mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 12:59:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Bernardinec x nemški ovčar
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bernardinec x nemški ovčar  (Prebrano 28178 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #60 : četrtek, 23.07.2015 : 22:41:32 »

Hvala. Smiley

Danes sem bil priča čudežu. Z Živo, Bello in Tarom sem vedril v pesjaku, medtem ko je zunaj močno pihalo in deževalo. Punci sta počivali, mali pa se je igral sam s sabo. Ko se mu je naenkrat "odtrgalo" in je stekel ven s pesjaka, sta se psici v trenutku zapodili za njim, ga ustavili, obkrožili, nalajali, nato pa sta ga dobesedno vodili nazaj v pesjak in ga tam nadzirali, dokler se ni umiril. To se je zgodilo dvakrat. Nisem mogel verjeti svojim očem. Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #61 : petek, 24.07.2015 : 08:24:10 »

 Afro bravo
Nima mali kaj sam v nevihto letat. To je pa ja nevarno in zato so tukaj tastari, da mu to tudi (do)povejo  Wink
Logiran
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #62 : ponedeljek, 21.09.2015 : 20:38:03 »

Tar se zelo lepo razvija in raste. Velik najbrž ne bo, bo imel pa zelo trden karakter. Sumimo, da gre za mešanico apbt in malinoisa, verjetno pa ne bomo nikoli 100%. V psu je sigurno nekaj ovčarja, kajti zelo skrbi na to, da smo na sprehodu vsi skupaj in ga zmoti, če katera od psic steče predaleč. Njegovega brata je posvojil kolega in njegov je bolj živ ter še bolj podoben ovčarju. Ne vemo le, zakaj sta bila druga dva brata črno-bela. Smiley

Skratka gospodič Tar je sedaj začel z raziskovanjem sveta. Dobil je na teži in višini. Vendar mu je še vedno najljubši hobi grizenje in vlečenje. Včasih drži za povodec, na katerem sta pripeti Živa in Bela ter ju vodi po dvorišču. Ko z Živo vlečeta za isto igračo vsak na svojem koncu, vedno zmaga. Živa mu tudi dopušča, da se non stop vesi po njej in jo vleče za kožo pod gobcem (čeprav mu tudi domači to prepovedujemo) in ga je vzela pod svoje okrilje, Bella pa ga hitro pouči, da z njo ni šale. Sicer s strani odraslih psic ne gre za ugrize, bolj za nadiranje, kontroliranje in vzgajanje. Menim, da med psi nastaja močno prijateljstvo in zavezništvo. Dobro je, ker je Tar zelo socialen, Živa in Bella pa miroljubni.

Gospodič Tar (star nekje 3 mesece in pol)


Živa in Bella


Ena skupna
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #63 : torek, 22.09.2015 : 06:43:30 »

Uau, lepi pesi! Tamau je pa kot en odojk na tazadnji fotki  ljubezen
Logiran
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #64 : sobota, 27.02.2016 : 01:22:43 »

Pozdravljeni,

zbiram mnenja o tem, katere pasme bi bil lahko Tarov oče. :-) Video za ugibanje je tu: https://www.youtube.com/watch?v=0z_Q328vEzg

Mati je znana - rdečenosa pitbullka, krasen primer. Sin Tar bo počasi dopolnil 9 mesecev, je že 2 meseca brez jajčkov, vendar se ponaša s 35 kilogrami in je veliko višji od svoje matere, malce pa tudi prerašča obe moji psički. Opažam veliko značilnosti ovčarja, kajti nerad se oddaljuje in zelo pazi, da mu katera od psičk ne pobegne predaleč. Vendar ga trenutno po agilnosti še prekašata.  Cheesy

Na videu je v sodelovanju z Belllo. :-)
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Bernardinec x nemški ovčar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines