mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:08:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Katero pasmo psa oz kaj menite o zavetišču?
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Katero pasmo psa oz kaj menite o zavetišču?  (Prebrano 14317 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #15 : četrtek, 03.10.2013 : 10:48:48 »

Se strinjam, jaz sem se malo narobe izrazila. Jaz sem vedela že v zavetišču, da ima pes težave, tako da sem sama sprejela takšno odgovornost in z njo tudi posledice.
V dobrem zavetiču (društvu-začasniki), kjer bodo znali svetovati in poznajo svoje pse ne bi smelo biti nobenih težav. Smiley

Viamia, ni se nanašalo na tvojo, niti na noben napis v tej temi. Sama sem se narobe izrazila sram - tam pri velikosti sem še popravila, zgoraj sem pa pozabila.

Hotela sem samo poudarit, da res ni recepta ne glede na pasmo in starost.. Nekateri mladički so res super pridni, drugi to postanejo šele v novem domu ali pa sploh ne. Enako je z odraslimi psi iz zavetišča - tam se morda ne pritaknejo svoje blazine v košari, v novem domu se pa ločitvena stiska šele začne. Skupno obema kategorijama je to, da sta zelo dovzetni za (na videz) "majhne" napake, ki lahko povzročijo dolgoročne posledice. Posploševanja res odpadejo.. 
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #16 : četrtek, 03.10.2013 : 11:23:07 »

Viamia, ni se nanašalo na tvojo, niti na noben napis v tej temi. Sama sem se narobe izrazila sram - tam pri velikosti sem še popravila, zgoraj sem pa pozabila.
Vesoljka razumem, ampak sem sama hotela poudariti, da sem vedela za težave, zato da ne bi izgledalo, da v zavetiščih "podtikajo" takšne pse. Vsi smo namreč bolj pisali o napakah naših pesjanarjev kot pa o radostih, ki jih prinašajo. Smiley
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #17 : četrtek, 03.10.2013 : 11:27:25 »

Vsi smo namreč bolj pisali o napakah naših pesjanarjev kot pa o radostih, ki jih prinašajo. Smiley
Sama sicer nimam majhnega nabora v besednem zakladu, vendar - ne glede na to, da se še tako trudim - nikoli ne najdem pravih besed, ki bi dejansko opisale zgoraj označeno.
Mogoče je beseda neprecenljivo tista prava, pa še ta ne izrazi čisto vsega.  ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #18 : četrtek, 03.10.2013 : 11:31:46 »

Mogoče je beseda neprecenljivo tista prava, pa še ta ne izrazi čisto vsega.  ljubezen

Se podpišem pod tole!  Afro

Absolutno neprecenljive so radosti, ki jih dnevno doživljamo s svojimi žvercami in zaradi njih. Z denarjem se tega ne da kupiti. Niti z nobeno kreditno kartico, pa tudi če je platinasta ali celo črna.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #19 : četrtek, 03.10.2013 : 12:25:58 »

Točno tako se strinjam z vsem napisanim. Kiss Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #20 : četrtek, 03.10.2013 : 13:24:22 »

Res je, neprecenljivo! Wink Imamo pasjo zavetiščarko in tri (štiri) mačje zavetiščarke.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Katero pasmo psa oz kaj menite o zavetišču?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines