mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:30:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Kje se dobijo gumijasti škornji?
Strani: 1 2 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kje se dobijo gumijasti škornji?  (Prebrano 15008 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« : sreda, 18.03.2015 : 15:52:37 »

Navidez preprosto vprašanje, ampak v praksi odkrivam, da niti ni tako simpl: lahko priporočite, kje nabaviti gumijaste škornje za manjšo žensko nogo?

 Huh
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #1 : sreda, 18.03.2015 : 16:27:27 »

Pravzaprav nastane problem, če želiš škornje za veliko ženskp nogo Smiley
Jaz jih ponavadi dobim v bauhausu, samo niso ravno fensi.
Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #2 : sreda, 18.03.2015 : 16:35:53 »

Pa ravno tam so bili sami neki hjuđ? Sem narobe gledala?
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #3 : sreda, 18.03.2015 : 16:59:47 »

Na vrtnarskem oddelku so imeli take luštne pisane, manjše številke, samo to je bilo ene tri tedne nazaj. Jaz sem bila besna, ker sem morala potem kupit črne hjuđ kmečke, ker so bili uni vsi premajhni.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #4 : sreda, 18.03.2015 : 17:25:47 »

Jaz sem najboljše škornje ever, seveda po običajni ceni, kupila v Šport 2000, oziroma trgovini, ki je na Rudniku zdaj namesto nje (tudi nekaj na Šport ...)
Čedni, lahki, vzdržljivi, kar je pa najpomembneje, zelo prijetni na nogi  Afro

Sem jih zadnje poletje nosila vsakodnevno na travniških terenih in so mi bile noge ful hvaležne, le en vložek sem še dodala  Wink Moji so št. 38, ampak to verjetno ni ravno mala številka  Roll Eyes
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #5 : sreda, 18.03.2015 : 21:24:13 »

V trgovini francoskega veletrgovca na rudniku jih imajo tudi, kar pestra izbira Wink vsaj dober teden nazaj je še bilo tako.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #6 : sreda, 18.03.2015 : 21:57:38 »

Jaz sem svoje cedne skorenjce (38) kupila v trgovini "clovek"ik (namesto slovenske besede v narekovajih uporabi anglesko) in pri tisti firmi, ki dela plasticne cokle, ki imajo logotip krokodilcka.  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #7 : sreda, 18.03.2015 : 23:48:57 »

Praktično v vsakem Merkurju na "vrtnarskem" oddelku, verjetno vsaki trgovini kake kmetijske zadruge, v nižje cenovnih trgovinah s čevlji v trgovskih centrih in še kje Smiley Toliko, kot je zdaj na izbiro pisanih ali enobarvnih škornjev, po cenah od zadovoljivih 15 ali 20€, pa do hipstersko navitih "hunterjev" za skoraj stotaka, jih že dosti let ni bilo Smiley
Bolj resne, kompaktne, z boljšim podplatom imajo v trgovinah z jadralsko ali lovsko opremo, morda ni vedno malih ženskih številk. Čeprav za jadralce so, tudi ženske številke, a če prodajajo spet samo fensi ponudbo določenih blagovnih znamk, je treba kar malo z zobmi zaškripat Tongue

Jaz sem svoje živo zelene škornje št. 38 kupila v vaški (600 vaščanov) trgovini s semeni, lopatami in škropivi. Na izbiro so imeli še "milka" vijoličaste in rožnate Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #8 : četrtek, 19.03.2015 : 07:52:02 »

jadralski niso dobro za teren. So narejeni za dober oprijem na plastiki ne blatu Wink
Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #9 : četrtek, 19.03.2015 : 09:44:25 »

Superca, vidim, da sem taprave vprašala! Hvala! Prečekiram in poročam, kaj sem našla.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #10 : četrtek, 19.03.2015 : 10:12:16 »

Če hočeš pa take, da te tudi pozimi ne bo zeblo v njih, potem imaš na voljo verzije z debelo podlogo iz neoprena. Žal je cena precej divja ampak škornji so praktično neuničljivi in seveda popolnoma nepremočljivi, zelo udobni so tudi za hodit. V njih si lahko v navadnih nogavicah in ti ni treba nositi nekaj slojev, ki pa se itak prej ali slej ovijejo okoli pete. Roll Eyes Tongue
Jaz sem svoje take kupila pred nekaj leti v Lovcu.
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #11 : četrtek, 19.03.2015 : 10:34:11 »

Pa so vsi ti vaši zgoraj našteti RES nepremočljivi? V zadnjih letih sem kupila že kar precej parov v različnih trgovinah in večina po parih mesecih spusti in to od toplejših zimskih do navadnih gumijastih.

In, ali imate izkušnje s kako posebno znamko/trgovino, kjer se nogavice ne ovijajo okrog pet?  Angry
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #12 : četrtek, 19.03.2015 : 10:38:08 »

Hm. Moji ceneni "kmečki škornji" iz Merk*** so stari kake 3, 4 leta, pa še nikoli nisem bila mokra v njih (in tudi nogavic mi ne sezuvajo). Vsekakor pa je moj plan in želja prišparati za take, kot jih omenja Xena, ker nikakor ni edina, ki mi jih je priporočila. Za dolge ure capljanja ...
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #13 : četrtek, 19.03.2015 : 10:55:09 »

Moji ceneni kmečki niso še nikoli spustili, dokler po parih letih nisem uspela narediti luknjo v podplatu.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #14 : četrtek, 19.03.2015 : 10:56:47 »

Svoje 37 št. sem kupila v Kmetijski zadru...Wink so lepi in udobni, res lepi  ljubezen
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #15 : četrtek, 19.03.2015 : 11:19:29 »

Branka, zeleni z belimi rožicami? Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #16 : četrtek, 19.03.2015 : 11:28:52 »

Bolj taki prozorni so, z roza pisanimi krogi  Cool

KLIK  Wink
http://shrani.si/f/1P/nP/43Vy9OiV/gumijasti.jpg
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #17 : četrtek, 19.03.2015 : 11:43:56 »

O, a vaši psi hodijo v dežju tudi ven?  Shocked Shocked  Ker naša najraje ne bi....  Tongue Opravi v 2 minutah vse in je že pripravljena za povratek v njeno še toplo posteljo.  Smiley Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #18 : četrtek, 19.03.2015 : 12:05:03 »

Če hočeš pa take, da te tudi pozimi ne bo zeblo v njih, potem imaš na voljo verzije z debelo podlogo iz neoprena. Žal je cena precej divja ampak škornji so praktično neuničljivi in seveda popolnoma nepremočljivi, zelo udobni so tudi za hodit. V njih si lahko v navadnih nogavicah in ti ni treba nositi nekaj slojev, ki pa se itak prej ali slej ovijejo okoli pete. Roll Eyes Tongue
Jaz sem svoje take kupila pred nekaj leti v Lovcu.

Uni so čist šminkerski, ja.

Lahk pa finto narediš in kupiš navadne škornje in neoprenske nogavice posebej.
Neoprenski štumfi so za mrzle ženske nožice ena najboljših iznajdb.
Imam 5mm neoprenske štumfe, ki sem jih v eni akciji kupila za ene 10 evrov.
Za gledat je pa tam, kjer je oprema za potapljače, srfače in podobne pasme.
Pa fajn je, ker jih lahko obuvaš v čisto različne sorte obuval - v gojzarje, v škornje, pozimi, itd.
 
Skratka toplo priporočam  Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #19 : četrtek, 19.03.2015 : 12:23:44 »

Rava, ajlavju! Ti si zakladnica uporabnih idej! Kiss Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 19.03.2015 : 14:40:28 »

Seveda, neoprenske nogavice je rava že pred dosti časa reklamirala Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 2 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Kje se dobijo gumijasti škornji?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines