mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 22:02:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: Poletni interaktivni tečaji risanja živalic
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Poletni interaktivni tečaji risanja živalic  (Prebrano 8079 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pš1
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66



WWW
« Odgovor #30 : nedelja, 17.08.2014 : 17:10:42 »

Če še ne veste ali bi se zares udeležili zelo resnega Jesenskega tečaja risanja živalic v septembru, imate še zadnjo priliko, da se preverite za 36 € na 4. terminu, 19. 8. ob 17:00. Ta obsega štiri zaporedna srečanja (tor., čet., tor., čet.) in že znane manekene, kot so psički Mara in Sora, dihurčki Pepsi, Ino, Nookie in Choji.

Termin je posvečen Mačji preji.

Vabljeni, da skupaj rišemo!

Še zadnji topli žarki poletja:


In že pada jesensko listje:
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #31 : nedelja, 17.08.2014 : 18:14:00 »

Jutri zaključujemo 3. termin. Še se lahko prijavite na 4. termin ali Jesenski tečaj Cheesy!

Rada bi se iz srca zahvalila Katarini Wallas, Xeni in Ivy za sodelovanje na tečaju  ljubezen.

Vsem trem nam je bilo v veliko veselje in zanimivo novo izkušnjo, upam, da mi kdaj uspelo na kaj takega kot tečajnik in se samo kot vodnik modela  Cool. Naj pa ob tem povem še, da je v 3. terminu sodelovanja moja skoraj 10 letna nečakinja in bila nad tečajem tako navdušena, da resno razmišlja še o temu, razširjenemu jesenskemu. Tako da, če kdo razmišlja ali bi ali ne bi, naj neha razmišljat in naj se takoj prijavi! Afro
Logiran
Pš1
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66



WWW
« Odgovor #32 : torek, 19.08.2014 : 14:45:13 »

Hvala Xena.

Danes ob 17:00 začnemo s 4. terminom. Na katerokoli srečanje ste dobrodošli, najbolj primerni za nadaljevalce sta pa 3. (detajli) in 4. srečanje (cela figura) za 12,50 € ali 8,50 € za družinske člane in program zvestobe. Vabljeni!
Logiran

Pš1
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66



WWW
« Odgovor #33 : petek, 29.08.2014 : 22:06:20 »

STATISTIKA:

Zaključili smo s poletnimi tečaji risanja živalic. Izvedli smo štiri termine po štiri srečanja izvedli donacije za tri društva in en zavod, z desetimi udeleženkami in desetimi manekeni (štiri dihurčki: Pepsi, Ino, Choji, Nookie; en mucek: Bihari; pet psičk: Afi, Xena, Ivy, Mara in Sora).

DONACIJE:

Žverca, društvo za pomoč živalim 16€
Zadnje Upanje 18€
Društvo za zaščito konj 14€
Mačja preja 14€
Zofi - from homeless to princess 3$
Dobro Tek za MD Malči Beličeve 18€

ZAHVALE:

MAD d.o.o.
mojpes.net
Doget - Raj za male živali
Alenka & Afi
Dusan  & Pepsi
Katarina & Ivy & Xena

Vabljeni na Jesenski tečaj, kjer rišemo, se zabavamo in še pomagamo .
Logiran

Pš1
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66



WWW
« Odgovor #34 : sobota, 30.08.2014 : 09:35:09 »

Zahvala še Aleksandri in Bihariju
ter
Slonu Bansiju  Smiley.
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: Poletni interaktivni tečaji risanja živalic
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines