mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 12:20:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pes se meče po predmetu na tleh
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pes se meče po predmetu na tleh  (Prebrano 4980 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
xerces8
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : nedelja, 21.09.2014 : 21:35:07 »

Živjo!

Pri več psih sem opazil tole obnašanje, pa me zanima, za kaj gre.

Nekje zunaj, ponavadi na travi, najde neko stvar in se začne metati po njej. Kot da bi hotel stvar namazati na svoje uho ali rame (težko oceniti kaj točno "cilja"). Torej se ne valja, ampak obrne glavo in podrgne od ušesa proti ramenu po tej zadevi.

Sem gledal, pa nisem uspel identificirati predmeta, s katerimi to počne. Zgleda sluzasto. Mogoče kaki razmazan črv ali gosenica? Ali napol gnil kos mesa?

Lp,
David
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 21.09.2014 : 21:40:21 »

Parfumira se  Tongue, crknjeni deževniki so zelo popularni, njihove vonjave izjemno dopadljive veliki večini psov  Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2 : nedelja, 21.09.2014 : 21:43:00 »

Deževniki, ja, od riry  Lexi je to pokazala naši, pa sploh ne more pozabit Roll Eyes ...
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #3 : nedelja, 21.09.2014 : 21:45:52 »

Haha, ja, crknjeni deževniki so najbolj nobel parfum Cool. Dokler ni nič videt, je še ok...če pa to počne po kakem sumljivem kupčku, pa priporočam tuš Tongue Grin.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #4 : nedelja, 21.09.2014 : 21:47:01 »

Na poligonu so zadnjič pesjanarji lepo uvidevno v vrsti čakali, da so prišli vsi na en met, na tarčo  Grin butnglavc
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #5 : nedelja, 21.09.2014 : 23:32:32 »

Na poligonu so zadnjič pesjanarji lepo uvidevno v vrsti čakali, da so prišli vsi na en met, na tarčo  Grin butnglavc

Jao...da mi je to bilo videt Grin

Švrki - se vedno z vso ihto meče ( še vedno ) v vsako crkovino, no, vsaj na kakšnega deževnika, ker to mu še pustim, kaj drugega ne pride v poštev bruham K sreči mu ni nikoli prišlo na misel, da bi se v človeškem dreku povaljal, s kravjeki je pa na "ti" Lips Sealed

Hmmm....Liza pa samo izvaja gibe nad to "dišavo", kar tako, po luftu  butnglavc Sam tko mal z leve, pa mal z desne lička nastavi, kot prava  piiiilimo, ki noče make up-a razmazat. To bi moral videt, ful je smešna
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #6 : ponedeljek, 22.09.2014 : 10:50:03 »

Hehe, poznano. Pri nas sta se tega priučila še Herkul in Konan ampak se mi zdi, da nista čist dojela, ZAKAJ se je v bistvu treba po tleh metat in potem to naredita kdaj pa kdaj tudi tako, na "slepo".... Tongue

Fižou se meče pa doma po kakih suhih ribicah, ki jih dobijo kdaj pa kdaj za priboljšek....on se edini prej gor meče... prase malo. Roll Eyes
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #7 : ponedeljek, 22.09.2014 : 11:38:44 »


Fižou se meče pa doma po kakih suhih ribicah, ki jih dobijo kdaj pa kdaj za priboljšek....on se edini prej gor meče... prase malo. Roll Eyes

No, edini pameten, če mene vprašaš  Kiss. Da sta parfum in ustna vodica usklajena, valjda  Tongue 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #8 : ponedeljek, 22.09.2014 : 12:27:16 »

Mhm, poznano, crknjene gliste so pravi Chanell, pujse naše isto počnejo.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pes se meče po predmetu na tleh
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines