mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 12:54:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: 2. revialna razstava psov, Slovenj Gradec, 5. 9. 2015
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: 2. revialna razstava psov, Slovenj Gradec, 5. 9. 2015  (Prebrano 1644 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.299


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : torek, 25.08.2015 : 15:32:05 »

KD Slovenj Gradec vabi 5. 9. 2015 na 2. revialno razstavo psov, ki se bo odvijala na poligonu društva, na letališču Slovenj Gradec, od 10.00 dalje. Namen organizatorja je slovenski javnosti predstaviti pasme psov po FCI skupinah, njihove značilnosti, uporabo, s poudarkom na dobrem sobivanju psa s človekom.

Po končani razstavi bo tekma poslušnih psov za najhitrejši odpoklic na 100 m - merjeno elektronsko.

V kolikor želite sodelovati na revialni razstavi ali na tekmi poslušnih psov, vas prosijo, da svojo udeležbo potrdite in vrnete izpolnjeno prijavnico najkasneje do 1. septembra 2015, na elektronski naslov: kinoloskosg@gmail.com.

Prijavnica ... KLIK

-----------------------------

TEKMA POSLUŠNIH PSOV ZA NAJHITREJŠI ODPOKLIC
na 100 m -merjenje elektronsko
Poligon, na katerem se bo odvijala prireditev, bo na zelenici, označeni s trakovi na vsaki strani.
Širina trase je 3m, dolžina celotne trase je 115m.
Vsak tekmovalec pride s psom na povodcu v pred-štartni prostor, se prijavi na tekmo, poravna pristojbino in dobi štartno številko. Potem se s psom postavi na označeno štartno mesto, odpne psa in gre skozi koridor na označeno mesto; psa medtem lahko drži pomočnik. Na znak štarterja, vodnik psa odpokliče s samo enim poveljem, brez pripomočkov, pes mora teči po označeni trasi  in priteči pred vodnika, ki ga pripne, dobi čas hitrosti ter se umakne po navodilih reditelja.

Vodnik se ne sme premikati, v primeru, da se premakne, je diskvalifikacija.
V primeru, da pes teče pa označeni trasi  in ne pride k vodniku, je diskvalifikacija.

Vsak tekmovalec bo imel dve možnosti odpoklica, časa se pri tem ne seštevata. Pes z najboljšim časom iz vsake skupine, je zmagovalec skupine in dobi nagrado.  V primeru, da imata dva psa isti čas, tekmovalca tekmo ponovita.  V primeru, da se ob prvem nastopu vodnik premika ali, da pes ne priteče pred vodnika, ni možnosti ponovitve štarta.

Vsak vodnik psa odgovarja za morebitno škodo, ki jo povzroči njegov pes. Agresivni psi ne smejo sodelovati, prav tako ne goneče psice.

Organizator prosi, da vse navedeno upoštevate!!
Tekmujejo vsi psi v različnih kategorijah:
višina psa: do 30cm, od 30 do 50cm, od 50cm naprej.
V vsaki skupini prvi trije dobijo nagrade, ostali priznanje za sodelovanje. Zaželeno je, da se na prireditev prijavijo lastniki in vodniki poslušnih psov in psov z različnimi izpiti različnih panog kinologije, kar  pa ni pogoj, pomembno je, da imata lastnik in pes dobro komunikacijo.
Vabljeni, nagrade so mikavne.
Vsak iz skupine bo uradno prvi najhitrejši šolan pes v Sloveniji

Prva nagrada: ročna ura z motivom psa
Tekmujejo vsi psi, tudi nerodovniški
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: 2. revialna razstava psov, Slovenj Gradec, 5. 9. 2015
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines