mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 06:35:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: Zanimiv način osveščanja in opozarjanja na problem
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zanimiv način osveščanja in opozarjanja na problem  (Prebrano 6983 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sreda, 10.07.2013 : 19:45:10 »

Ne vem, kam drugam bi tole lahko uvrstila, pa bom kar v novo temo Smiley, ker si jo ideja zasluži. Pri nas sicer tole ni izvedljivo, bo pa morda kje v naši soseščini, kjer je polno uličnih psov.

"The original version of this video was made by two college students from Chile that surely did not have the resources to rescue or spay/neuter one dog, let alone all the dogs in this video. While they couldn’t fix the problem and rescue these dogs, they found a way to use the one tool that everyone has to raise awareness – Their voice. And the message is being heard loud and clear around the world. They took action the best way they could to get people to pause and think about a serious issue. Eyes begin to open and the opportunity for change is made possible because of a message like this. And by giving these dogs a voice and the chance to feel love, they gave them dignity… even if just for a few moments… and THAT is AWE inspiring."
- Quote from a well-known rescuer and animal advocate



Klik na slikco vodi do filmčka na youtubu Smiley
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1 : sreda, 10.07.2013 : 21:22:12 »

Dobra ideja in fajn akcija!  Afro
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2 : sreda, 10.07.2013 : 21:37:44 »

Kako lep filmček! Super ideja, res Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3 : sreda, 10.07.2013 : 22:13:25 »

Lep filmček, samo pa človeka boli srce ko vidi kako se ti psi sami, nezaščiteni in lačni potikajo po ulicah...
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #4 : sreda, 10.07.2013 : 22:13:37 »

Wow, kako lepo! Kar kurjo kozo dela...  ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #5 : sreda, 10.07.2013 : 22:31:53 »

Res dobra ideja  Afro
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #6 : ponedeljek, 15.07.2013 : 10:31:03 »

če bi ne  bilo tako zelo grozno, bi bilo skoraj romantično. Predvsem pa je odlično!
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #7 : sreda, 17.07.2013 : 11:39:38 »

A ni pretresljivo in zanimivo kako en balonček za vratom spremeni odnos ljudi do psa  veselje bravo

Jaz sem se kar malo pocmerala, priznam Roll Eyes

Lep filmček, samo pa človeka boli srce ko vidi kako se ti psi sami, nezaščiteni in lačni potikajo po ulicah...

Nezaščiteni, priznam, prav lačni pa po moje ne, vsaj vsi iz filma kar dobro izgledajo, nenazadnje, brihtne buče prav dobro vedo, kje je treba fehtati  Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #8 : torek, 05.01.2016 : 14:49:56 »

Tule samo naslov paše k vsebini, ki jo bom dodala v nadaljevanju, spada pa poleg drugih življenjskih sfer zagotovo tudi v živalovarstveno oz. med ljubitelje živali. Je tudi poseben način osveščanja in opozarjanja na problem. Afro Verjetno bo kdo ob branju malo rožnat v obraz sram, ko bo prepoznal v napisanem tudi delček svojega početja, pa nič hudega. Na napakah se učimo, kajne?

Radi po fb delite vsebine? Recimo, bi delili sliko psa, ki je bil opečen v požaru?
Hm ..., jaz bi. Verjetno vi tudi.

Pa bi delili sliko, na kateri ima pes 'zmazek' na glavi, v komentarju pa piše:
"This poor dog was badly burned and disfigured trying to save his family from a house fire
One like = one prayer
One share = ten prayers"


Ok, recimo tole - KLIK oz. tole:


vir klik

Stephen Roseman je 23. 12. 2015 objavil to sliko z zgornjim komentarjem (objava je na KLIK)
Ljudje so med božičnimi prazniki več kot 100.000 krat delili objavo,
... in napisali na stotine komentarjev podpore temu psu,
... preden je nekdo končno ugotovil, da ima pes na glavi kos šunke Smiley

Vendar to nikakor ni pomenilo, da je molitev, deljenja in komentiranja konec Wink

Vir Tons Of People Were Tricked Into Sharing This Dog With Ham On Its Face - klik

Ja, pazite, kaj delite. hide
Logiran

AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #9 : sreda, 06.01.2016 : 21:13:18 »

 Afro
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: Zanimiv način osveščanja in opozarjanja na problem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines