mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:44:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: Suhost
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Suhost  (Prebrano 10422 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
arcibalt
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #15 : nedelja, 13.04.2014 : 14:24:39 »

Ne, napačno sem se izrazila. K veterinarju za male živali grem, drug veterinar pa skrbi za naše konje.
Javim, kako bo, in kaj bo pokazala slika.
Logiran
arcibalt
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #16 : ponedeljek, 14.04.2014 : 17:06:20 »

Torej, Arči je dal kri, izvidi bodo konec tedna. Domov sva tudi šla z novo hrano Royal Canin. Imel je 8,3kg, kar je manj kot moje tehtanje prejšnjo sredo, tako da sem danes še enkrat šla z njim na mojo tehtnico in kaže 8,9kg. Bolj zaupam veterinarski, bomo videli kaj bo konec tedna.
Logiran
arcibalt
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #17 : petek, 18.04.2014 : 04:44:04 »

Lep pozdrav še enkrat, rada bi samo javila, da Arčiju ni nič hujšega, razen da je slabokrven. Veterinar pravi, da verjetno od hrane, kar tudi sama mislim. Hrano sem že prej zamenjala, nadaljevala bom z vitamini in ga opazovala, čeprav se mi že malo boljši zdi na pogled.
Hvala vsem, tudi sama sem se nekaj pomembnega naučila.

LP
Logiran
tika
midi
***
Sporočil: 182



« Odgovor #18 : nedelja, 24.08.2014 : 08:39:54 »

no jst bi sam eno okol tele hrane...to je edina hrana po kateri je mela naša v 7ih letih drisko...tko da je verjetno fino da ste jo zamenjali.....in pa fino da gre kužatu bolje Smiley
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: Suhost
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines