mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:05:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: problem s sosedi glede lajanja
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: problem s sosedi glede lajanja  (Prebrano 11351 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Bibalover
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 30.09.2013 : 12:33:33 »

Ja, saj se popolnoma strinjam z vama obema, tako sem jaz reagirala ker sem se prestrašila da je zmožna česa takega, zastrupiti ali kako drugače nas prikrajšati za našo štirinožko. Zelo neumno se mi zdi,ampak je res da jo bo najbrž motila vsaka stvar, zato poskušam biti do nje prijazna oz. se obnašati popolnoma normalno-ne osorno.
Njej se takšne stvari da Biba laja na ježka ko pride na vrt, ali odziva na oddaljeno pasje lajanje in kadar je luna ali nevihta, to je njej lajanje za brezveze. Moj fant je hotel kupiti el.ovratnico, ki naj bi bila zelo učinkovita, jaz sem pa proti, ker se bojim da bi se psička še bolj prestrašila ali reagirala kako drugače...

Jaa, pa hvala, bo potrebna tale sreča Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #16 : ponedeljek, 30.09.2013 : 12:47:34 »

Aja, sem že mislila, da je hotel kupiti električno ovratnico za sosedo Evil huh
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #17 : ponedeljek, 30.09.2013 : 16:16:33 »

Jaz pa priporočam malo drugačno taktiko, ki se je meni zelo obrestovala. Ko sem se preselila na sedanjo lokacijo, k tašči  , je mejila na našo parcelo hiša, katere lastnica je bila sitna in malenkostna, zato je bila skregana z vsemi, vključno z mojimi priženjenimi žlahtniki. Pa je prišel december in vsem sosedom, tudi njej, sem napisala iskrena in lepa božično-novoletna voščila in jim, brez znamke, zmetala v poštne nabiralnike. Rezultat je bil ta, da je prišla "sitna" soseda osebno na naša vrata, ter se mi v solzah zahvalila za tako lepo in srčno gesto, enako je prišlo v navado še kateremu od njih in zdaj si vsako leto voščimo osebno, pa še s čestitkami, ki jih vsi čakamo  Wink, da ne omenim, da se šest parov dobiva 6x/leto, vsakič pri drugem in skupaj "žuramo", predvsem ob bogato obloženih krožnikih in to predvsem zato, ker sem jih sama, nenapovedano, povabila na novoletni zajtrk, s kranjsko klobaso in kapljico dobrega štajerskega vina  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #18 : ponedeljek, 30.09.2013 : 16:51:09 »

Čarka, štajerska taktika - čista zmaga Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Bibalover
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #19 : ponedeljek, 07.10.2013 : 13:42:45 »

haha, zdaj se je dejansko umirila-soseda, pa tudi naša psička se je malo polenila kot na vsako zimo rada spi in počiva upokojenka naša:)
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: problem s sosedi glede lajanja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines