mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:51:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Nevrološke težave  |  Tema: mogoče kdo ve? :(
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: mogoče kdo ve? :(  (Prebrano 5364 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
manuelci88
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« : ponedeljek, 08.09.2014 : 20:38:06 »

Živjo sem  nova tu med vami.. Imam psičko Piko stara je 9 mesecev, je  mešanka med nemškim ovčarjem in bernskim planšarjem.. Psička je družabna, igriva, malo samosvoja... Wink imam problem. Psička se normalno igra, potem se pa kar  kar naenkrat uleže oz. pade na trebušček, kot da je nogice nebi držale oz. ..(kot da bi po domače padla v nezavest), čisto pri miru leži in se neodziva na nič to traja okoli 20 sekund. . potem se postavi na nogice in vse po starem.. kdo ve kaj bi to lahko bilo?? hvala
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1 : ponedeljek, 08.09.2014 : 21:08:33 »

To bi bil primer za veterinarja. Cimprej!
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #2 : torek, 09.09.2014 : 10:05:36 »

Posnemi napad, da boš lahko pokazala veterinarju
Logiran
manuelci88
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #3 : torek, 09.09.2014 : 10:11:51 »

hvala vama... joj težko je posneti, ker sem samo čez vikend z njo.. jo imam pri starših. ampak bom probala, čeprav se to tako hitro zgodi, da takrat nism niti pomislila na to..  hvala
Logiran
manuelci88
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #4 : sreda, 10.09.2014 : 18:38:42 »

evo sem jo peljala danes k veterinarju..... pri pregledu ni ugotovila nič nenavadnega.... so ji pa uzeli kri.. čakam na čimboljše rezultate
Logiran
manuelci88
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #5 : petek, 12.09.2014 : 06:38:45 »

evo dobila krvne rezultate.. na veterini je rekla  da zgleda da se je najverjetneje  okužla s klopom( čeprav je dobila tiste ampulce proti klopom)  tako da mi je priporočila antibijotike... potem sem vprasala se na drugi vetirinarski tam so mi pa rekl da ji oni nebi dal nobenih antibijotikov, da to te napdai da so genski( da jih ima lahko po očetu)... nevem več kaj si naj mislim.. mislim da bom sla se do tretjega da on pove svoje mnenje.. kaj bi vi naredili na mojem mestu??? pomoč prosim
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #6 : petek, 12.09.2014 : 10:00:06 »

Kot ti je svetovala Lanabela, napad posnemi. Potem pa psicko odpelji v katero od vecjih veterinarskih klinik, tudi, ce je dalec. Na primer v Postojno ali pa na veterinarsko fakulteto v Lj. Ti bo katera druga se kaksno dobro kliniko mogoce priporocila, jaz imam dobre izkusnje s tema dvema.

Srecno in javi nam kako ste.  Smiley
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #7 : petek, 12.09.2014 : 10:29:57 »

Ja takole: če so naredili test na klopne bolezni in je bil pozitiven, potem naredi kuro z antibiotoki. Le se bodo potem napadi ustavili potem je to to, če se ne bodo, boste pa iskali naprej.
Logiran
manuelci88
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #8 : petek, 12.09.2014 : 10:36:45 »

ne.. naredili  so samo pregled krvi... in je rekla zgleda da se je najverjetneje  okužla s klopom... kaj bi mogla še posebej narediti test za klope? tega mi sicer ni noben omenil na veterini ... ampak samo da naj ji dam antibiotike... joj vsak drugace rece.. nevem ali se neucijo vsi isto...  :/
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Nevrološke težave  |  Tema: mogoče kdo ve? :(
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines