mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 22:32:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: kuza je travo
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: kuza je travo  (Prebrano 19236 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Yorki
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 468


WWW
« Odgovor #30 : sobota, 05.02.2005 : 22:45:11 »

Hm... ne vem v katero temo naj napišem svoje vprašanje (ne najdem nobene primerne teme. No, če obstaja (jaz je sicer nisem našla), naj Jana prosim moj vpis prestavi v ustrezno temo.
No, kaj je naš problem? Nageljni. Toro jih jé! In potem seveda bruha Lips Sealed. Seveda mu tega ne dovolimo, ampak takšen lump kot je Toro je zmožen vsega. Ne moremo mu preprečiti uživanja na vrtu (ograjenemu!), ampak on se splazi k rožam in poje cvet nageljna. Ima kdo podobne probleme? Sicer se sedaj ta problem ne pojavlja več tako pogosto, ampak vseeno. Undecided Vem, da to NI zdravo Lips Sealed. Nageljne pa ima tudi soseda (lastnica Torove ljub'ce Rike). Skoraj vsak dan gremo s Torijem tja in tudi tam je že to storil...
Pa še nekaj me zanima - trava. Nekateri pravijo, da naj bi jo psi jedli za lažjo prebavo. Roll Eyes Ampak meni ni čisto jasno...

Hvala za odgovore že vnaprej!

lp
Logiran
astra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 188


WWW
« Odgovor #31 : nedelja, 06.02.2005 : 11:54:56 »

Zanimivo da nekateri kužki jedo travo naprimer vsaj enkrat na teden, moja pa poje raje vse drugo (najraje tisto, kar je kdo odvrgel na travo Wink), NO je pa kot kosilnica, samo so tudi pri njemu obdobja ko trave noče pojesti.
LP
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #32 : četrtek, 14.04.2005 : 13:36:29 »

Moj se občasno prav pase kot kravica.
Logiran
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #33 : petek, 22.04.2005 : 12:38:14 »

Moj kuza tudi zveci travo...ampak me to kar skrbi.Na faksu so nas namrec ucili,da je trava za psa lahko nevarna...(na pol citiram iz zapiskov)"Pes trave ne more prezveciti,tako se vlakno v zelodcu lahko zvije v klocic in nima izhoda."Pa se veterinarka nas je opozorila da lahko trava zaide v pljuca in se tam ugnezdi in jo pol tkivo obrase.
Tako zdaj veselo tecem za nasim smrckom in govorim ne,ne NEEE!!!:)
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: kuza je travo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines