mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 09:01:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: glasno dihanje mojega psicka
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: glasno dihanje mojega psicka  (Prebrano 4209 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
matkosmrtko1234
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« : petek, 27.03.2015 : 00:55:56 »

Imam 3 mesece starega amstaffa in me zanimajo 3 stvari prva je ko ga peljem na sprehod mi vsake toliko casa zacne cviliti se noce premakniti ne koraka naprej ne nazaj seveda mu ne popuscam me je pa strah da me z cviljenjem na kaj opozarja druga stvar je ko spi diha glasno kot bi se trudil vdihniti vdihi so zelo glasni in hitri tretja stvar pa je koliko je povprecna teza mladicka ce kdo ve bi bil zelo hvalezen hvala lepa za odgovore
Logiran
ličinka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #1 : petek, 27.03.2015 : 11:53:17 »

Kaj pravi vet. ? kakšno ovratnico imate na sprehodu. Ali kaj šepa. Ne silite ga da gre naprej probajte ga opogumiti nap. z briketkom   povodec naj ne bo nategnen. Ali je kakšen vzorec tega vedenja nap. ko v daljavi kaj zagleda, ko se malce več oddaljite od nega...Mladički imajo med spanjem zanimive vzdihe lahko kaj sanjajo. imajo pa te pasme tudi glasnejše dihanje kot ostale kot vem. Za povprečno težo ne vem mislim pa da se najdejo podatki na netu glede na pasmo... Tečaji šolanja so se že pričeli mogoče vam tam malce več povejo.
Logiran
matkosmrtko1234
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #2 : petek, 27.03.2015 : 15:58:23 »

Med sprehodom imam oprsnico sepa ne ampak sem.poskusil z spodbudo briketka vstane poje briketek.potem sam hodi pred mano ampak vsake toliko se zacvili
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: glasno dihanje mojega psicka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines