mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 03:16:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 106   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kitajski goli pes - čvek  (Prebrano 214076 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #915 : torek, 17.10.2006 : 21:02:20 »

Hello po dolgem casu... Malo smo zapustili tole temo o nasih navihancih, ha? Huh Kako ste kaj? Smiley Ze kaj oblacite "nage ritke"? Pri nas smo se ze zaceli stiskat k toplim radiatorjem, bolj kosmatim stirinozcem ko gremo spat, se najraje pa smuknemo nasim lastnikom pod oddejo... Grin Na sprehodu raje oblecemo kak plascek, da nam ni mraz, vsekakor pa se raje zadovoljimo s krajsim sprehodom, ce ni soncka... Zima prihaja in zato naravo raje opazujemo le skozi okno, na toplem v svoji kosarici... Wink

V Mariboru na razstavi sem koncno v zivo spoznala Botticelli-no Lin in moram reci, da me je navdusila, tako da se ze veselim, da jo spet vidim, kako napreduje. Mislim, da bi mogla zrasti v pravo lepoticko! Cheesy Razveselila sem se tudi Baileya in upam, da se kmalu se malo bolj "aklimatizira" na svet razstav in jih sprejema z malo vecjim veseljem, ker bi bilo skoda, da se ne bi razstavljal... Undecided

Ta vikend smo se mudili v Lausanni (Svica), kjer je Django spet lepo opravil s svojo konkurenco. Prvi dan je pri Finski sodnici dobil JCAC (pri nas bi to bil prvak mladih), drugi dan pri svedu pa JCAC, BOB, 3. mesto v Junior BIS-u in 2. mesto v BOG!!! Cheesy Cheesy Cheesy Evo se slikco z vsemi dosezenimi pokali...


Easy se je vrnil v Svico k svoji lastnici, za na razstave pa se nam je pridruzila nova gola crnuhinja, ki slisi na ime Cherry. Ob priliki pripopam kako slikco...

Kmalu se bo pri nas zacelo malo bolj "dogajati". Moja stran s kitajcki naj bi bila v kratkem gotova (vem,obljubljam ze dolgo Tongue, ampak Jana mi je obljubila, da bi mogla v tednu dni bit fertik, Pia mi je tudi priskocila na pomoc - thanks! Kiss ...tako da drzimo pesti), nacrtujemo pa tudi narascaj, tako da vam lahko razkrijem, da bo Grace parjena s prelepim Bamboo-jem, crnim PP, med drugim USA Ch in ocetom kar nekaj prelepih predstavnikov svoje pasme, Quincy pa s Casey-em, Baileyevim ocetom, pripeljanim iz psarne N'Co iz USA, saj sem bila s kvaliteto njegovih potomcev zelo zadovoljna...

P.S.
Coco, javi se please s slikcami Coco iz "modne revije"... Wink Cheesy Ostali pa s kakimi novickami! Smiley
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #916 : torek, 17.10.2006 : 21:38:28 »

Vau Polona to pa je rezultat - čestitam!
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #917 : torek, 17.10.2006 : 23:14:18 »

Cestitke Smiley
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #918 : sreda, 18.10.2006 : 08:59:26 »

čestitke tudi od mene!
 hehe, polona, zdaj vsaj veš, kakšen obraz spada k tem vrsticam.  Cheesy
Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #919 : sreda, 18.10.2006 : 15:22:47 »

Oppa, bravo Django in heandler Grin Grin
Čisto posebna pohvala pa stilistki heandlerja za perfektno barvno usklajenost z psom Grin Grin Grin
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #920 : sreda, 18.10.2006 : 23:39:48 »

He, he... Hvala za pohvale, jih bom posredovala Djangovi vzrediteljici in lastnici, ter seveda handlerju... Wink Jaz razen "stilske preobrazbe" handlerja nimam (tokrat) kaj dosti prstov vmes. Grin Wink Mogoce pa je ravno ta "malenkost" pripomogla k boljsim rezultatom. Grin Grin Grin

Meni pa boste lahko cestitali, ko bom vzredila ali si pa lastila kitajcka, ki bo tako "raztural" naokoli. Wink Cheesy
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #921 : četrtek, 19.10.2006 : 09:33:47 »

He, he... Hvala za pohvale, jih bom posredovala Djangovi vzrediteljici in lastnici, ter seveda handlerju... Wink Jaz razen "stilske preobrazbe" handlerja nimam (tokrat) kaj dosti prstov vmes. Grin Wink Mogoce pa je ravno ta "malenkost" pripomogla k boljsim rezultatom. Grin Grin Grin

Meni pa boste lahko cestitali, ko bom vzredila ali si pa lastila kitajcka, ki bo tako "raztural" naokoli. Wink Cheesy

Hehe tud preobrazba je nekaj  Grin

Drugače pa tud do tvojih kitajčkov ki bodo razturali verjetno  ni več daleč...  Wink
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #922 : četrtek, 19.10.2006 : 20:04:41 »

Polona se z nase strani vse cestitke... Wink

Pozdravcek Nina & Gany
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #923 : sobota, 21.10.2006 : 11:41:19 »

Me veseli Polona da ti je Lin všeč:)

Bomo videli kako in kaj bo na Poljskem, itak gremo samo bolj vadit in firbcati ker bo konkurenca verjetno huda:)

Lin pa je prava mala elegantna damica, več nebo verjetno zrasla, čisto malo sem jo zredila, ampak je še vedno suhica mala:) Bi pa pojedla karkoli, pravi mali požeruh.
Upam  da še ta viken dam slikice gor z modne revije.

Nina ful so lušne slikice ko sta Gany in Lin skupaj gor:)

Pa še čestitke Poloni od mene Smiley
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #924 : sobota, 21.10.2006 : 13:28:46 »

Sej vem, samo da mi skomine delas Wink...se ze ful veselim, da vidim kaj sta poceli mali pokori, ko me ni bilo...


Pozdravcek
Logiran
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #925 : nedelja, 22.10.2006 : 08:31:38 »

Jaz mem pa eno čist resno vprešanje, zanima me koliko kaj vaši Kitajčki držijo lulanje in kakanje?
Kdaj gredo recimo nazadnje zvečer ven in kdaj potem zjutraj, saj jaz imam skoraj vsak dan bombe presenečenja (kakce), pa lužico obvezno zraven Roll Eyes sram, čist sem obupana saj ne vem kaj še naj naredim da jo odvadim, zvečer grem z njo ven okoli 10-ih, potem dobi za jest, nato gre ven zjutraj okoli 7-ih.Pa tud čez dan če je notri vceč kot 3 ure se pogosto zgodi da kaj naredi.
Je kaj narobe ali je samo lena?
Še jo bom sploh lahko odvadila glede na to da je stara 1 leto?

Hvala za odgovore Wink
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #926 : nedelja, 22.10.2006 : 09:42:59 »

1. nikar ne futraj več zvečer, če ima probleme z bombami ponoči
2. predvidevam, da se na svoje ležišče ne bi polulala in pokakala temveč bi poklicala. Na tvojem mestu bi jo zvečer zapirala v boks. Boks postavila nekam kjer bi jo slišala in jo peljala po potrebi ven
3. naš Belko s tem nima problema, jih je pa imel pinč. Pri njemu sem imela tak red, da je nazadnje jedel najkasneje ob 18h in zadnji izhod (tista hitra varianta - lulat) je bilo predno sem šla spat - ob polnoči. Ko smo šli spat sem ga zaprla v boks. Proti jutru, tam okoli 6h, ga je obvezno prijelo lulat in kakat, tako da sva šla ven. Ponavadi je bil zjutraj fertig tik tak, ker je nato hitro smuknil nazaj med rjuhe.

Držim pesti, da odpravita probleme. Drugače pa ti predlagam, da se obrneš še na Metodo (iz šole Švrk). Ona je pasja psihologinja in bi ti mogoče znala tudi kakšno pametno povedat.
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #927 : nedelja, 22.10.2006 : 11:04:23 »

Moja Linči ima zdaj dobrih 5 pa pol, ok skoraj 6 mesecev in zdrži ponoči večinoma vedno 8-9 ur komot. Zjutraj če jo tišči in ne more počakat da se oblečem potem se polula na podlogo. Glede kakanja pa poram rečti da že ful dolgo ni bilo kakšnih presenečenj:) je pa tud odvisno z katero hrano hraniš, moja ja po hillsu ful kakala zdaj sve pa na drugi hrani in glede tega ni problem.

Je pa res da mi zadnjih nekaj dni konstantno lula na posteljo!!! na mojo, ker tud ona spi valda tam in mi ni jasno zakaj, 2 meseca je blo vse ok zdaj pa spet to... sumim na spremembo vremena, ker tud zunaj fulkrat lula- 3-4 krat ko smo zunaj... Nina ti si tud rekla da imaš z Ganyjem podobne težave, no naj te potolažim Smiley Lin je zadnje 3 dni lulala na posteljo, ne ponoči ampak ko sem bila jaz v službi...ne vem mogoče je jezna:)Wink

Tako da po mojem moraš biti vztrajen in kuža se nauči, da je wc zunaj, za vsak slučaj pa lahko ima kakšno pleničko na stalnem mestu v hiši... to je bil moj recept in pač pohvala. jaz mislim da kuža pri enem letu v hiši nebi smel kakati not... mogoče bi bilo fajn imeti res strog urnik hranjenja in isto da ga pelješ ven. Jaz grem z mojimi 3 krat na dan ven in je sedaj že večnoma to dovolj, razen če kaj takšnega poje da potem malo več popije ....

Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #928 : nedelja, 22.10.2006 : 11:09:57 »

No še ena fotka iz modne revije Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #929 : nedelja, 22.10.2006 : 11:10:57 »

Pa še ena...

[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 106   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines