mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 11:20:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: KZS 2014 - nadomestne volitve za predsednika
Anketa
Vprašanje: Koga bi volili za predsednika KZS, če bi imeli možnost na volitvah oddati svoj glas?  (Anketa je zaprta: sreda, 16.04.2014 : 22:09:16)
Aleksander Česnik - 1 (2.4%)
Lidija Okleščen - 9 (21.4%)
Boštjan Penko - 18 (42.9%)
mag. Branislav Rajić - 14 (33.3%)
Vseh glasov: 42

Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 18   Dol
Natisni
Avtor Tema: KZS 2014 - nadomestne volitve za predsednika  (Prebrano 33970 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #30 : nedelja, 09.02.2014 : 18:53:42 »

Rokky, škoda ker govoriš samo nasplošno o poštenih kinologih. Mene zanimajo imena!
Logiran
Rokky
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #31 : nedelja, 09.02.2014 : 20:39:22 »

Veš kako je staffy. Ti bom opisal zakaj....

Na eni izmed razstav v sloveniji sem srečal priletnega gospoda, ki mi je marsikaj povedal o stanju v slovenski kinologiji. zdajšnji oblastniki na kzs so ga ""skinili"", ker je preveč vedel in preveč govoril. tudi o imenih. tudi o imenih, ki se v današnjem času pojavljajo v vodstvu kzs. tudi o imenih, ki se pojavljajo v ozadju in ki še kako krojijo razmere v kzs.

poglej, če spremljaš zadevo ali vsaj veš zakaj se gre, ja navedba imen odveč.
Logiran
Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #32 : ponedeljek, 10.02.2014 : 10:25:00 »

Rokky poglej, v Sloveniji imamo institucije ki se ukvarjajo s takimi zadevami. Ce bi bilo komurkoli mar za nepravilnosti, ki so se dogajale ne KZS bi te stvari prijavil tem institucijam in bi bili "skenslani" ljudje ki so bili za to odgovorni. Gospodu s katerim si govoril mu je pa verjetno vseeno ker so ga skinili in se naprej prodaja prazno slamo.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #33 : ponedeljek, 10.02.2014 : 10:53:29 »

Staffy, žal stvari niso tako enostavne in strinjam se z Rokky-jem, da je navedba imen odveč, če vsaj malo spremljamo dogajanje. Če prebereš nekaj tukajšnjih kzs tem in kombiniraš 'organe' ali nastopajoče posameznike na skupščinah ali pri drugih kinoloških 'projektih' s konkretnimi kinološkimi imeni, je slika še bolj jasna ... Vsekakor je nevedba imen odveč pred znanim seznamom kandidatov. Zna se namreč zgoditi, da bo še pred oddajo kandidatur kdo odpadel in se sam pospravil na smetišče.

Ne vem, o kom govori Rokky, poznam pa tudi jaz enega gospoda. Zagotovo nima prav nič skupnega s Staffyjevim opisom.

Institucije seveda so, pa ne vedno v funkciji resnice in pravice. Žal. Staffy, poskusi izvedeti vse o letu 2011 in preveri dogajanje v letu 2013. Poveži imena akterjev iz leta 2011 z imeni akterjev v letu 2013. Ko bo znana kandidatna lista (z imeni celotnih ekip), ti bo tudi jasno, kdo, kaj in zakaj (morda tudi za koliko). Moj nasvet: izogibaj se tistim v slovenski kinologiji, ki so pretirano navdušeni, veliko obljubljajo, se rinejo v prve vrste in mnogo 'ploskajo' - zagotovo imajo kaj za bregom.
Logiran

Rokky
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #34 : ponedeljek, 10.02.2014 : 11:33:25 »

jana čestitam, prebrala si moje  misli.
Logiran
Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #35 : ponedeljek, 10.02.2014 : 12:08:15 »

Komaj cakam kandidatno listo. Ali se ze ve za koga ki se uradno podaja v boj za predsednika kzs?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #36 : ponedeljek, 10.02.2014 : 12:32:01 »

Staffy, vsi uradni kandidati se bodo od 16. 2. naprej uradno podali v boj za predsednika kzs. Do takrat pa ... imena krožijo. Nekatera krožijo že od zgodnje jeseni, nekatera od 'včeraj', nekatera so pridivjala na plano vmes, nekaj bo padlo v odtok, nekaj bo ostalo ... Kaj bo ostalo, bomo videli verjetno enkrat okrog 20. 2. 2014. V normalnih razmerah, ker pa trenutno nismo v normalnih razmerah, ker mora volilna komisija dat imena predsedniku KZS, predsednika pa nimamo, oz. ga imamo ..., pa ne vemo, ali bo prave volje, da bo povedal imena ..., ali bo našel spet v kakšnem od neobstoječih statutarnih členov kakšno pravilo, ki mu zapoveduje, da drži imena zase ... Potrpežljivost je božja mast, Staffy Smiley

Verjetno bodo do zadnjega dne potekala kupčkanja - kdo, kam in v katero ekipo Tongue, zato sama ne računam, da bo kakšen kandidat pred iztekom vlaganja kandidatur sam prišel v javnost. Torej, počakajmo.
Logiran

Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #37 : ponedeljek, 10.02.2014 : 16:31:55 »

Ja Jana kot praviš kdor čaka dočaka Smiley
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #38 : četrtek, 13.02.2014 : 19:32:32 »

Raznorazne institucije za razreševanje nepravilnosti seveda obstajajo.Žal je pri nas v Sloveniji tako, da se stvari (ne samo v kinologiji) preko pristojnih institucij ne razrešujejo pošteno.
Lahko bi navedla kar nekaj primerov, pa se mi zdi res že brez smisla vse skupaj.
Rokky, tudi jaz verjamem pripovedi tvojega znanca iz razstave(po vsej verjetnosti je tudi moj).Veliko je takih ,ki so jih "skinili," ker niso trobili skupaj z njimi v isti rog, še več pa je takih,že skoraj iz naftalina privlečenih, ki so jih "skinili" prej, pa so sedaj na položajih in funkcijah.Med njimi je žal kar nekaj tudi takih, ki so bili že pred leti zreli za odvzem licenc, saj s svojim početjem načrtno uničujejo razvoj posameznih pasem(govorim o lovski kinologiji) in zavirajo delo in razvoj mladega kadra.Da ne govorim o njihovem  kršenju pravilnikov in zakonov.
Res, srčno si želim, da bi se pojavil na čelu KZS nekdo, ki bi tem svinjarijam naredil konec.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #39 : sobota, 15.02.2014 : 22:53:15 »

Tole spada bolj sem, kot v peskovnik Smiley


Lovsko kinološka avtonomija
Napisal Marijan Likar.
14. February 2014
LZS mora biti naša mati, KZS pa oče, mačehe pa ne rabimo!
Skupina kinologov, ki se je podpisala kot »Iniciativna skupina članov članic KZS za lovsko kinologijo« je sklicala posvet in nanj povabila tudi podpredsednika LZS Ivana Malešiča, člana UO LZS Janija Krivca in člana NO KZS Egona Dolenca ter pravnico Katjo Polšak. V bistvu je šlo za predstavnike Društva ljubiteljev lovskih psov, kateri že nekaj časa burijo duhove v Slovenski lovski kinologiji pravzaprav že s svojim nastankom in izpostavljanjem zahtev po določenih spremembah v organiziranosti naše kinologije. Tokrat so se odločili, da skušajo omenjenim vabljenim osebno predstaviti svoje poglede na stanje in želene spremembe.


Cel zapis je na http://www.forum-lov.org/razmisljanja-in-nasveti/1472-lovsko-kinoloska-avtonomija
Logiran

eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #40 : nedelja, 16.02.2014 : 10:53:08 »

Upam, da se to ne bo zgodilo, dokler ne izgine iz scene v lovski kinologije večinski del "fosilov".
Logiran
s.holms
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #41 : torek, 18.02.2014 : 16:23:42 »

Zaenkrat znani štirje kandidati  Cheesy
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #42 : torek, 18.02.2014 : 18:33:17 »

Kdo pa?
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #43 : torek, 18.02.2014 : 20:25:39 »

Zaenkrat znani štirje kandidati  Cheesy

Zakaj ste vsi tako skrivnostni?
Logiran
beauceroncek
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #44 : sreda, 19.02.2014 : 07:01:25 »

Zaenkrat znani štirje kandidati  Cheesy


Okleščen, Česnik, Penko... ?
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 18   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: KZS 2014 - nadomestne volitve za predsednika
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines