mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:41:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: 1. FOR FUN pasja razstava - razstava za zabavo, 29. 6. 2014
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: 1. FOR FUN pasja razstava - razstava za zabavo, 29. 6. 2014  (Prebrano 1085 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : torek, 13.05.2014 : 17:32:53 »



Vabljeni na 1. FOR FUN pasjo razstavo - razstavo za zabavo!

KJE: Golden Ranch - KK Vajkard Valvasor
Kisovec (pri Izlakah), 7km od izvoza AC Trojane
KDAJ: 29. 6. 2014
"SODNICI": Lana Premk in Manca Zima, obe iz Slovenije
ZADNJI ROK za prijave: 5. 6. 2014
PRIJAVE poslati na: Lana Premk, Slovenska cesta 5, 1234 Mengeš, lana.premk@gmail.com
Informacije: 051 213 155, FB: Lana Premk, FB-dogodek: 1. 'FOR FUN' PASJA RAZSTAVA
PRIJAVNINA:
1. pes = 25eur
2. pes istega lastnika = 20eur
Prijavnino lahko poravnate na dan razstave pred pričetkom ocenjevanja ali predhodno na TRR. Vsi podatki za nakazilo so na prijavnici.

Razstave se lahko udeležijo psi z rodovnikom, priznanim od FCI, saj je namen razstave tudi promocija pasem in rodovniške vzreje.
Na dan razstave mora imeti vsak lastnik s seboj evropski potni list psa (modro knjižico) z veljavnim cepljenjem proti steklini.

Obvestilo: Razstava ni priznana s strani KZS in FCI. Na njej se ne bo podeljevalo kandidatur za državnega ali mednarodnega prvaka v lepoti. Namenjena je izključno prijetnemu druženju in treningu za 'prave' pasje razstave.

Več informacij ... klik

Vabljeni!
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1 : torek, 13.05.2014 : 18:49:08 »

Hja, če je tako "fun", potem bi bila pa zraven komot še kategorija "mešanci", a ne? Cool
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: 1. FOR FUN pasja razstava - razstava za zabavo, 29. 6. 2014
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines