mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:18:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Valentinove licitacije  |  Tema: Valentinčki obdarujejo 2014 - pravila, seznam, čvek ...
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Valentinčki obdarujejo 2014 - pravila, seznam, čvek ...  (Prebrano 9688 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Queenie
midi
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #30 : sreda, 12.02.2014 : 11:03:23 »

Lepo prosim za pomoč: bo katera izmed udeleženk dobrodelnega popivanja prišla iz Celja in bi bila pripravljena prevzet in predat Podenčici  zlicitirane predmete? Imava malo težav pri predaji pa prosiva za pomoč. Hvala vnaprej Kiss.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #31 : ponedeljek, 17.02.2014 : 02:11:08 »

Jana, prosim, če k skupnemu znesku dodaš še donacijo Dogmanie, slika je že poslana Smiley
MamaF jaz imam tudi dolgi nosek tako kot Wolkowo. Sem nakazala 25 € več za Horjul, če lahko za nas tudi prosim, prosim še eno slikico  Kiss
Takole:
...
- slika za Dogmanio je bila poslana v sredo
...
Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Valentinove licitacije  |  Tema: Valentinčki obdarujejo 2014 - pravila, seznam, čvek ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines