mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 13:26:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Napadalnost  |  Tema: Agresiven pes
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Agresiven pes  (Prebrano 4092 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Brkec
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : četrtek, 16.01.2014 : 21:20:30 »

Zdravo,

Pri nas imamo dobra 3 leta starega lovskega psa istrskega goniča, kupili smo ga ko je imel 8-9 mesecev in je že bil nagnjen k čudnim vedenjem. Dejstvo je, da je naš pes zelo agresiven do drugih psov in prav tako do ljudi, vendar ne me razumeti narobe, zelo agresiven je v pesjaku in pa takrat ko je na povodcu, saj se v ljudi kar zaganja, ko hodijo mimo, da ne govorim o psih, ko grejo mimo, tako se zaganja v njih in začne lajati, da ga sploh ne morem držati, zato ga je treba voditi na sprehode, kjer drugih ni. Problem je tudi ko ga imamo v pesjaku, postavljen ob cesti, res je da ni tako prometna cesta je pa veliko sprehajalcev vsakodnevno.
Ko pa je spuščen se obnaša veliko bolj normalno, na skupnih lovih se je sprva težko razumel z drugimi psi vendar sčasoma se je nanjih privadil. Zdaj pa me zanima, kako bi ga privadil, naučil da bi bil manj agresiven ko je na povodcu, na sprehajalce se začne zaganjati ko ga imam na povodcu, ko pa vidi kakšnega psa postane dobesedno nor in ga je težko obvladati, ubistvu se moram umakniti s poti in obiti nasproti hodečega psa in sprehajalca. Prosim za nasvete. 
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1 : četrtek, 16.01.2014 : 21:37:06 »

Si se obrnil že na kakšnega strokovnjaka za pasje vedenje?
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Napadalnost  |  Tema: Agresiven pes
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines