mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:01:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: avtoimunska bolezen
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9]   Dol
Natisni
Avtor Tema: avtoimunska bolezen  (Prebrano 35365 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bižu
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #120 : četrtek, 19.01.2017 : 10:15:12 »

Bižujka moja se je včeraj ob 15:51 poslovila od nas...
ni besed s katerimi bi opisala kolk mi pomeniš. Hvala ti za vso brezpogojno ljubezen, ki sem jo bila deležna, hvala ti, ker si me spustila v svoj prefrigan pasji svet. Rada te mam, pomeniš mi vse! Danes si s sabo odnesla še velik del mene! Pomirjena pa sem, ker vem, da si šla nekam kjer ti bo lepo in kjer ni več bolečin. Rada te imam, ker si bila kljub bolezni, ki si je nikakor nisi zaslužila, najbol potrpežljiva, pridna, ljubezniva... Rada te imam, ker si bila moja najbolša prijateljica in zaveznik! V mojem srcu boš živela dokler se spet ne srečava! Ljubim te iz najbolj odmaknjenih kotičkov mojega srca! Moja miška si in vedno boš! Lepo se imej kjerkoli že si, obišči me kdaj... Žabika moja... Ne znam ti povedat kolk sem vesela, da sem te imela... There's no words to describe the pain, ampak vem, da si šla v miru. Neprecenljiva si!!! Pogrešala te bom!!! <3 <3 <3 Hvala ti za vse!!!

Hvala mami, fantu in cherry, da ste bli z nama. Piki je šla v objemu ljudi, ki jih je mela rada in pa svoje zaščitnice in najboljše pasje prijateljice.

Iz srca se zahvaljujem Veterinarski ambulanti Pristov iz Hraš, g. Krunoslav Gašparacu za vso nesebično, srčno, strokovno pomoč in skrb za mojo žabico!

 Cry
Logiran
Mišav
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #121 : sobota, 21.01.2017 : 17:24:44 »

Sem upala, da se je pozdravila, sožalje  Cry
Logiran
pitra
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #122 : ponedeljek, 23.01.2017 : 11:29:28 »

Najprej iskreno sožalje ob izgubi psičke.
Dovolite mi samo eno opombo ob naslovu: Konopljina smola. Novo upanje na področju avtoimunih in kroničnih stanj tudi za naše živali. Preberite si članke, jih je dovolj na netu, da lahko tudi na tem področju pomagamo živalicam.
Logiran
bižu
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #123 : nedelja, 29.01.2017 : 18:59:24 »

Mi smo poskusili s konopljinim oljem - nič bolje, poleg tega je bla pa še 'zadeta'. S tem nikakor nočem povedat, da ne pomaga, daleč od tega. Žal moji bižu ni. Kupila sem mazilo s smrekovo smolo, konopljinim oljem, palmovim oljem, kakavovo maslo in čebelji vosek pa tut nič bolje. Ne vem... Mogoče je bla diagnoza prepozno postavljena, ker bižu se je ves čas poznalo, predvsem na smrčku. Da smo ji omogočil kar se da normalno življenje je za to mogla jemat abnormalno visoke doze medrola 1/2 32mg pa je mela 13 - 14kg. Na koncu sem ji še zvišala, poleg tega je vmes dobivala še antibiotike, pa konstantno sem jo mazala z raznimi kremami oz. mazili. Tolažim se s tem, da smo jo ves ta čas itak crkljali, veliko smo prehodili, se igrali, predvsem pa je dobivala ful ljubezni od vseh s katerimi je bila v stiku. Tko, da smo ji omogočali lepo življenje, žal čisto prekratko... Cry 
Logiran
pitra
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #124 : ponedeljek, 30.01.2017 : 14:44:12 »

zelo mi je žal, ampak vedno ko pišem o konopljini smoli, pišem izključno o smoli industrijske konoplje. Ta je bogata s CBD in ni PSIHOTROPNA, zato kužek ne more biti zadevt. Olje je preveč razredčeno in bi kvečemu pomagalo na zelo dolgi rok.
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: avtoimunska bolezen
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines