mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 20:59:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: Dobrodelne licitacije za Ajšo in Ajši - pravila, seznam, čvek ...
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dobrodelne licitacije za Ajšo in Ajši - pravila, seznam, čvek ...  (Prebrano 4203 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sreda, 08.10.2014 : 21:04:15 »

Ajša in Ajši


Ajša


Ajši

Aktualni temi na forumu: Ajša | Ajši

Z Ajšo, Ajši in ostalimi iz družine Kremenčkovih smo že stari znanci. Zgodba sega v november 2011, ko so v Horjulu po odločbi veterinarske inšpekcije oskrbeli Ajšo in njene mladiče, za povrh pa poskrbeli še za Ajši in Belčija. Vseh devet mladičev je šlo v nove domove, odrasli trije, Ajša, Ajši in Belči pa januarja 2012 sterilizirani in kastriran nazaj k lastnikom. Zaradi precej specifične situacije so se v Horjulu odločili, da svojega dela ne bodo pustili nedokončanega in s prostovoljci so se dogovorili za vsakodnevno osnovno oskrbo vseh treh psov. Dnevno so jim zagotavljali kvalitetno hrano, vodo in vsaj Ajši očiščen bivalni prostor in primerno kočo. Tako je šlo 14 mesecev, vse do marca 2013, ko je bila predvidena selitev lastnikov drugam, ob čemer bi bila Horjulu in prostovoljcem nadaljna oskrba psov onemogočena zaradi oddaljenosti. Tik pred selitvijo se je trem psom pridružila že nova psička in se komaj dobra dva meseca stara znašla na verigi. Uradni veterinarji so 18. 3. 2013 vse pse odvzeli in v odločbo dodali trajno prepoved posedovanja. Pujs (filmček) je odšel direktno v nov dom, Evita je šla v nov dom maja, Belči pa junija 2013, Ajša in Ajši pa sta se v Horjulu nekako zataknili. Roll Eyes

Obe iščeta nov dom. Do tedaj, ko ga bosta res našli, pa prosimo za pomoč, saj že ves čas sredstva za njuno oskrbo zagotavlja le Zavetišče Horjul s svojimi donatorji.

Vabljeni k sodelovanju na naših dobrodelnih licitacijah za Ajšo in Ajši. Smiley
Hvala za vsako pomoč in hvala, če boste med znance razširili glas, da še vedno iščeta dom. Kiss

Aktualni temi na forumu: Ajša | Ajši

Stare teme o Ajši in njenih prijateljih:
Mama + 9 | Kremenčkov podmladek
Fred | Barney | Betty | Dino | Vilma | Gazoo | Hoppy | Pebble | Bam Bam
Ajša/Mama, vrnjena v nov dom | Belči | Evita









Aktualni temi na forumu: Ajša | Ajši

Izlicitirane zneske in druge donacije nakažite na:

Zavetišče Horjul
zavod za oskrbo, nego, zaščito in vzgojo hišnih in izgubljenih živali
Smrečje 55, Horjul

TRR: 03160-1000931624 (pri SKB)
obvezen pripis: za Ajso in Ajsi ali Ajsa in Ajsi

Vabljeni k sodelovanju na licitacijah za Ajšo in Ajši Wink

----------------------------------------------------------------------------

Pri teh posebnih dobrodelnih licitacijah veljajo enaka pravila, kot pri vseh naših licitacijah:

- predmete lahko donira kdorkoli; če donator še ni uporabnik mojpes.neta, je potrebna registracija ali nekdo od uporabnikov, ki bo 'vodil' licitacijo za njegov predmet namesto njega,
- licitirajo lahko vsi uporabniki mojpes.neta,
- ponujene cene se dvigujejo za min. 1 €,
- te licitacije potekajo od 8. 10. 2014 do četrtka, 16. 10. 2014 do 23h,
- denar se nakaže na račun Zavetišča Horjul 03160-1000931624, odprt pri SKB,
- tukaj je o plačilu vsak obvezen obvestiti v ustrezni temi (velja samo obvestilo, da JE plačano),
- vsa ostala navodila so v pravilih za mojpes.netove licitacije,
- tematika ni določena, na licitacije lahko dodate karkoli, lahko se znajde na seznamu tudi kaj sladkega cookie
- predmeti se na licitacije lahko dodajo najkasneje v sredo, 15. 10. 2014; lahko jih dodate sami, lahko pa materiale pošljete na jana@mojpes.net (naziv in opis predmeta, fotografija, način predaje, vaše uporabniško ime in izklicna cena)
- za predajo v trgovini Gali ste dolžni v celoti upoštevati pravila, ki veljajo za predajo predmetov pri njih - klik.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : sreda, 08.10.2014 : 21:04:41 »

Seznam (klik na št. predmeta):

št.predmetdoniral/vezakupillic. cenaplačano/predano
aa01Fotoalbumkockašiši3 €
aa02Predpražnik za pred mačji WCkockamaj5 €
aa03Naglavna baterijska svetilkakockaaska20058 €
aa042 klasična "kovtra"kockauraa4 €
aa05Stolček za na kolokockaJinx4 €
aa06Žepnica Cvetlični vrtkockaTyto alba1 €
aa07Kopel OriflameSredaTyto alba4 €
aa08Senčilo essenceSredaTyto alba1 €
aa09OprsnicaSredaAnaN2 €
aa10BlazinicaPš1Xena1 €
aa11Rogovje jelenaViamiacookie5 €
aa12Lesena zapestnicaViamiaPepsi5 €
aa13Darilni komplet izdelkov za nogeViamiabranka7 €
aa14Šampon koprivaViamiaguju3 €
aa15DVD predvajalnik Philips DVP 2850_loriNo Jinx30 €
aa16Vintage prtCats--
aa17Knjižno kazalo medvedkaCatsaleksandrak2 €
aa18Roza košaricaCatssanco1a3 €
aa19Rokavica za igroCatssanco1a2 €
aa20Ovratnica in povodec za psamajAnaN5 €
aa214 skodelice Eroikamaj--
aa22Igrači za psamajCats
sanco1a
2 €
3 €
aa23Paket za psauraaAlfonzo10 €
aa24Drobnarije za domuraaAnaN1 €
aa25VerižicauraaJinx5 €
aa26Postrezeni kelnarji & Co.No JinxNo Jinx
mamaF
SinM
SunnyDay
Xena
Pepsi
maj
Royalty
čarka
maja_kalis
Mižonny
Jana
5 €
5 €
10 €
10 €
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
skupaj186 €
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2 : četrtek, 09.10.2014 : 06:58:16 »

D best, pejmo! Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3 : četrtek, 09.10.2014 : 15:13:31 »

O ALELUJA Roll Eyes!!!!!!!!
A vi veste kako sem jaz vesela, da se bodo tile donirani predmeti končno ˝odselili˝ od mene bravo veselje plesalec. Nekateri so že prav korenine pognali, pa se jih nikakor nisem mogla znebit  Shocked Shocked Shocked
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #4 : sobota, 11.10.2014 : 18:31:17 »

Kaj  drink kafetek bomo tudi? Ker jaz dobim potico, pa se mi je ne da v KK nosit  Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #5 : četrtek, 16.10.2014 : 22:35:04 »

Za Ajšo in Ajši smo zbrali 186 €  Kiss veselje
Hvala vsem! ljubezen objem
Logiran

maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #6 : četrtek, 23.10.2014 : 16:18:33 »

Jaz se ISKRENO opravičujem vsem, ki čakate na moj paket  Lips Sealed sram Po enem tednu lahko mislim še na kaj drugega kot le na moje ledvice. Tako da obljubim, da zdaj pa spakiram in pošljem. Pa še kak % obresti zraven  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #7 : petek, 28.11.2014 : 09:31:51 »

Jana, koliko časa je treba hraniti predmete, ki si jih dal na licitacijo, pa jih licitator ne dvigne? Jaz bi se tega rada znebila, pa se mi samo nabira, niti se mi kupci ne javijo, ko jim tule napišem.
Samo tisti kovtri ki jih je licitirala uraa, tiste moram pa jaz dostavit, sva z njo na vezi.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #8 : petek, 28.11.2014 : 16:47:10 »

Uh, kocka, jaz se ne bi preveč sekirala, ker v pravilih teh licitacij piše:

Pri teh posebnih dobrodelnih licitacijah veljajo enaka pravila, kot pri vseh naših licitacijah:

[...]
- te licitacije potekajo od 8. 10. 2014 do četrtka, 16. 10. 2014 do 23h,
- denar se nakaže na račun Zavetišča Horjul 03160-1000931624, odprt pri SKB,
- tukaj je o plačilu vsak obvezen obvestiti v ustrezni temi (velja samo obvestilo, da JE plačano),
- vsa ostala navodila so v pravilih za mojpes.netove licitacije,

v splošnih pravilih za vse licitacije pa:

Sem "najuspešnejši kupec". Kako naprej?
Torej, če ste zlicitirali najvišjo ceno za določen predmet, morate znesek, ki ste ga v licitaciji navedli in za katerega vam je bil predmet "prodan", nakazati direktno na transakcijski račun Zavetišča Horjul ...
V temo, v kateri ste zlicitirali predmet, javite, kdaj ste plačali ...
Skratka, po plačilu na račun Zavetišča Horjul morajo vaši podatki najti pot do tistega, ki "hrani" predmet, ki ste ga "kupili", da vam ta predmet pošlje ali se z vami kako drugače dogovori za dostavo.
Ko boste predmet prejeli, objavite to v temi, v kateri ste ta predmet licitirali.

Kaj pa, če se bo "prodajalec" premislil in zlicitiranega predmeta ne bo hotel predati ali pa "kupec" ne bo nakazal denarja?
Verjamem, da bodo k tej akciji pristopili samo resni donatorji in da bodo v licitacijskih temah sodelovali samo tisti, ki bodo v primeru, da bo njihova cena najvišja, zlicitirani znesek resnično nakazali tako, kot se od njih pričakuje. Vse stavimo na zaupanje.
V kolikor pa se res zgodi, da donator predmeta iz kakršnihkoli razlogov ne bo želel ali mogel predati "kupcu", bo to navedeno v temi in od takega donatorja zagotovo ne bomo v "prodajo" vzeli nobenega predmeta več, Zavetišče Horjul pa bo donirani znesek vrnilo, v kolikor se bo "kupec" tako odločil.

Če kupec v 5 (petih) dneh ne nakaže zlicitiranega zneska na trr. Zavetišča Horjul in v tem času ne objavi svojega plačila v licitacijski temi, se ga za naprej šteje kot neresnega in se mu v bodoče onemogoči vsakršno sodelovanje pri licitacijah, obenem se v temi objavi, da je "kupec" odstopil od plačila in predmet se ponudi naslednjemu "najuspešnejšemu kupcu".

Torej, če je nekdo v temo objavil, da je plačal, lahko poskusiva po mailu. Če pa je kupec enostavno izginil, naredi s predmetom, kar ti paše, ker nikjer ne piše, da moraš čakat v nedogled. Smiley
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: Dobrodelne licitacije za Ajšo in Ajši - pravila, seznam, čvek ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines