mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:51:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Princesa na zrnu graha - Tigra
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 23   Dol
Natisni
Avtor Tema: Princesa na zrnu graha - Tigra  (Prebrano 56502 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« : ponedeljek, 11.08.2014 : 14:57:28 »

In skrivnosti je konec  Roll Eyes Tigra je moja  objem ali pa jaz njena ...
Predno začne njena visokost z uradnim javljanjem moram še sama par besed spravit sem gor. Najprej hvala  objem Smetki za tiste besede, da oni niso še nobene mačke izgubili ... ta njen stavek je bil odločilen  Smiley
Hvala Luni7 za vse minute, ure, ... in upam da kmalu pozabiš vsa moja neumna vprašanja  Tongue Roll Eyes In pa, da si mi zaupala Tigro. Pa za tiste besede po tlf, ko sem zadnjič odhajala iz Ljubljane.
Hvala tudi vsem, ki ste vedele za mojo odločitev in me vzpodbujale  objem ljubezen
Hvala Rojality, da je bila pripravljena na moje povpraševanje in nakupe kar po ZS, mailu, tlf ... in pa tudi v Tigrinem imenu - hvala za današnjo popotnico  Kiss
In pa (že vnaprej) hvala vsem, ki mi boste v prihodnosti pomagale z nasveti  objem
Danes sem bila najbrž jaz najbolj živčna. Čisto po moji navadi sem se zgubila  Grin Evil No ja, s pomočjo sem le prišla do Tigre. Prvi znak je bil dober - ni se skrila  Smiley
Enourno,pa še mal, vožnjo je normalno prenesla. Le nekaj tihih mijaav mi je privoščila  Wink Sedaj je na zasluženem počitku. Ker jaz tako temeljito čistim, je eni smotani zeleni kobilici že uspelo prestrašt.
Fredi danes ni bil ravno zainteresiran za kakšen sprejem - mama je imela ravno kosilo na štedilniku  Grin Cheesy In takrat se on ne da zmotit.
V naslednjih dneh se pa kar pripravite  Cheesy Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1 : ponedeljek, 11.08.2014 : 14:59:02 »

Hura  plesalec plesalec ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2 : ponedeljek, 11.08.2014 : 15:04:25 »

Prav zares hura! veselje

Veselo uvajanje želimo.  Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3 : ponedeljek, 11.08.2014 : 15:14:40 »

Oujeeee  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 11.08.2014 : 15:30:06 »

Super, maj, da si se opogumila Smiley
Na polno uživajte skupaj objem
Logiran

uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #5 : ponedeljek, 11.08.2014 : 15:31:03 »

Wuhu, se že veselim javljanj! Čestita maj, da si se opogumila! objem Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #6 : ponedeljek, 11.08.2014 : 15:31:13 »

 plesalec drink praznovanje Afro Juhu!
maj, tebi pa  ljubezen
Se že veselim Tigrinih "odkritij"!  Grin Grin Grin Kiss Kiss
V prave roke je šla!  Wink
Danes je bila res pripravljena, da gre. Čisto drugačna muca kot sem je bila vajena, ko so prišli obiski...  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #7 : ponedeljek, 11.08.2014 : 15:33:34 »

Pa tako mirno in tiho je danes pri nas...kot da so ostali dojeli, da so spet "sami"...
Tačko je itak naredil celo cirkuško predstavo maj in mimogrede še mahnil Tigro...ker pozornost je morala biti na njemu.  Roll Eyes Opica naša...  Evil
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #8 : ponedeljek, 11.08.2014 : 16:09:23 »

To, je trajalo Grin, ampak upam, da se je splačalo, za obe veselje veselje
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #9 : ponedeljek, 11.08.2014 : 16:25:51 »

Jaz se pa počutim kot ene vrste botra tejle krasni Tigri ljubezen. Sem imela namreč čast tole posvojitev spremljati z dveh strani, iz strani začasne skrbnice in iz strani posvojiteljice in je bil tko fajn občutek, ko veš da se bodo tapravi skupaj našli objem.

maj, z največjim veseljem sem bila in sem še naprej na voljo za vse kar bo Tigra rabila Smiley. Zdaj imam tudi že čist naštudirano kaj ima rada za jest in katere paštetke so po novem njami Wink.

Uživajta skupaj maksimalno in že komaj čakam Tigrina poročila Cheesy !
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #10 : ponedeljek, 11.08.2014 : 16:36:54 »

Ouje Cheesy
Čestitke bravo
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #11 : ponedeljek, 11.08.2014 : 19:07:07 »

 veselje veselje
Dobrodošla v "mačji svet".  Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #12 : ponedeljek, 11.08.2014 : 19:53:51 »

Oooooooh  ljubezen!

Iskrene čestitke maj in Fredi  objem

Zdaj sta pa naša, ni vama več pomoči  Kiss.
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #13 : ponedeljek, 11.08.2014 : 20:23:41 »

Jaz se pa počutim kot ene vrste botra tejle krasni Tigri ljubezen. Sem imela namreč čast tole posvojitev spremljati z dveh strani, iz strani začasne skrbnice in iz strani posvojiteljice...

In katera je imela večjo tremo?  Cheesy Pa bolj nemogoča vprašanja  Grin Ziher jst zmagam  Evil

Drugo srečanje Fredi-Tigra je bilo malo daljše  Smiley Wink Fredi je princesi rešil življenje  predaja Medtem ko je ona bila na sredi postelje zaradi strahu pred velikooo zeleno kobilico je gentleman vzel stvar v svoje roke- oz. zobe  Grin Cheesy In naredilo je samo enkrat rssk in sovražnik je bil premagan. Nato se je napil najbooooljše vode iz njene posodice in odhlačal ven  Tigra je še malo  Shocked Shocked v mojem naročju, ampak ni šla takoj pod posteljo. Izbrala si je novo-svoje ležišče. Mojo pižamo na tleh  Grin Cheesy

p.s. če mi kdo pošlje baterije mogoče še kakšno fotko nrdim  Tongue Lips Sealed Evil
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #14 : ponedeljek, 11.08.2014 : 20:37:12 »

Juhu, še ena lepa zgodba veselje
Čestitke, maj, Fredi in seveda Tigra objem  ljubezen
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 23   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Princesa na zrnu graha - Tigra
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines