšne dodatno bleknil.

Pozvonim in jo prosim, naj se v moje pse ne vtika in da naj ne razlaga o morislkosti. Pa ti b*b* butne z različnimi žaljivkami in na koncu zagrozi, da me bo prijavila. In me tudi prijavi.

Nedeljsko popoldne. Sosedje uživajo v delu ali v brezdelju, ko ti pred hišo zapeljejo policaji. Dva sta. Seveda postanejo sesedje pozorni - policaji v soseski niso ravno vsak dan. Oba psa, tista dva morilca ju sprejmeta - eden, mlajši, maha z repom, nismo mu ga kupirali. Policaja vstopita na vrt, psa okoli njih. "Ja, prijavili so vas zaradi psov!"

"zakaj, a zato, da jim imam?"
"Ne, da so divji, podivjani, takorekoč!"
"In kje vidite podivjane pse?"

Hitro smo bili zmenjeni, rekla sta, da sta prišla, ker so jih pač poklicali.
In še napotek - imejte pse privezane. Kadar ste na sprehodu, seveda.

Moja dva sta vedno privezana, spustim ju šele takrat, ko vem, da ju lahko in to tam, kjer ne motimo nikogar.

Sem pa vprašal policaje, koliko je morala soseda za to, da sta prišla plačat. Začudeno sta me pogledala - pa sem rekel, da če pokličem vodovodarja, mojstra, dimnikarja... jih moram plačat, a policaje pa lahko vsakdo kliče in jih pošilja naokoli brez plačila. Saj vendar trati njihov čas, ta pa zagotovo ni poceni. Zasmejala sta se in odšla. Aha, še to sta pripomila - če boste videli, da je Moli odvezana, kar pokličite - pa bomo poračunali za nazaj - tudi mali psi morajo biti privezani. Enega od njiju je ugriznil mali kuža, ne velik.
Zjutraj sem šel  kot ponavadi na sprehod. Soseda v trgovini, psička pred trgovino, jasno odvezana. Spet se zapodi v moja dva in...

Pa kaj bi govoril, že tako sem predolg. Policije seveda nisem poklical. Ampak ne gre mi v glavo - OK, če se name spravi nekdo, ki nima psa, prav, človek ne ve - če pa se name BREZ RAZLOGA spravi nekdo, ki ima psa in ti na koncu domov pošlje še policaje .... hm, sem skozi mislil, da pesjanarji držimo skupaj
.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #44 : ponedeljek, 05.09.2005 : 11:13:03 »

Po moje bi bilo pametno, da zraven tega, da bos hiso oddal na primer odvisnikom poves, da imas poln kufer sosed in da zaradi tega pac greste ... pa da bi tako zelo rad pomagal "revezem" in da bo sla hisa zato "v roke" tistim potrebnim pomoci ... hehehe! Grin Grin Grin Da bodo vedeli, da se boste selili zaradi njih in da bojo zaradi njih prisli v hiso "revezi", ne zaradi vase financne stiske - na primer! Cheesy

Saj se se spomnite kaksen rompompom je bil v Mariboru, ko so v naselju predvsem starejsih obcanov naredili "zavetisce za mame" - ali kako se ze rece! Grin

Andariell ... najbolje da gres v nedeljo kar k masi in se vsedes zraven najbolj gobcne mamce .. ampak kakkih 10 minutk pred maso Grin ... ali pa zraven ene, ki z vami nimajo slabih odnosov, z drugimi se pa tudi dobro razume! Grin Pa se reci, da si koncno prisel k masi, da se "izpoves" bogu kake tezave imas s sosedi ... ja, mal ze fantaziram ... Grin Grin Grin Grin Grin

Lp, Ursa
Grin Grin Grin  Gostilno sem predlagala  , ker   so  moški ponavadi  še  večje  čvekle  kot stare mame(  brez  zamere    ampak  tako je Wink).  Pa  še  kakšna stara  mama  zna biti preveč  čustvena in se  celo strinjati s teboj...  naprej pa ne bo upala povedat.
"oštarija-glas"...  seže v deveto  vas Wink Grin
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Lažna prijava - ukrepi?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines