mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 08:36:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Ciganček PAN pridno obiskuje malo šolo
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ciganček PAN pridno obiskuje malo šolo  (Prebrano 4097 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vančka pomarančka
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« : torek, 16.04.2013 : 10:45:11 »

Pozdravljeni vsi...
Že dolgo se nismo s Panom nič javili, razen nazadnje, ko je, revček, fasal zastrupitev z bakterijo (dokazano zaradi pokvarjene klobase, ki jo je pojedel pri sosedih...)...

Pan je sedaj star 4 mesece in pol in tehta slabih 10 kg. Je krasen fant, ki pa zeeeelo rad kljubuje in če mu kaj ni všeč, to tudi jasno pokaže (včeraj se je, npr., polulal sredi dnevne sobe, ker se nihče ni hotel igrat z njim).
Od prejšnjega tedna tudi obiskuje pasjo šolo in vaditeljica neprestano hvali tako Pana kot Špelo. Oba sta zelo učljiva in nihče nam ne verjame, da Pan prvič obiskuje tečaj in da je tako mlad, pa tako hitro vse dojame (in mu tudi ostane znanje). Hja, kar se cigo nauči, to cigo zna...  Grin

Zdaj, ko je lepo vreme, je tudi veliko zunaj, ampak ker še nimamo vse parcele zagrajene, mačja hrana, klobase in drugo pa vabi z vseh koncev, mora pač biti privezan. Smo pa že kontaktirali majstra za porton, tako da bo po prvomajskih naš Panko že svobodno letal vse okoli hiše...

Bom pa v sredo še kaj pofotkala v šoli, pa se še javimo, zaenkrat pa vsem en lep spomladanski, topel pozdrav...

Pan & Co.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1 : torek, 16.04.2013 : 13:07:09 »

Pan, hočemo dokaze za zgoraj napisano!  Wink Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Ciganček PAN pridno obiskuje malo šolo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines