mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:45:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Božične licitacije  |  Tema: Naj bo vesel božič tudi v Horjulu 2013 - pravila, seznam ...
Strani: 1 2 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Naj bo vesel božič tudi v Horjulu 2013 - pravila, seznam ...  (Prebrano 8712 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : četrtek, 21.11.2013 : 15:51:14 »


made by vixi

Spet je pred nami praznični december, v katerem kar mrgoli takih in drugačnih mož, ki nosijo darila. Včasih bogatejša, včasih skromnejša, vedno pa naj bi bilo obdarovanje tudi predaja dela našega srca obdarjencu. V prazničnem decembru po vsem svetu izmenja lastnike na milijone daril.

Ker se nakupu daril nikakor ne moremo izogniti Smiley, smo že osmo leto pripravili akcijo, v kateri ne bomo samo donirali in kupovali daril, koledarjev in voščilnic, temveč s 'kupninami' tudi obdarovali varovance Zavetišča Horjul. Tako bomo naredili več dobrih del hkrati. Ne bo nam treba iskati in se drenjati po trgovinah. Kar udobno iz naslonjača bomo izbrali darila za naše drage, z donacijo in nakupom pa bomo pomagali še brezdomnim živalim. Kaj bi si v prazničnem mesecu želeli lepšega Smiley.

Licitacija novoletnih daril, koledarjev in voščilnic

Licitacije bodo odprte vse do četrtka, 12. 12. 2013 do 23h in zadnji, ki bo vpisal znesek, bo kupec. Torej je pomembno, da predmet čim bolje predstavite in promovirate in tako zanj iztržite čim več v dobro živalskih brezdomčkov. Potem je še nekaj dni časa za izlicitirano denarno donacijo na račun Zavetišča Horjul in predajo predmeta.
Pa gremo po vrsti s pravili:

Kdo lahko sodeluje?
Sodeluje lahko vsak registriran uporabnik mojpes.neta. Za sodelovanje je potrebna prijava na mojpesForum.

Kako damo predmet "v prodajo"?
* Na licitacijo lahko daste predmet sami tako, da odprete v rubriki Naj bo vesel božič tudi v Horjulu svojo temo, v katero zapišete vse, kar je potrebno za spodbuditev nakupa s strani ostalih uporabnikov.
* Fotografije in vse potrebne podatke za objavo licitacije lahko pošljete tudi na email naslov jana@mojpes.net in objavim licitacijo jaz.
* v nadaljevanju lahko spodbujate kupce vašega predmeta, odgovarjate na vprašanja..., skratka, tema je vaša in od vas je odvisno vodenje in izid 'pogajanj',
* sproti bomo temam dodajali oznake in pripravljali seznam,
* predmete lahko na te licitacije dodajamo najkasneje do srede, 11. 12. 2013.

Začetna cena predmeta in 'višanje'
Začetne cene vseh posameznih predmetov so najmanj 1 €.
Minimalni znesek za višanje je 1 €.

Sem uspešen 'kupec'. Kako naprej?
Znesek, za katerega ste predmet izlicitirali, morate najkasneje do srede, 18. 12. 2013, nakazati TRR Zavetišča Horjul - 03160-1000931624 (pri SKB), obvezen pripis: DONACIJA - nd... (namesto 'pikic' vpišite številko licitacije).
V temo, v kateri ste izlicitirali predmet, javite, kdaj ste plačali in objavite svoj email naslov, da vas bo lahko donator kontaktiral za naslov, kam naj predmet pošlje. V kolikor email naslova ne želite javno objaviti, mi sporočite skupaj s podatki, za katero licitacijo gre (uporabniško ime - naslov teme) na email naslov jana@mojpes.net in posredovala bom naprej pri donatorju, da vam predmet lahko dostavi.
Vsi uporabniki s paketi midi, maksi in mega lahko kontaktirate z drugimi po zasebnih sporočilih, seveda če imajo tudi oni katerega od navedenih paketov.
Po plačilu na račun Zavetišča Horjul morajo vaši podatki najti pot do tistega, ki 'hrani' vaš izlicitiran predmet, da vam ga pošlje ali se z vami kako drugače dogovori za dostavo.
Ko boste predmet prejeli, objavite to v ustrezni temi.

Kaj pa, če se bo donator premislil in predmeta ne bo hotel predati ali pa kupec ne bo nakazal denarja?
Verjamem, da bodo k tej akciji pristopili samo resni uporabniki in da bodo sodelovali samo tisti, ki bodo v primeru, da bo njihova cena najvišja, znesek za predmet resnično nakazali tako, kot se od njih pričakuje, in da bodo donatorji predmetov le-te res pravočasno dostavili. Vse stavimo na zaupanje.
Vsak, ki bo daroval predmet in ga dal na licitacijo, ter vsak, ki bo licitiral za predmet, bo to storil samoiniciativno, torej se z objavo vsakega svojega sporočila v tej temi zaveda, da je potrebno potem predmet res poslati, če smo donator in denar res nakazati, če smo uspešen licitator.

Jana Pahovnik
Gavce, 21. 11. 2013
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 21.11.2013 : 15:51:26 »

Seznam:

št.predmetdoniral/vezakupillic. cenaplačano/predano
nd01Moder AminekoJanabinulja20 €
nd02Kuhanček za HorjulPepsi1. Pepsi
2. Queenie
3. natis
4. Jana
5. čarka
6. Cats
7. aleksandrak
8. Xena
9. mamaF
10. vixi
11. ostrzek
12. bruno188
13. Kejt
14. Mačja
15. branka
16. riry
17. No Jinx
18. Casperjanc
19. Mižonny
20. Žužka
21. S in M 2011
22. maj
23. SunnyDay
24. Sreda
25. Royalty
26. binulja
1. 5 €
2. 5 €
3. 5 €
4. 5 €
5. 5 €
6. 5 €
7. 10 €
8. 5 €
9. 5 €
10. 5 €
11. 5 €
12. 5 €
13. 5 €
14. 5 €
15. 10 €
16. 10 €
17. 5 €
18. 10 €
19. 5 €
20. 5 €
21. 10 €
22. 5 €
23. 10 €
24. 5 €
25. 5 €
26. 5 €
nd032 ročno izdelani ovratnici ElegansjeanmikeAllie
king-roy
15 €
13 €
nd04Šotor za mačkeCatsostrzek10 €
nd05Mačji srčkiCatsS in M
Žužka
sirena
8 €
4 €
4 €
nd06Okraski za novoletno jelkoJanaNusa1986
luna7
10 €
4 €
nd07PočivalnikCatsNo Jinx6 €
nd08Knjiga: Simons Cat 1arika/luna7Tetameta8 €
nd09Knjiga: Simons Cat 2arika/luna7sansa8 €
nd10Knjiga: Pot do uspehaarika/luna7Teja4 €
nd11Knjiga: Petdeset odtenkov sive-1. delarika/luna7nellchy4 €
nd12Knjiga: O psiharika/luna7Teja4 €
nd13Knjiga: Ljubezen gre skozi želodecarika/luna7Tyto alba6 €
nd14Knjiga: Kvadrant denarnega tokaarika/luna7Teja4 €
nd15Knjiga: Kocka je padlaarika/luna7Queenie4 €
nd16Knjiga: Ko jagenčki obmolknejoarika/luna7No Jinx4 €
nd17Knjiga: Italijanska kuharijaarika/luna7Cats6 €
nd18Knjiga: I can has cheeeeezburger?arika/luna7Žužka6 €
nd19Knjiga: How to take over teh wurldarika/luna7Žužka5 €
nd20Enciklopedija psovarika/luna7Katya13 €
nd21Enciklopedija skrivnostiarika/luna7No Jinx4 €
nd22Knjiga: Umetnost življenjaarika/luna7Teja4 €
nd23Knjiga: Garfield - Fat cat 3 packarika/luna7sansa10 €
nd24Knjiga: Goes bananasarika/luna7Allie7 €
nd25Knjiga: Garfield - I am what I amarika/luna7Allie7 €
nd26Knjiga: Garfield - Older and Widerarika/luna7Allie8 €
nd27Knjiga: Garfield - Pigs outarika/luna7Allie7 €
nd28Knjiga: Garfield - Treasuryarika/luna7Allie7 €
nd29Garfield - Whatever!arika/luna7Allie8 €
nd30Komplet zabavnih nalepk za avto po izbirikockaXena
čarka
5 €
5 €
nd31Super Snail BB kremascampa14king-roy4 €
nd32Škatlica za shranjevanjePoPrJinx
viamia
1 €
1 €
nd33SnežakPoPrluna71 €
nd34Držalo za torbicePoPrQueenie3 €
nd35MagnetkiPoPršiši3 €
nd36KuliPoPrspely3 €
nd37ZapestnicaPoPrLuna956 €
nd38ObesekPoPrčarka3 €
nd39Komplet moderPoPrnatis
čarka
3 €
3 €
nd40Komplet rozaPoPrnatis
Pepsi
3 €
2 €
nd41Obesek slonPoPrLuna953 €
nd42Pleteni ovitki za telefonuraaSamješveš
luna7
5 €
3 €
nd43Ženski čevlji Sredaluna713 €
nd44Ženska ura AvonSredačarka5 €
nd45Kvačkana zapestnicaSredaButterfly4 €
nd46KompletSredačarka3 €
nd47Majčka Tally WeijlSreda--
nd48Tople nogaviceNo Jinxarabrab4 €
nd49Pasji paketekNo Jinxluna72 €
nd50Pisani robčkiNo Jinxarabrab
Pepsi
Cats
Queenie
6 €
6 €
1 €
2 €
nd51NaušnikiDonna/luna7sansa2 €
nd52Športni brezrokavnikDonna/luna7ruby-sky3 €
nd53Božiček/Dedek MrazDonna/luna7Kejt3 €
nd54Božični topli copatkiDonna/luna7Kejt5 €
nd55Božični škorenjDonna/luna7--
nd56Božični okraskiDonna/luna7arabrab2 €
nd57Pasja oblekicaDonna/luna7Teja4 €
nd58Kutine v viskijuNo JinxSunnyDay
Royalty
4 €
4 €
nd59SnežakDonna/luna7--
nd60Mačji paketekNo JinxTyto alba2 €
nd61Obeska za ključeNo JinxAllie
SILBA MIA
6 €
5 €
nd62Paket mask za obraz - AvonCasperjancTeja4 €
nd63Krema za roke - LUSHCasperjancking-roy10 €
nd64Ravnalec las RemingtonCasperjanc--
nd65A5 blok za pisanjeCasperjancTeja1 €
nd66Ogrlica črno-srebrna zvezdiceCasperjancRoyalty2 €
nd67Ogrlica rjava - lesenaCasperjanc--
nd68Tri pisane ...Catssanco1a11 €
nd69Krema za roke in milo L'occitaneCasperjancMižonny11 €
nd70pasji darilni bonmamaFAN[ch]Y41 €
nd71mačji darilni bonmamaFSamješveš20 €
nd72LučkaSredaRossy2 €
nd73Zaščitni balzam OriflameSredaPepsi2 €
nd74Še en pasji paketekNo Jinxskogkatt4 €
nd75Šal, pri šalu, s šalom ...No Jinxarabrab
king-roy
27 €
8 €
nd76Znanost v štoparskem vodniku po galaksijiarika/luna7Tetameta5 €
nd77Miline bomboliceCatsmaj30 €
nd78Roza AminekoJanaDogmania50 €
nd79USB ključek v darilni embalažiDemijanarabrab10 €
nd80Steklen obesekDemijanSILBA MIA1 €
nd81Ruska vodka StolichnayaQueeniesirena6 €
nd82Darilni set: liker Amarula s kozarciQueeniearabrab13 €
nd83Bele snežinke, zvezdice bele ...SILBA MIAluna77 €
nd84Modno v 2014SILBA MIAskogkatt5 €
nd85Nikar ne prezrite!No Jinxriry
Sanny
Mižonny
aska2005
guju
sansa
8 €
5 €
6 €
6 €
5 €
8 €
skupaj843 €
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 21.11.2013 : 16:03:23 »

Posebno povabilo #1

Varovancem Zavetišča Horjul lahko pomagamo tudi z nakupom daril v njihovi PRRRodAJAlni, kjer lahko za naše najdražje izbiramo med mnogimi izdelki slovenskih ustvarjalcev.



To je simpatična, prijazna in nasmejana spletna trgovina Zavetišča Horjul. Namenjena je vsem, ki radi sebe, svoje sorodnike, prijatelje in ostale, ki so nam pri srcu, pocrkljamo s prav posebnim darilcem in hkrati pomagamo zavetišču kriti stroške oskrbe kosmatincev, ki iščejo nove domove.



Izbiramo lahko med različnimi izdelki, ki nam jih ponujajo horjulčki in jih nekateri med nami že dobro poznamo. V à la cART kotičku PRRodAJALne ZH so nam na voljo čudovite, večinoma unikatne, umetnine, ki so jih za nas ustvarili spretni prsti različnih ustvarjalk.

Z nakupom v PRRRodAJAlni ZH boste podprli slovenske ustvarjalce in hkrati prispevali za oskrbo horjulčkov.

Vabi Zavetišče Horjul
www.zavetisce-horjul.net/trgovina


Posebno povabilo #2  

Naj zgornje vabilo k podpori slovenskih ustvarjalcev razširim na nakupe vsega, kar potrebujemo v tem predprazničnem in prazničnem času. Na Facebooku je lansko leto krožil prav poseben poziv neznanega avtorja, ki pravi takole:

Ideja za letošnji veseli december: Kupite vse potrebno od majhnih lokalnih podjetij in samozaposlenih in konec koncev kmetov! Npr. od vašega soseda, ki prodaja preko spleta, od sosede, ki izdeluje nakit, od lokalnega peka, ki peče žemljice, piškotke ali ima na polici doma narejeno čokolado. Pojdite do tiste stojnice, ki stoji pred marketom, pojdite v kafič ali salon, ki ga vodi samozaposlen ... Hrano - krompir, purana ipd. dobite pri vašem kmetu, poiščite ga! Bistvo vsega pa je, da gre denar individualistom in ne multinacionalkam. Vsi ti "lokalni" bodo imeli lepši veseli december!

Pridružimo se in tudi mi podprimo 'lokalce'! Vsak v svojem okolju, vsak med svojimi znanci in prijatelji.
Tako bomo naredili še več dobrega v tem norem prazničnem mesecu, pa tudi kasneje.

Vsem članom je za izmenjavo predlogov in izkušenj, kdo so taki ponudniki, ki jih z veseljem podprejo z nakupom blaga ali storitev tudi sami, na voljo tema v rubriki zasebni kotiček za člane. Izmenjajmo izkušnje, pomagajmo si med seboj pri iskanju in nakupih, s tem pa pomagajmo tudi tistim, ki se trudijo sami preživeti v tem neusmiljenem svetu. Smiley
Logiran

arika
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #3 : četrtek, 21.11.2013 : 19:03:13 »

Pozdravljeni,

na FB sem videla objavo za božične licitacije in imam eno prošnjo oz. vprašanje. Rada bi podarila nekaj knjig, problem je samo, da imam do konca meseca zelo malo časa, pa tudi slikanje in prenos na računalnik mi ne gre najbolje… Zato sem mislila vprašat, če je možno knjige komu dostavit, ki bi potem to vse objavil. V zameno še jaz nakažem nekaj za Horjulčke.

Gre za naslednje knjige:
-   Enciklopedija psov – Foggle
-   Lolcat: How to take over the world, I can has cheesburger (slike muc s komentarji)
-   Simon's cat  (prva) in Simon's cat beyond the fence
-   Kiyosaki: Kvadrant denarnega toka
-   Ljubezen skozi želodec (prva knjiga)
-   nekaj Garfieldovih stripov v angleščini
-   Miroslav Zidar: O psih
-   Michael Hanlon: Znanost v štoparskem vodniku po galaksiji
-   James Patterson: Kocka je padla
-   Wilson: Enciklopedija skrivnosti
Malo bom pa še pogledala, če še kaj najdem.

Prosila bi edino, če je prevzem lahko dopoldne, še najraje pri Mercator centru v Šiški.

Lep pozdrav
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4 : četrtek, 21.11.2013 : 22:06:15 »

Ooooo, nekaj tega ze imam za pripravit. Torej, a mi pises na polona pikakocevar afnagmail.com? Da se ujameva? Ce bi se lahko jutri, bi bilo odlicno.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5 : nedelja, 24.11.2013 : 19:07:56 »

Torej, pripravljam za novoletne in redne licitacije en kup odličnih zadev, zgoraj naštete knjige (hvala arika!), ki so čisto nove, nekaj rekvizitov za novoletne zadeve (hvala SILBA MIA in Dona) in nekaj uporabnih zadev in knjig (hvala Royalty). Ker mi je vso energijo za delo (bateije) požrl fotoaparat, bodo obljavljene šele jutri, saj moram poslikat do konca.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #6 : nedelja, 24.11.2013 : 19:16:51 »

Mene pa zanima, če bo spoštovana gospa PreCednica  Mila za tele licitacije zrolala kakšne bombolice?   .

Sej sam 'prašam...
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #7 : sreda, 27.11.2013 : 11:24:21 »

Jana, težave z oznakami... sem malo pozabila napsiat zaporedno številko. Prosim za popravek!  Cheesy Cheesy Cheesy Hvala!  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #8 : sreda, 27.11.2013 : 11:32:35 »

Mene pa zanima, če bo spoštovana gospa PreCednica  Mila za tele licitacije zrolala kakšne bombolice?   .

Sej sam 'prašam...

Gospa bodo premislili o tem drznem zahtevku  Cool
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #9 : sreda, 27.11.2013 : 12:02:34 »

Huh, zdaj pa še od SILBE MIE.... Cheesy
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #10 : sreda, 04.12.2013 : 21:56:55 »

Jaaanaaa - meni je tiskarski škrat ponagajal - pri nd75 bi moralo pisati Šal, pri šalu, s šalom ... Čeprav tudi pri šali ni slabo.  Roll Eyes
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #11 : sreda, 04.12.2013 : 22:24:15 »

No Jinx, vse pod nadzorom Smiley Kiss

Sicer pa naj vse obiskovalce tehle božičnih licitacij povabim, da pošpegate tudi med naše redne licitacije, kjer je od danes do petka na 9000. redni licitaciji na voljo tudi manjši nahrbtnik Smiley Cheesy.

Veliko število predmetov, ki so zamenjali lastnike, finance, ki so pomagale Horjulčkom, znanstva in prijateljstva, ki so se ob predajah stkala ... vse to je neprecenljivo in se ne da več meriti samo s številkami.

Hvala vsem, ki tako ali drugače, občasno ali redno, že več kot sedem let neprekinjeno vsak delovni dan sodelujete na naših rednih, izrednih, prazničnih, sezonskih, knjižnih, sladkih, gurmanskih, reciklažnih, namenskih, ... dobrodelnih licitacijah za Horjulčke! ljubezen objem
Vabljeni tudi v bodoče Kiss
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 12.12.2013 : 09:05:45 »

Ne spreglejte, da tole zaključimo danes ob 23h Smiley Kiss
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #13 : petek, 13.12.2013 : 00:12:12 »

Uaaaaaau, na letošnjih božičnih licitacijah smo za Horjulčke zbrali 830 €.

Hvala vsem bravo ljubezen
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #14 : petek, 13.12.2013 : 06:49:26 »

Stvari bodo v naslednjem tednu na zacetku tedna v galiju oz.kakor se zmenimo. Bravo vsem skupaj. Lepa stevilka!
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : petek, 13.12.2013 : 06:56:10 »

Hvala  Kiss
Logiran

SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #16 : petek, 13.12.2013 : 06:57:02 »

 veselje Afro
Jest zeloooo hepi! Bravo mi vsi.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #17 : petek, 13.12.2013 : 13:42:56 »

Bravo mi!  Cheesy

Jana, guju bi vzela C sal iz teme "Nikar ne prezrite!", meni je prav, je tebi tudi?


Vse, ki ste zlicitirali moje predmete obvescam, da sem zal zbolela, tako da verjetno prevzem ne bo mozen pred sredino drugega tedna. Se res iskreno opravicujem!  sram
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #18 : petek, 13.12.2013 : 13:55:14 »

No Jinx, jaz se vsekakor strinjam, da pripada C šal guju Smiley Kiss
Bom dodala na seznam, ti se pa hitro pozdravi Smiley
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #19 : sobota, 14.12.2013 : 12:51:01 »

Hvala za zelje po ozdravitvi, naj hitro obrodijo, ker tole polezavanje in krehanje je cisto brezveze!

Se za B sal brez lastnika se je nasla licitatorka, jaz se absolutno strinjam, da je prodan!  Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #20 : ponedeljek, 16.12.2013 : 10:52:54 »

Odlično še za sansin šal Smiley
Je na seznamu Wink
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #21 : ponedeljek, 16.12.2013 : 21:18:44 »

Torej, vsi ki ste zlicitirali moje zveze (knjige, dedamraze in podobno), vas obveščam, da bodo stvari v Galiju šele v sredo popoldan, ko bom verjetno približno ok, da to dostavim. Ostalo - pošta - bo isto v sredo. tako, da ... kakšen dan zamude od obljubljenega....  Smiley

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #22 : sreda, 18.12.2013 : 15:43:16 »

Še tule: vse licitatorke mojih predmetov obveščam, da bodo vsi predmeti danes popoldne v Galiju. Sicer bi se z marsikatero od vas raje dobila na kavi, ampak se bojim, da bo tale kava morala počakati prihodnje leto, zato vam bom vsem predmete dostavila v Gali, da bodo pri vas še letos.  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #23 : četrtek, 19.12.2013 : 02:20:29 »

Poličke v Galiju se kar šibijo, tako da bi bilo res lepo, če bi vsi svoje predmete hitro šli iskat.  Smiley



Predlagam tudi, da v zahvalo za možnost prevzema zlicitiranih predmetov v Galiju rečemo Royalty hvala tako, da vsak, ki tokrat pride po predmet, v Galiju kupi še eno malenkost za svojega ali pa sosedovega štirinožca. Royalty bo gotovo vesela takšne zahvale in "novoletnega darila", štirinožci pa vam bodo tudi hvaležni!  Afro
Logiran
Strani: 1 2 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Božične licitacije  |  Tema: Naj bo vesel božič tudi v Horjulu 2013 - pravila, seznam ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines