mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:01:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moji Kanici
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moji Kanici  (Prebrano 7351 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majch
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 101


« : petek, 13.12.2013 : 21:07:51 »

Saj ne vem, zakaj sem se lotila pisati. Kot, da boš prebrala. Mogoče mi bo pa kaj lažje...

Miška moja že pol leta je mimo, jaz pa še kar nočem dojeti. Zdi se mi da je skupnih 10 let minilo tako hitro, kam so šla vsa leta. Če dobro pomislim, smo skupaj doživeli marsikaj, nikamor nismo šli brez tebe, vsako morje smo morali razmišljati kam lahko gremo, da boš lahko tudi ti z nami, prepotovala si z nami pol Evrope, skupaj smo praznovali vse praznike, dočakali nova leta... Letos po 30 letih nismo šli na Lošinj. Eden od razlogov je bil, da je bilo preveč boleče iti tja prvič po 10 letih brez tebe. Tebe, ki si tam najbolj uživala, poznala vse konce kampa, vse naše izletniške točke. Kamenčki na plaži, s katerimi si se tako rada igrala, bi bili brez tebe tam prav odveč. Kaj naj delamo tam brez tebe? Iti domov je še zdaj tako boleče, boleča je misel, da ne boš prišibala po dvorišču, pozdravila in takoj nastavila trebušček za čohljanje, nato pa skupaj z nami odšla v hišo in zasedla svoj prostorček. Prostorček, ki je zdaj tako prazen.

Vse nas si naučila kaj je to zvestoba in brezpogojna ljubezen. Doma pravijo, da si jih naučila imeti rad živali. Ne vem, če bo še kdaj pri hiši kakšen kuža, težko je pomisliti na to, da bi lahko bil kdo tam namesto tebe.

Mami pravi, da noben kuža ne bo več tako moj kot si bila ti. Verjetno ima prav. Hvala ti še enkrat za vse kar si mi dala, za vse kar si me naučila. Še vedno tako boli, ne mine dan, da ne bi pomislila nate, solz pa kar ne zmanjka  Cry Vse bi dala za še en dan s tabo, da bi te lahko še enkrat objela in se zakopala v tvoj kožušček, da bi šli še enkrat na sprehod po najinih poteh, samo midve, kot včasih... Ah pogrešam te žaba moja  Cry

Za vedno v naših srcih  ljubezen

Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1 : petek, 13.12.2013 : 21:41:33 »

Saj ne vem, zakaj sem se lotila pisati. Kot, da boš prebrala. Mogoče mi bo pa kaj lažje...

Eh, Maja  objem, Kani ni treba brati, ona ve, kaj ti je pomenila, kaj ti pomeni  Cry V to sem prepričana. Rada bi ti rekla, da bo sčasoma bolečina manjša, pa ne vem ... Samo drugačna bo  Lips Sealed Bodo dnevi, ko solze kar vrejo iz oči. In dnevi lepih spominov  ljubezen

In potem pride dan zarečenega kruha in okoli tebe skače mali, črn, skuštran klovn. Izgube ti res ne more nadomestiti, lahko pa da smisel vstajanja ob norih urah, sprehodom v nemogočem vremenu, zapravljanju €, ki ti jih že tako al tako primanjkuje ...

Ta moj malčrnskuštran klovn ti pošilja  objem ljubezen
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2 : petek, 13.12.2013 : 22:09:08 »

 Cry objem
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3 : petek, 13.12.2013 : 22:12:14 »

Ja, bolečina je huda in dolgo traja. Za to žal ni zdravila, čas pa jo le malce omili. Spominjaj se vseh let, ki sta jih preživeli skupaj in vseh lepih trenutkov....za vedno je ukradla košček tvojega srca, kjer sta še naprej skupaj. Sama veš, koliko je to vredno! Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4 : sobota, 14.12.2013 : 01:10:08 »

Majch, vedno bo s tabo in vedno bo izmed zvezdic pazila na vse vas Kiss objem

Bolečina počasi, počasi otopi, lepih spominov in topline pri srčku pa nič ne izbriše ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #5 : sobota, 14.12.2013 : 09:07:25 »

 Cry objem
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #6 : sobota, 14.12.2013 : 09:45:41 »

Zelo lepa je bila. ljubezen Moje sožalje. Cry  In zagotovo čuti kjerkoli je, da jo imate vsi še vedno zelo radi.. Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #7 : sobota, 14.12.2013 : 20:31:58 »

jp, pogrešamo jih... Sprehodita se skupaj v mislih, boš videla, uživali bosta. Ob nami so še vedno. Naše žabe.  Kiss Kiss objem
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #8 : sobota, 28.12.2013 : 11:48:28 »

Iskreno sožalje  Cry Cry Kiss Kiss
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #9 : sobota, 28.12.2013 : 13:04:36 »

Iskreno sožalje šeekrat  Cry Kiss
Logiran
majch
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 101


« Odgovor #10 : torek, 21.01.2014 : 19:11:15 »

Hvala vsem  Kiss Ja, še vedno je ob meni. V srcu in mislih, za vedno  ljubezen
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moji Kanici
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines