mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:40:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: mic10 - Sončno-jagodni treking za male micke ali vsak korak šteje!
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: mic10 - Sončno-jagodni treking za male micke ali vsak korak šteje!  (Prebrano 30330 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #45 : ponedeljek, 09.06.2014 : 21:44:51 »

Juhuuu, kolko startnin! Cheesy objem
Če se vse izide, tako kot si želim, odrinemo kar z azilaške olimpijade v nedeljo oz. ponedeljek. Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #46 : torek, 17.06.2014 : 15:36:01 »

Let's do it :-)!

Včeraj zgodaj popoldne smo se odpravili iz ljubljanskega Šentvida po gorenjski oz. višarski smeri Jakobove poti. Stric, ki mi je poslal okviren potek poti in slike GPS sledi, pravi, da je dolga 156 km in se konča na Višarjah (na italijanski strani).

Skozi Gunclje in Stanežiče smo šli čez hrib v Golo Brdo, pa gor na Katarino (Topol) do Jakoba (809 m), v dolino (Trnovec), pa spet na drugi strani navzgor proti Osovniku. In tam nekje na pobočju tudi prespali.
Začetek poti si bomo zapomnili po plezanju, pa ne po skalah, ampak čez in pod podrta drevesa, pa okrog njih ... Roll Eyes, po ogromno klopih, pa seveda po krasnih razgledih proti Ljubljani in Kranju Cheesy. In po tem, da sta nahrbtnika itak spet ful pretežka Angry.

Tkole na hitro je to to zaenkrat :-). Sieste v Crngrobu je konec, Mr SD in Jagi me preganjata ;-). Gremo dalje, spet v neke klance Grin.



 
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #47 : torek, 17.06.2014 : 15:52:14 »

Mrs. in Mr. SunnyDay, srečno pot, pa same pozitivne dogodivščine in krasne ljudi srečujta Afro objem
In naj bo večkrat pot tudi dol, ne samo gor, za nahrbtnik pa ... po pameti ga praznit Tongue Grin
Če se je 'stric' zmotil in vaju poslal v drugo smer ... osvežitev čaka Smiley
Logiran

čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #48 : torek, 17.06.2014 : 17:00:34 »

Srečno pohodniki  objem, in kot pravi Jana, naj bo večkrat pot tudi navzdol  Wink, čeprav, glede na cilj ...  Roll Eyes
Bodo pa nožne in ramenske mišice nabildane in trde kot skala  Afro
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #49 : torek, 17.06.2014 : 17:31:10 »

Bon voyage.  objem ljubezen Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #50 : torek, 17.06.2014 : 18:16:01 »

Mi smo z vami!!! Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #51 : torek, 17.06.2014 : 18:30:35 »

Srecno!
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #52 : torek, 17.06.2014 : 18:39:00 »

Srečno pohodniki Smiley
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #53 : torek, 17.06.2014 : 20:53:16 »

Juhu, štart je uspel veselje kljub temu, da sta oba dan prej hudo garala na OI  Cool
Tudi mi vama želimo srečno pot in se veselimo poročil o Dogodivščinah objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #54 : sreda, 18.06.2014 : 00:24:57 »

Srečnooooooooo ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #55 : sreda, 18.06.2014 : 18:54:21 »

Vse dobro, SD! ljubezen
Se že veselimo reportaže. Kiss
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #56 : sreda, 18.06.2014 : 21:52:45 »

Oh, sele zdaj videli tole hudo idejo! Cheesy
Midve bi tudi (javljava se seveda samo za navijanje, ne za maširanje!). Štartino bomo nakazali naslednji teden, javim, ko bo placano.

Torej, dva osebka vec v navijaskem taboru!

 Kiss  Kiss srecno na poti in da bi bili nahrbtniki cim lazji!
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #57 : sreda, 18.06.2014 : 23:28:24 »

Hvala vam za dobre želje! Kiss

Včeraj smo se malo pod vrhom Osovnika spustili navzdol proti Škofji Loki, vmes je šlo še parkrat gor in dol, ampak je bla pa zato kava v meni zelo ljubem mestu toliko boljša Smiley. Potem ko nama je gospa v hosti na poti proti Crngrobu napovedala gotovo smrt, če misliva resno s temle pešačenjem  Grin, sva se ustavila pri znameniti srednjeveški cerkvi na "kosilu" in siesti. Potem pa gor, kakopak :-). Malo pod vrhom Jošta pri Kranju sva na enem kuclju našla krasno pozicijo za "hotel 1000 zvezdic". Spali smo tako dolgo, da smo danes krenili šele okrog 10 h Roll Eyes ... smo bili pa bolj hitri, kot sem si predstavljala, tako da smo si privoščili razvajanje čisto brez slabe vesti Tongue. Z Jošta dol v Besnico, pa še malo dol do Save in ob njej do Podnarta, potem pa gor do Podbrezja. No, za "pokoro" smo šli še zvečer na daljši sprehod tu okrog :-).
Danes smo torej  malo "zabušavali", ampak imeli smo se strašno fino. No, se še, ker smo čisto osveženi, oprani, nafutrani ... ni da ni, kraljevsko skratka Cheesy Cool! Pri alexx, Donu in mačji bandi so nas sredi popoldneva sprejeli na kofe in nas niso pustili naprej Grin Tongue Kiss. Jagi je nad njej sicer dokaj tujima gostiteljema totalno navdušena ljubezen, tako da upam, da bo jutri hotla z nama Wink.
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #58 : četrtek, 19.06.2014 : 06:09:36 »

Pri alexx, Donu in mačji bandi so nas sredi popoldneva sprejeli na kofe in nas niso pustili naprej Grin Tongue Kiss. Jagi je nad njej sicer dokaj tujima gostiteljema totalno navdušena ljubezen, tako da upam, da bo jutri hotla z nama Wink.
Cheesy Cheesy
No, evo. Striček je imel veze v kloštrih, vidva pa pri "pasjih".  Afro
Super vam gre.  Kiss Kiss Vreme imate tudi perfektno (naj še jutri zdrži).
Ga pa ni boljšega kot že zjutraj pri kofetu prebrati treking novice.  Cheesy Cool
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #59 : četrtek, 19.06.2014 : 09:16:34 »

Bravo naši!  bravo Afro

Vsa pohvala tudi gostiteljici alexx in njeni bandi, ki so - vsaj za včeraj - preprečili od tiste gospe napovedano 'gotovo smrt' naših vrlih popotnikov.   Tongue objem

Ga pa ni boljšega kot že zjutraj pri kofetu prebrati treking novice.  Cheesy Cool

Pod tole pa aPsoluten POTPIS!  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: mic10 - Sončno-jagodni treking za male micke ali vsak korak šteje!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines