mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 14:29:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Atil, pogrešamo te
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Atil, pogrešamo te  (Prebrano 16530 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #15 : sreda, 04.09.2013 : 07:57:32 »

Atilu poljubcka na mavrico. Podozivela sem vse za Cry :-*dnje dogodke z mojo luno na tisti klopci.. Kiss   je pa zelo lepo napisano..
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #16 : sreda, 04.09.2013 : 08:47:09 »

retriverka, žal mi je  Cry
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #17 : sreda, 04.09.2013 : 09:22:36 »

Hudo je, ko se poslovijo. Hudo je tudi meni. Iskreno sožalje Cry
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #18 : sreda, 04.09.2013 : 12:17:24 »

Moje sožalje za Atila.
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #19 : sreda, 04.09.2013 : 12:41:41 »

Hvala. Včeraj sem šla domov k staršem. Nobenega še ni bilo doma in tako hudo je bilo, ko ni noben piskal za vrat, ker sem ključe iskala 10 minut. Pa noben pri pritekel pozdravit. Kar nisem vedela a bi šla naprej ali se obrnem, pa počakam da še kod pride. Prazno je bilo. Potem sem spakirala nekaj priboljškov, ki so ostali za njim pa 1 igračko. Jih bom dala psički od fantove sestre. Zraven pa sem imela tak občutek slabe vesti, sploh ne vem zakaj. Kot bi mi nekaj govorilo, da če to nardim Atil ne bo imel tega. Ampak Atila ne bo več nazaj in ne bo mogel poglodat svoje najljubše kosti s peteršiljem...

1 teden je bil včeraj. Ah lupma moja, kaj si mogel že oditi....
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #20 : sreda, 04.09.2013 : 22:19:02 »

Moje sožalje, retriverka, tebi in tvojim. Da bi čim prej nehalo boleti  Cry
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #21 : torek, 08.10.2013 : 14:13:21 »

Solze so oteževale branje, pa sem vseeno prebrala do konca. Prelepo napisano, za prelepega Atila, za žival, ki nam pomeni največ.  Cry Kiss

Moje iskreno sožalje, se sigurno spet srečata. Verjamem v to.  Kiss Drži se!
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #22 : četrtek, 20.03.2014 : 15:13:58 »

Stari moj, rojstni dan si praznoval v teh dneh... 10 let bi jih štel. Upam, da si dobil velik paket daril in da so ti jih tudi na mavrici dovolili samemu odpreti. Vem kako si užival v tem, kot majhen otrok. Pa da je bila ena peteršiljčkova kost v paketu tudi upam.

V teh dneh mislim dosti nate in saj veš da računam nate, da boš izbral enega super škrata za naju. Pa mami od Roka tudi verjamem, da si že srečal. Je obljubila, da te poišče...

Pogrešam tvojo črno dlako in zadnjič sem videla, da ati še vedno ne zmore pospraviti tvojega potnega lista, v njem je šop tvoje dlake. Še vedno diši po tebi.

Pogrešamo te vsi....
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #23 : petek, 21.03.2014 : 00:03:35 »

Retriverka Kiss objem

Atil je dal za rundo Bitu in G. Psu, sigurno so užgali kak nori flatovski žur po gozdovih in jezerih gor na mavrici ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #24 : nedelja, 23.03.2014 : 20:32:32 »

UUU ja, zagotovo so šli na eno pasje pivičko, potem pa vsi trije skupaj kamne tauhat. Valda one najtavečje, tiste, ki jih moraš še s tačko malo ven bezat, ker drugače ne gredo ven Smiley. Upam samo, da se je Atko lepo obnašal v njuni družbi. Pa še eno kolegico so imeli s sabo, je bila Atilova lubica Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #25 : nedelja, 23.03.2014 : 22:23:58 »

Eno lepotico sem včeraj "spoznala", na žalost samo po fotki. Ena gospa, ki mi je naročila sliko svojih italijanskih hrtic, mi je pokazala fotko svoje prve psičke, flatke, s katero sta bili skupaj 14 let in 3 mesece Kiss Tudi ona se je sigurno pridružila čofotanju in norenju z Atilom in ostalimi objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #26 : sreda, 26.03.2014 : 10:03:08 »

mamaF hvala, kar objela bi te  objem ker se spomniš na naše črne žverce...

Saj nekoč pridemo za njimi, takrat bo šele velika zabava  Smiley do takrat jih pa lahko le pogrešamo in jim želimo vse najlepše in da naj čuvajo na vse nas
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #27 : sreda, 26.03.2014 : 11:47:41 »

So mi kar solze stopile v oči ko to temo berem.. Cry  Atil, pozdravi še mojega Bončka gor na mavrici če ga kje vidiš..
Zate retriverka objem in drži se Smiley
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #28 : četrtek, 27.03.2014 : 23:02:10 »

Saj ko je šel, mu je bilo naročeno, da mora pozdraviti vse mulce in mulke, ki so začasno morali oditi stran od nas.

Še vedno ugotavljam, da je še vedno mi težko iti domov in da ko pridem pod blok staršev mi vedno naraste utrip... pa tudi ob odhodu še vedno pogledam gor, če se bučman še poslavlja Smiley ah zlati so...
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #29 : torek, 19.08.2014 : 11:23:07 »

To si nam ti uštimal, a ne... pravim tako, ker je jutri točno 1 leto od kar si se poslovil od nas, mami in ati pa gresta pogledati eno leglo črnih letečih in malo cvilečih... Pa ker je nekdo v zadnjem hipu odpovedal rezervacijo za enega mladička in so kontaktirali mami. To si ti uštimal, a ne? Glej, da bo vsaj pol toliko legende kot si bil ti in pa prooosim zmeni se, da ne bo videl najbolj kakovostne malice v mojih činčilah. Tako a veš, ker ga imam namen zaplenit in ga na Mariborski zrak na vadit...

Letos sem na morju pregledala vse plaže, za katere sem ti obljubila, da če se pozdraviš greš z mano... malo je bilo težko.. potem pa je priletel metuljček in še en in se vsedel name. Rok pravi, da si ga ti poslal, ker se je na vsak način želel usesti na mojo ramo, tudi po tistem ko sem ga štorasto odgnala misleč, da je osa...

In saj veš, da je tamala letos postala polnoletna. No, v čast temu sem ji naredila album in potrebno je bilo predelati tudi tvoje sliko. Še vedno tečejo solze, to bi lahko tudi poštimal, da ne bi tako več bolelo... no, ampak nočem ti to povedati. Tole sliko sem našla.
Tu si ravno dobro prišel k nam. Paše v tale forum, tako čisto zato, ker je notri tvoja zadnja slika, zakaj ne bi bila še ena izmed prvih, ko si bil mulc. No in enega takega si nam spet uštimal Smiley ampak saj veš, da boš ti še vedno manjkal in manjkal in da zagotovo ne bo isto. Bo pa dobil tvojo cufo, je še vedno pri meni. Edina stvar, za katero se nisem mogla prepričat, da gre drugam... aja pa tvoj povodec še vedno visi v predsobi, čaka nate že eno leto... Uživaj in nekaj kamnov nam stauhaj za boljši dan...
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Atil, pogrešamo te
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines