mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 23:15:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moja mala Oli, hvala ker si bila in nas osrečila in hvala DZZŽ Pomurje
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja mala Oli, hvala ker si bila in nas osrečila in hvala DZZŽ Pomurje  (Prebrano 29984 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #60 : četrtek, 06.06.2013 : 19:36:42 »

Oliajda, vsi vemo, kako boli, ko izgubiš koga, ki ti je blizu. Veliko priložnosti boš še imela, da boš vesela, da si si zapomnila, kako je biti odgovorna za svojega psa. Verjetno si si to drugače predstavljala pred tem dogodkom. 
In verjemi, nikomur od nas ni vseeno za nobeno živo bitje. Tudi zate ne.  Kiss
Takih bolečih izgub boš vsekakor imela manj prav zaradi teh besed tukaj.  Wink
Logiran
oliajda
novinec
*
Sporočil: 26


WWW
« Odgovor #61 : četrtek, 06.06.2013 : 19:56:39 »

Hvala za razumevanje.
Logiran
oliajda
novinec
*
Sporočil: 26


WWW
« Odgovor #62 : četrtek, 06.06.2013 : 21:36:26 »

http://IMG_20130606_221010

3.6.2013
Logiran
oliajda
novinec
*
Sporočil: 26


WWW
« Odgovor #63 : četrtek, 06.06.2013 : 21:38:01 »

zelo rada bi naložila kakšno fotko od Oli, pa je žal ne znam.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #64 : četrtek, 06.06.2013 : 22:06:19 »

@oliajda - hvala za odgovore. Vem, da je tvoji odgovori ne bodo prinesli nazaj, vendar si z njimi pokazala, da se zavedas svoje napake in zaradi tvojih odgovorov imam upanje, da se nobenemu morebitnemu bodocemu tvojemu psu ne bo zgodilo nic podobnega in da bo docakal lepo starost.

@takoda - vem, da je nic ne more prinesti nazaj in predvidevam, da ti je neskoncno hudo. Zal mi je in drzi se!  objem

Oli - Kiss Kiss
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #65 : petek, 07.06.2013 : 00:06:48 »

zelo rada bi naložila kakšno fotko od Oli, pa je žal ne znam.

Jaz sem od začetka, ko še nisem imela paketa, administratorki (Jani) pošiljala fotografije na mail in jih je objavila zame. Verjetno lahko pomaga tudi tebi. Sicer so pa nekje na forumu tudi navodila za objavljanje fotografij preko spletnih albumov.

Oliajda, zelo žal mi je, ker te je izučilo na tako krut način. Žal mi je, da se sploh kdorkoli, ki mu je mar za živali, mora naučiti na tak (ali drugačen) krut način. Sad Undecided

Vsem prizadetim objem Kiss in Oli na mavrico Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #66 : petek, 07.06.2013 : 06:10:12 »

Oliajda, pravzaprav je to, kar si pisala v zadnjih postih točno to, kar smo želeli doseči. Tvoje realno sprejemanje situacije. Da se ne bo ponovilo. Sem prepričana, da vsakdo od nas v življenju naredil napake, pomembno pa je, da se iz njih kaj koristnega naučimo. Vem, da izguba ni lahka in da ti je hudo, ampak tudi to enkrat mine   Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #67 : petek, 07.06.2013 : 08:55:31 »

Oliajda, lahko slike pošlješ na moj email igracar@gmail.com, pa ti jih objavim.  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #68 : petek, 07.06.2013 : 10:49:26 »

V spomin na Oli  Kiss











Logiran
oliajda
novinec
*
Sporočil: 26


WWW
« Odgovor #69 : petek, 07.06.2013 : 11:05:08 »

1. fotografija; prvi dan v novem domu (20.1.2013)
2. fotografija; uživa v prvi palčki za zobke
3. fotografija; počitek po dolgem sprehodu po Uskovnici
4. fotografija; vsakodnevni dolg sprehod
5. fotografija; nastavljanje sončku po dolgih tednih bednega vremena
6. fotografija; srečno skakanje po visoki travi, njena zadnja fotografija (3.6.2013)
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #70 : petek, 07.06.2013 : 11:25:46 »

Še Ajdini dve najljubši  Kiss



Logiran
oliajda
novinec
*
Sporočil: 26


WWW
« Odgovor #71 : petek, 07.06.2013 : 12:16:52 »

Imam samo eno vprašanje, da mi poveste svoja mnenja saj sama ne vem kaj bi bilo bolje.
Nekateri pravijo, da žival lažje preboliš z nakupom nove ( zadovolji ti tudi potrebe po pasjem prijatelju ipd.), nekateri pa pravijo da je bolje počakati.
Kaj menite vi?
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #72 : petek, 07.06.2013 : 12:31:26 »

Odvisno od posameznika. Eni rabijo manj časa, drugi več. Menim, da je vseeno bolje malo počakati, ker vsakemu pač manjka prejšnji pes in druge karakteristike novega znajo negativno presenetiti nekoga, ki je še v fazi prebolevanja.. Ni pa to nujno, seveda.. Ampak zaradi te negovosti bi jaz priporočala malo premora, za vsak slučaj.

Po drugi strani pa vem, da je zaradi prihoda nove živali prebolevanje smrti lažje. Iz čisto preprostega razloga, ker nimaš časa za žalovanje - z mladičkom in odraslim je veliko dela, okupirata ti praktično cel dan.

Tisto zgoraj vzami v zakup.. da mogoče kak dan ne bo tako, kot si si predstavljala.. No, res pa je, da je malo drugače, če s psom preživiš 5 mesecev ali 10 let. Ne z vidika bolečine, ampak z vidika navade.
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #73 : petek, 07.06.2013 : 12:47:46 »

Predvsem pa ne pozabi načel iz svojega sporočila - četrtek, 06.06.2013 : 18:59:09.

Pa razumi, da je tudi marsikomu od nas obupno težko, sicer na drug način. Te ne poznam, ampak če bi šlo za mojega začasnika, ti tega preprosto ne bi (z)mogla oprostiti, vsaj tako ne, da bi ti dala tak nasvet, kot sem ga zgoraj.
Logiran
oliajda
novinec
*
Sporočil: 26


WWW
« Odgovor #74 : petek, 07.06.2013 : 13:01:27 »

Verjamem da je po tem mojem vprašanju veliko punc, ki je to prebralo si mislilo: ne zasluži si več psa, po tem kar je storila..še vedno sem človek, ki goji ljubezen do živali in naučila sem se ogromno iz vsega tega. Odnesla sem negativno in kruto, ampak kar veliko poučno zaušnico, kar se tiče pozornosti in odgovornosti.

Verjamem da ne bi zmogla niti mogla oprostiti, popolnoma razumevajoče je to. Tudi sama si nikoli ne bom mogla oprostiti, čeprav je zapisano da je življenje lažje, ko oprostiš nekomu, ampak pri tem primeru je to težko.

Hvala za nasvet, cenim to. In seveda je razlika med petimi meseci in desetimi leti. Še vseeno pa je navada in navezanost nekaj drugačnega.
Čeprav se mi "nadomestilo" preminule živali zdi nekoliko sebično, je po drugi strani razumevajoče. Še vseeno pa bom raje počakala da jo prebolim.
Čas celi rane, odvisno je le kako globoka je.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moja mala Oli, hvala ker si bila in nas osrečila in hvala DZZŽ Pomurje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines