mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 15:17:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: Pes obcasno lula v stanovanju
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pes obcasno lula v stanovanju  (Prebrano 19444 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #45 : sreda, 03.04.2013 : 13:20:34 »

Sumim, da je tukaj zadaj bolezensko stanje.   Sad Tako se je dogajalo naši Lucy, ki je imela Cushingov sindrom.
Logiran
Pernecka
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #46 : sreda, 03.04.2013 : 13:30:42 »

Zdaj je prvic po dolgem casu lulal noter..lulal je prvi dan kr mu je vslo potem pa nic vec.Tudi ce ga peljem ven na dve uri bo lulal od vznemirjenje,veselja itd..ze na vhodu mojih vrat se voha po lulanci ceprav cistim in cistim in cistim skozi..s kisom..krpami posebej za tla ki imajo ze cistilo...z vsem moznim.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #47 : sreda, 03.04.2013 : 13:36:35 »

Pernecka, od kje si posvojila psa?
Je to gotovo res, da teh težav v prejšnjem domu ni imel
(ali pa je mogoče, da so ga ravno zaradi tega sploh oddali  Undecided)?

Jaz bi šla s psom najprej k veterinarju, da pregledajo urin
in izključijo urinoinfekt ali kakšno drugo težavo z urinarnim
traktom.

Za čiščenje pa priporočam Urine Off, ki razgradi urin,
ostala čistila ga žal ne.
Logiran
Pernecka
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #48 : sreda, 03.04.2013 : 17:06:17 »

Posvojila sem psa od enga gospoda ki je imel 8mladicev...vsi naj bi bili cisti...moj je bil par dni potem ko se me je navadil pa...sprica kot iz tusa Roll Eyes sploh ko pridem domov in je vesel.Sem klicala instruktorja..je rekel da je se mladic in da bo en cas eabil da se to normalizira..da ce ga kregam da lula kr se pa boji.In da ga naj vozim cimvec ven kolikor se da...da scasoma bo sam to odpravil s starostjo.upam da res
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #49 : sreda, 03.04.2013 : 18:53:53 »

Pernecka, v dobro psa (in seveda tebe) je, da izključiš bolezensko stanje, zato je nasvet, da najprej obiščeš veterinarja res na pravem mestu. Sploh, če težav z uriniranjem v začetku ni bilo.
Če bo veterinar potrdil, da je z zdravjem vse OK, pa se lahko lotiš tudi načinov kako odpraviti psihične težave pri psu.
Vsekakor pa ne bo šlo brez pravega zaporedja, sploh pa brez jeze in kazni  Smiley
Logiran
Pernecka
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #50 : sreda, 17.04.2013 : 17:41:25 »

Spet se oglašam..hvala za vso pomoč... Moram povedati da zelo lepo napredujemo glede lulanja...ne polula se več v stanovanju,tudi od veselja ob mojem prihodu mu je všlo samo 1x...lepo zadrži...jaz vzamem povodec brez kakršnegakoli kontakta in odideva na sprehod in že lula Wink Včasih ima samo finte ko se tepe z muckom ga muc vzame v strah in se polula ali pa če ni v središču pozornosti.primer:ko sem prišla iz trgovine in ga nisem pobožala oz sem začela kr zlagati stvari v omaro se je kr v stoječem stanju polulal brez da bi počepnil... takrat samo pobrišem kot da nič ni in ignoriram..je pa tega vedno manj..recimo 1x na teden.. Zdaj imam druge skrbi..vlečenje povodca-ampak to je že druga zgodba.. Hvala saj so mi vsi nasveti prišli prav Smiley
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #51 : sreda, 17.04.2013 : 17:56:17 »

Super!
Verjamem, da boš tudi glede vlečenja na sprehodu na forumu našla kak dober nasvet  Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: Pes obcasno lula v stanovanju
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines