mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:22:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pes in študij
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pes in študij  (Prebrano 3800 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Shush
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« : petek, 27.06.2014 : 06:46:48 »

Pozdravljeni,
prihodnje leto bom (upam) končala 4. letnik gimnazije in se vpisala na fakulteto v drugem kraju. Že celo življenje me spremljajo psi in ne predstavljam si življenja brez njih, še posebej, če bom sama v nekem tujem kraju. Zanima me, koliko vas je študentov s psi in če se da sfolgati vse skupaj, če ostane dovolj časa za sprehode in ukvarjanje s psom. Zanima me tudi, kako je z bivanjem psa. V študentskem domz zagotovo ne bom, verjetno bom najela kakšno manjše stanovanje. So tam dovoljeni psi? Se je treba zmeniti z vsakim lastnikom posebej? Je morda težava če je pes večji?
Najlepša hvala in lep pozdrav Smiley
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1 : petek, 27.06.2014 : 08:47:01 »

V študentskem domu so psi dovoljeni, če se strinja cimra (pri meni, ki živim v apartmaju, še sosednji cimri) + oskrbnik doma, potem pa še na upravi pokažeš, da je pes cepljen + čipiran, pa ni nobenih težav. Tako da jaz sem nad študentom glede tega res zadovoljna. Za najemniška stanovanja se je pa treba zmenit z vsakim lastnikom posebej, ja .
Pa pri meni je še največji problem dobit prevoz zame in za psa, če imaš svoj avto, te težave seveda odpadejo.
Zdaj čisto odvisno je, kaj boš študirala + kakšnega psa imaš, koliko sprehodov oz. gibanja /dela zahteva. Je pa dobro imeti en backup, če te slučajno kdaj cel dan ne bo doma (recimo pri nas imamo terenske vaje na faksu).
Je pa res fajn imet kosmato družbo tudi med tednom  Smiley
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pes in študij
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines