mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 20:27:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: Kako psa naucis stati na razstavi
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kako psa naucis stati na razstavi  (Prebrano 26498 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #60 : sobota, 27.09.2008 : 19:30:29 »

Hehe česa mi ne poveš! Moraš ga nekako naučit na besedo kas (ali pač nekaj v tem smislu) ker se ti bo na poleg vedno usedel. Če ga pa pri "kas" naučiš, da se ne bo usedel si pa zmagala! Cheesy
No pa saj sta šele začetnika, do ljubljanske je pa še kar nekaj časa.. Tongue Roll Eyes
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #61 : sobota, 27.09.2008 : 19:36:11 »

Lahko naučiš na drugo besedo drugo dejanje, lahko rečeš stoj tik preden se ustaviš ali pač poveš besedo s katero označuješ razstavno stanje  ali pa narediš ta gib.

Noben pes se ne bo usedu, če se boš drugače postavila in ne boš rekla poleg prej.  Wink
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #62 : sobota, 27.09.2008 : 19:41:10 »

Sem hotela dodat, da sigurno ni tako težaven kot moja Murka.. Tongue Ona je pa res antitalent za razstave, pa take rezultate dobiva.. Undecided Cry
Ok tukaj mi jo je uspelo pripravit, da je stala ampak ne sprašuj koliko časa je trajalo..(klikni na sliko za povečavo):
Hehe tukaj se pa lepo vidi da lahko med razstavljanjem Belle delam karkoli.. Cheesy (klikni na sliko za povečavo):
Ja takole izgledajo razstave...
Komaj čakam Vrtojbo!! Cheesy
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #63 : nedelja, 05.10.2008 : 11:05:24 »

no učeraj sem ga spet malo "mučila". pa je kar nekako šlo.. samo se mu je pa poznalo da en teden nisva delala Grin !
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #64 : torek, 07.10.2008 : 18:02:40 »

danes sva z nezzek nekaj poskušali... jaz z njeno Bello, ona pa se je trudila dopovedat mojemu Charlie-ju, da mora, ko reče "poza" stat in ne sedet!! Bella pa je takoooo pridna.. kar sama stoji in hodi tudi takooooo zelooooo dobroooo!!!!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #65 : torek, 07.10.2008 : 18:13:26 »

danes sva z nezzek nekaj poskušali... jaz z njeno Bello, ona pa se je trudila dopovedat mojemu Charlie-ju, da mora, ko reče "poza" stat in ne sedet!! Bella pa je takoooo pridna.. kar sama stoji in hodi tudi takooooo zelooooo dobroooo!!!!
Hehe TalQec hvala za pohvale!! Grin
Saj bo Charlie tudi lepo stal in hodil, samo trening mu manjka.

Kot sem že napisala traja dolgo časa, da zna res dobro stat. Seveda je treba v tem času delat ker čene ne bo nič, razen tega, da bo čas šel v nič.. Smiley
Je pa dober trening za Bello in Charlia, da ga/jo hendla nekdo drug, zato, da se navadi na več ljudi. Se lahko pač zgodi, da te kdo prosi, da mu posodiš psa za JH pes se pa ne pusti hendlad.. Sad
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #66 : torek, 07.10.2008 : 20:00:20 »

TalQuec, na katero razstavo pa gresta s Charlijem? Kolikor razumem urnike, je sedaj Vrtojba prva naslednja na vrsti. Našo Tajgo sem na to razstavo že prijavila. Se morda srečamo tam?

Zanima me tudi, koliko časa že učiš Charlija razstavne stoje in hoje (teka)? Moram reči, da tudi Tajga včasih še kar opleta po svoje. Je pa tole, kar si poskusila z nezzek dobra ideja - namreč da zamenjata pse. Dobro je psa pravočasno navaditi na vse mogoče okoliščine. Tudi jaz bom to poskusila, samo da najdem žrtev ... hehe... Wink
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #67 : torek, 07.10.2008 : 20:11:37 »

Ti bom jaz odgovorila! Wink
TalQec se pripravlja na Ljubljansko razstavo. In sicer (mi jo je uspelo prepričat! Grin) za JH. Tako, da rabi psa, ki bo dobro hodil in lepo stal. Bi lahko šla z Bello pa jo namerevam jaz imet. Grin
Pridem pa jaz v Vrtojbo v soboto,  razstavljat Bello in na JH. Cheesy Sva že prijavljeni!! Cheesy
Aja pa Charlija trenira(va) približno 2 tedna!! Grin

Ti bo TalQec povedala kako to poteka.. Cool
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #68 : torek, 07.10.2008 : 20:24:06 »

Oh, nezzek, pa to je krasno! Torej se v Vrtojbi poiščemo, ne? Hej, do ljubljanske razstave je še daleč, ni vrag, da Charliju in TalQuec ne bo uspelo! Časa je dovolj, mislim, je pa treba redno delat... Mi včasih malo špricamo vse skupaj. Nismo ravno vzor... sram Pa saj se gremo na to prvo razstavo malo igrat, moram najprej ugotoviti, če smo sploh za rabo. Tajga je gotovo dobra tudi za razstave, zase me bolj skrbi... Wink No, tudi jaz se učim.

Pozdrav tebi in TalQuec in seveda ostalim na forumu!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #69 : torek, 07.10.2008 : 20:36:24 »

Hehe veš, da se bom potrudila pridet do vaju! Cheesy
Bom sicer mela "učne ure JH-ja", ampak me vsaj ne skrbi kako bo z Bello. Bom poiskala ring v katalogu, pa ridem malo naokoli. Wink

Ja TalQec ima še kar nekaj dela pred sabo, časa pa je 100% dovolj. Grin
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #70 : sreda, 08.10.2008 : 17:37:34 »

spelamg TalQec in ne TalQuec  Tongue . no pa saj je vseeno Wink . katere pasme je tvoja psička Huh ?
nezzek o času se pa tudi jaz strinjam  Wink . danes sva bila "poredna"-vaje zaradi agility-ja ni blio  sram .
lp
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #71 : sreda, 08.10.2008 : 17:44:04 »

No ja po agilitiju se mu pa res (bogemu revčku) nebi dalo.. Že tako te mora tam poslušat! Grin Wink
Saj je bolje da ga takrat ne matraš.. tako ali tako imaš še 5 ostalih dni v tednu.. Grin
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #72 : sreda, 08.10.2008 : 17:45:27 »

ja to je res Grin ! samo jutri no Huh ..... se bom potrudila in našla čas za to!
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #73 : četrtek, 09.10.2008 : 09:12:25 »

Ojoj, TalQec, oprosti...  sram kako sem štorasta, še prepisati imena ne znam...  Undecided Bom zdaj bolj pazila.

Tajga je pasme havanski bišon. To je taka mala, dolgodlaka, (ponavadi) skuštrana stvarca, živahna, sladka... Slikce so objavljene na forumu "havanski bišon" tam nekje med pasmami (FCI 9), tukaj na moj.pes.netu.

Včeraj smo se vrgli na trening hoje oz. teka za razstavo... Mislim, pogreb.... čista štala. Enkrat se mi je že zdelo, da nekaj zna, a sem včeraj ugotovila, da ni vse skupaj nič... Imamo pa en problem, če jo treniram zunaj, se pojavi en zelo moteč faktor. Tajga, ki je dolgodlaka, zunaj "pobira" suho listje z dlako na zadnjih nogah, kar jo grozno moti in potem se kar naprej vrti na mestu, se otepa, spodvija rep... Kar naprej jo moram čistiti, da se vsaj malo zbere, a kmalu je treba vse znova. Zdaj bom morala poiskat kakšno asfaltirano parkirišče brez dreves in zato brez suhega listja, da bova lahko vadili tudi zunaj.

Upam, da do razstave v Vrtojbi še kaj skupaj spravimo.  Undecided
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #74 : četrtek, 09.10.2008 : 18:31:36 »

spelamg saj je vredu  Wink !  midva pa oba vsake toliko nabereva kak list, ki se zaplete v dlako ali pa kar v moje vezalke. samo tako hudo kot je pa pri tebi.. nevem kaj bi jaz storila.  Undecided
zunaj se je zmračilo zato sva s terningom končala. danes je bilo že veliko bolje-pri miru je stal celih 15 sekund  Cheesy  Tongue ! lp  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: Kako psa naucis stati na razstavi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines