mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:36:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Katerega psa? Majhen, kratkodlaki, tekaški
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Katerega psa? Majhen, kratkodlaki, tekaški  (Prebrano 16528 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #45 : sreda, 07.05.2014 : 10:01:55 »

Eh, po moje so pinčki mehurčki v primerjavi z nemškimi lovskimi terierji, ti so pa res za prave dedce Evil Evil
Logiran
Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #46 : sreda, 07.05.2014 : 10:36:45 »

Srednji snavcer bi bila najboljsa izbira.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #47 : sreda, 07.05.2014 : 11:05:17 »

Zakaj si mnenja,da je doga v kotu manj moteča kot jazbečar v kotu?
Mene vprašaš?
Verjetno mene, pa sem spregledala.  sram

Nisem mnenja, da je doga v kotu manj ali bolj moteca kot jazbecar v kotu. Sem pa mnenja, da je miren pes, katerekoli velikosti, v kotu manj motec kot naspidiran pes, ki je stalno pod nogami, katere koli velikosti ze pac. Meni osebno so manjsi, ki so stalno pod nogami, bolj moteci, ker se bojim, da jih bi pomendrala ali pa se cez psa spotaknila, velikega pac odrinem in je stvar zakljucena. Ampak to je ze druga tema in moja osebna preferenca.

Ker iz tvojega stavka "da me bo manj motil v hisi" ni bilo jasno razvidno kaj s tem mislis, se mi je zdelo pomembno napisati, da majhnost ni enako kot nemotecnost. To je vse. Primer z dogo je bil samo primer in ne izrazanje mnenja.  Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #48 : sreda, 07.05.2014 : 11:48:46 »

Naše naspidirane 6.5-kilske kratkodlake "čivava wannabe" mešanke, ki je stalno v pogonu in bi se 24/7 igrala, je definitivno v bajti bistveno "več", kot je bilo 55-kilskega bernca, ki je bil bolj tiha voda. No, to je hotla povedat No Jinx, se mi zdi Wink. Bolj gre za vprašanje karakternih lastnosti in "energije" kot velikosti. Precejšnja razlika pa je seveda v stroških in nenazadnje pri prevozu.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #49 : sreda, 07.05.2014 : 12:14:25 »

Eh, po moje so pinčki mehurčki v primerjavi z nemškimi lovskimi terierji, ti so pa res za prave dedce Evil Evil
Ja, ti dve pasmi se mi zdi, da jih zamenjujem, ker sta si zelo podobni. Ampak bi obe pasali v postavljene okvirje.   Wink
Definitivno pa pinčasta grizolda hoče pojest mojo psico...  Tongue Grin Grin Grin Ampak je obvladljiva s strani sosede, tako, da mi je to všeč.  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #50 : sreda, 07.05.2014 : 12:15:06 »

Naše naspidirane 6.5-kilske kratkodlake "čivava wannabe" mešanke, ki je stalno v pogonu in bi se 24/7 igrala, je definitivno v bajti bistveno "več", kot je bilo 55-kilskega bernca, ki je bil bolj tiha voda. No, to je hotla povedat No Jinx, se mi zdi Wink. Bolj gre za vprašanje karakternih lastnosti in "energije" kot velikosti. Precejšnja razlika pa je seveda v stroških in nenazadnje pri prevozu.
Tocno to sem hotela povedat! Hvala, SunnyDay, sestra po dlaki!  objem
Logiran
ruby-sky
novinec
*
Sporočil: 24


WWW
« Odgovor #51 : četrtek, 08.05.2014 : 18:07:05 »

Kolikor poznam bostonce, so ZELO aktivni, jaz jih poznam nekaj, ki redno tečejo ob lastnikih na rolerjih. Tako da po moje, če se ga lepo navadi, se da tako pokurit energijo Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Katerega psa? Majhen, kratkodlaki, tekaški
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines