mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 17:01:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: KZS 2014 - nadomestne volitve za predsednika
Anketa
Vprašanje: Koga bi volili za predsednika KZS, če bi imeli možnost na volitvah oddati svoj glas?  (Anketa je zaprta: sreda, 16.04.2014 : 22:09:16)
Aleksander Česnik - 1 (2.4%)
Lidija Okleščen - 9 (21.4%)
Boštjan Penko - 18 (42.9%)
mag. Branislav Rajić - 14 (33.3%)
Vseh glasov: 42

Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 18   Dol
Natisni
Avtor Tema: KZS 2014 - nadomestne volitve za predsednika  (Prebrano 33702 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #15 : četrtek, 30.01.2014 : 15:13:00 »

Kar pa bi bilo tudi eticno, da predsednik za cas svojega mandata ........ne sodi, ne tekmuje,... 

S tem se ravno ne strinjam, saj je mandat dolg 4 leta in bi to pomenilo da človek "pade čisto ven". Če ima nekdo namen krast bo kradel v vsakem primeru.
Logiran
Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #16 : četrtek, 30.01.2014 : 18:48:54 »

No Jinx vem, da jih ni malo ki so cenjeni kinologi v tujini, ampak morajo kandidati sami kandidirati.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #17 : četrtek, 30.01.2014 : 18:56:14 »

Citat
Kar pa bi bilo tudi eticno, da predsednik za cas svojega mandata ........ne sodi, ne tekmuje,...

To je nabolj butasta zahteva od vseh. S tako zahtevo bi izgubili prav vse, ki imajo v kinologiji kakršnokoli zvezo s psi. Bi pa ne bilo slabo, če se ne bi volilo aktivnih politikov.
Logiran
Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #18 : petek, 31.01.2014 : 10:03:44 »

Lanabela vsak ima pravico povedati svoje mnenje, ker zivimo v demokraciji in imamo pravico do svobode govora.
Drugace pa to ni nobena zahteva, ampak zgolj predlog. Ker kdor se sam izobrazuje, tekmuje, sodi,... verjemi nima casa se za vodenje tako velike organizacije kot je KZS.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #19 : petek, 31.01.2014 : 10:48:10 »

Seveda ima vsak pravico povedati svoje mnenje, a to ne pomeni, da je vsako povedano mnenje pametno. Žal mi je, izraz butast je preoster, ampak ko je  poslano, se ne da več popraviti. Se opravičujem.
Moje mnenje je, da samo predsednik, ki je aktiven v kinologiji lahko zvezo vodi tako, da bo dobro tudi za člane in seveda za pse. Sedanji/bivši predsednik je to sicer bil (in v tem delu sem ga vedno spoštovala), a je zvezo vodil kot politik, Kar samo po sebi niti ne bi bilo slabo, če bi se ne vedel tako kot se pač vedejo naši politiki na splošno. Žal.
Logiran
Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #20 : petek, 31.01.2014 : 11:05:38 »

Lanbela na taksni funkciji kot je predsednik KZS zal moras biti politik. Ker prvo verjetno ne dobis vseh glasov za izvolitev, v kinologiji ne poznam nikogar ki je aktiven na vseh podrocjih (razstave, ipo, ro,..), in mora znati sklepati kompromse med vsemi temi vejami kinologije in zeljami vseh drustev in klubov.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #21 : petek, 31.01.2014 : 11:14:17 »

Ah Ja, to drži. Drži pa tudi, da ne kot profesionalni politik, ki se je uspel na položaju povsem pokvariti.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #22 : ponedeljek, 03.02.2014 : 13:48:48 »

No Jinx vem, da jih ni malo ki so cenjeni kinologi v tujini, ampak morajo kandidati sami kandidirati.
Res morajo sami kandidirati. Ampak pri takih ljudeh, ki se sami ne rinejo v ospredje in nimajo velikih apetiotv po vodilnih položajih ter so v svojem življenju običajno dosegli kar so si želeli in so zadovoljni sami s sabo, je običajno potrebno, da jih nekdo "odkrije", jih pocuka za rokav, jim razumsko razloži zakaj bi potrebovali prav njih in jim s tem dati en tak pospešek h kandidaturi ...
Logiran
Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #23 : ponedeljek, 03.02.2014 : 19:34:10 »

No Jinx kar povej koga moramo iti cukat za rokav.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #24 : ponedeljek, 03.02.2014 : 19:45:17 »

Kot receno, s KZS jaz ze dolgo nimam nic vec (in tudi ne zelim imeti), tako da boste tisti, ki z njo se kaj imate in zelite imeti, morali kar sami poiskati tovrstne bisere v svoji zvezi.  Wink
Logiran
s.holms
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #25 : sreda, 05.02.2014 : 20:02:29 »

Kandidat naj bo Kinolog, ki v preteklosti ni sodeloval v nobenem taboru in ni imel nobenega vpliva na rušenje zadnjih treh predsednikov! Takšni ljudje, ki so enkrat izdali svojega bodo izdajali še naprej in vsakega. Enkrat izdajalec, vedno izdajalec! Cool
Logiran
Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #26 : četrtek, 06.02.2014 : 08:52:26 »

S.holms s teboj se popolnoma strinjam. Ce bi bil kandidat zvoljen s svojo listo na podlagi programa, ki bi ga predstavil po drustvih, klubih, ..., ki imajo glasovalno pravico bi bilo super, mislim to bi bilo pravicno. Ampak mislim, da gre tu za vprasanje kaj dobim oz. kaj mi lahko ponudis za moj glas.
Logiran
Rokky
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #27 : petek, 07.02.2014 : 15:22:14 »

Kandidata, ki ne bi imel kaj pri rušenju zadnjih treh predsednikov v vsej tej štali ne boš našel. Vedno se pojavljajo eni in isti ""lovci"" iz ozadja. Treba je v celoti počistiti ""sedanjo garnituro KZS"" in delati v dobrobit osnovnemu namenu delovanja KZS.
Logiran
s.holms
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #28 : sobota, 08.02.2014 : 19:25:30 »

Rokky - kar nekaj poštenih kinologov je v Sloveniji, ki so sposobnejši od vseh teh, ki jih sedaj gledamo na položajih. Upam samo, da se bo kakšen ojunačil in zanemaril vse dosedanje dogodke, ki so jih povzročili kinološki dobičkarji.  Cool KZS sedaj potrebuje izobraženega in poštenega kinologa, ki je pripravljen na dialog s Klubi, Društvi, Pasemskimi klubi in LKD-ji. Velikokrat je res to, da so kupčkanja za glasove ( jaz tebi ti meni) in to je največja napaka, ker predsedniki ponekod sploh ne predstavijo kandidata v društvo temveč se odločijo sami. Deljenje pooblastil lobistom je celo kaznivo dejanje in ko se bo takšne stvari sankcioniralo bo kinologija lahko zadihala. Še enkrat:
vsi člani UO, NO, KSV ...., se morajo sami javno na skupščini odpovedat vsem funkcijam in se vsaj 2 mandata ne pojavljat na položajih KZS!!!!!!!!!! To bi sicer želel videti ampak..... Kdo ve, morebiti prevlada poštenje, če še ga kaj premorejo  Roll Eyes 
Logiran
Rokky
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #29 : nedelja, 09.02.2014 : 15:50:12 »

.holms - verjamem, da je veliko poštenih kinologov v sloveniji, jih tudi veliko poznam. ampak jih tudi večina dobrih ne deluje za kzs, ker imajo slabe izkušnje. tudi jaz sem za to, kot ti praviš da se vsi dosedanji funkcionarji odpovedo svojim položajem in se kzs na novo postavi na noge.pa ne samo uo, nz, ksv, tudi ostale razne komisije itd. tam je šele ""štala"". ( Pregled legel, itd itd,..... ) Ali pa "če ne kupiš mojega psa, boš dobil slabšo oceno ali pa sploh ne dobiš vzrejnega itd.. itd.. itd.... to se pa dogaja pri kinologih, ki si mislijo da so nedotakljivi. ja s.holms, veliko je takih, ki bi jih bilo potrebno zamenjati. ja, kupčkanje z glasovi pa je bilo, tudi na zadnjih rednih volitvah. in tudi na naslednji volitvah bo tako, če komisija za volitve, v katero recimo temu tako - verjamem, ne bo odigrala svoje vloge....
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 18   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: KZS 2014 - nadomestne volitve za predsednika
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines