mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 19:55:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Mladič in njegovo ležišče
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mladič in njegovo ležišče  (Prebrano 4886 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« : četrtek, 18.07.2013 : 13:52:19 »

Imam eno čisto osnovno vprašanje, morda pa bo le kdo pametnejši od mene pri tej težavi.  Cool Trenutno imam poleg svojih 4 mačkov, psičke, dveh majhnih otrok in moža  Evil v dvosobnem stanovanju na začasnem še enega ogromnega pasjega mladiča prek pomurskega društva. Iz očitnih razlogov je navajen na bivalni boks, kjer pa spi na plastiki ali kovini. Trenutno je tako vroče, da bi verjetno to izbral tudi, če bi imel možnost, bi mu pa vseeno raje dala možnost izbire.

Vsako brisačo ali podlogo razstavi v par minutah na prafaktorje.

Doma imamo en kup posteljic, od najmanjših/mačjih do ogromne ortopedske pasje, ki je bila last mojega Timija njegovo zadnje leto življenja, vendar mu ničesar ne upam dat...


Ima kdo kakšno idejo?  Huh
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 18.07.2013 : 14:28:43 »

Če uničuje vse po vrsti ne vem ali bi si sama upala za enkrat kaj noter dat. A poje tudi? Če ja je v najslabšem primeru potrebna pol še operacija  Undecided

Jaz sem za svojo mladičko mela v boksu umetno travo. Tako, če se je slučajno polulala, je lepo steklo v plenično podlogo pod "travo" in je bila še zmeraj na suhem, ampak če bi jo hotela uničit mislim, da bi jo lahko.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #2 : četrtek, 18.07.2013 : 14:58:55 »


kolk je pa velik mladič?

pri mojih zdajle pomaga, da jim dam v ograjico in pod ograjco drybed (in jasno spodaj še plenico). ograjico postavim tako, da gleda okrog in okrog cca 10cm drybed-a ven tako, da  nimajo možnosti da pridejo do roba (drugače je itak vse pojedeno ... od dry bed-a do plenice).

če je pa mladič prevelik, ti bo pa ograjo podrl in to odpade ...

s posteljico bi pa jaz probala za par minut in da je nekdo zraven, da vzame, če začne demolirat.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #3 : četrtek, 18.07.2013 : 15:35:46 »

"Mali" (TALE) ima dobre 4 mesece in (ravokar stehtano) okrog 11 kg  Shocked Shocked Shocked

Poskušala sem že s tlačenjem brisače na robovih pod poden od kletke, kar je imelo manj kot 7 sekundni učinek.  Evil
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #4 : četrtek, 18.07.2013 : 15:41:25 »

Aja, pozabla.  sram

AngSeter, tega, da bi zadeve pojedel, me je najbolj strah. Uničena postelja je sicer neprijetnost, ampak glavni razlog, da v boks ne dobi drugega kot vode, hrane, cufe in občasne umetne kosti je pa ravno to, da se bojim, da bi koščke požrl.  Undecided
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #5 : petek, 19.07.2013 : 08:24:58 »

Pol pa sama verjetno nebi dala nič, ko bi bil sam. Mu ne bo rit odpadla  Evil

Vsekakor boljše, kot da kaj poje. Čez kakšen teden ali mogoče mesec se pa lahko marsikaj še spremeni... Začela bi pa s kakim tršo in čvrsto podlogo. Kaki tepih mogoče. Če se ga spravi grist in uničevat je trši oreh kot kaka brisača ali mehko ležišče.

PS: Sem dala moji enkrat povšter iz perja, ki sem ga dobila za 5 eurov. Perje je bilo povsod...itak... Cool Angry Umetna trava pa samo ob robovih pogrižena. Je pa v bistvu kar poceni in dokaj čvrsta...
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Mladič in njegovo ležišče
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines