mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:38:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Božične licitacije  |  Tema: Naj bo vesel božič tudi v Horjulu 2015 - pravila, seznam, čvek ...
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Naj bo vesel božič tudi v Horjulu 2015 - pravila, seznam, čvek ...  (Prebrano 4641 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sreda, 25.11.2015 : 16:03:41 »


made by vixi

Spet je pred nami praznični december, v katerem kar mrgoli takih in drugačnih mož, ki nosijo darila. Včasih bogatejša, včasih skromnejša, vedno pa naj bi bilo obdarovanje tudi predaja dela našega srca obdarjencu. V prazničnem decembru po vsem svetu izmenja lastnike na milijone daril.

Ker se nakupu daril nikakor ne moremo izogniti Smiley, smo že deseto leto pripravili akcijo, v kateri ne bomo samo donirali in kupovali daril, koledarjev in voščilnic, temveč s 'kupninami' tudi obdarovali varovance Zavetišča Horjul. Tako bomo naredili več dobrih del hkrati. Ne bo nam treba iskati in se drenjati po trgovinah. Kar udobno iz naslonjača bomo izbrali darila za naše drage, z donacijo in nakupom pa bomo pomagali še brezdomnim živalim. Kaj bi si v prazničnem mesecu želeli lepšega Smiley.

Licitacija novoletnih daril, koledarjev in voščilnic 2015

Licitacije bodo odprte vse do torka, 15. 12. 2015 do 23h in zadnji, ki bo vpisal znesek, bo kupec. Torej je pomembno, da predmet čim bolje predstavite in promovirate in tako zanj iztržite čim več v dobro živalskih brezdomčkov. Potem je še nekaj dni časa za izlicitirano denarno donacijo na račun Zavetišča Horjul in predajo predmeta.
Pa gremo po vrsti s pravili:

Kdo lahko sodeluje?
Sodeluje lahko vsak registriran uporabnik mojpes.neta. Za sodelovanje je potrebna prijava na mojpesForum.

Kako damo predmet "v prodajo"?
* Na licitacijo lahko daste predmet sami tako, da odprete v rubriki Naj bo vesel božič tudi v Horjulu svojo temo, v katero zapišete vse, kar je potrebno za spodbuditev nakupa s strani ostalih uporabnikov.
* Fotografije in vse potrebne podatke za objavo licitacije lahko pošljete tudi na email naslov jana@mojpes.net in objavim licitacijo jaz.
* v nadaljevanju lahko spodbujate kupce vašega predmeta, odgovarjate na vprašanja..., skratka, tema je vaša in od vas je odvisno vodenje in izid 'pogajanj',
* sproti bomo temam dodajali oznake in pripravljali seznam,
* predmete lahko na te licitacije dodajamo najkasneje do ponedeljka, 14. 12. 2015.

Začetna cena predmeta in 'višanje'
Začetne cene vseh posameznih predmetov so najmanj 1 €.
Minimalni znesek za višanje je 1 €.

Sem uspešen 'kupec'. Kako naprej?
Znesek, za katerega ste predmet izlicitirali, morate najkasneje do petka, 18. 12. 2015, nakazati TRR Zavetišča Horjul - 03160-1000931624 (pri SKB), obvezen pripis: DONACIJA - nd... (namesto 'pikic' vpišite številko licitacije ali kar svoje uporabniško ime).
V temo, v kateri ste izlicitirali predmet, javite, kdaj ste plačali in objavite svoj email naslov, da vas bo lahko donator kontaktiral za naslov, kam naj predmet pošlje. V kolikor email naslova ne želite javno objaviti, mi sporočite skupaj s podatki, za katero licitacijo gre (uporabniško ime - naslov teme in povezavo) na email naslov jana@mojpes.net in posredovala bom naprej pri donatorju, da vam predmet lahko dostavi.
Vsi uporabniki s paketi midi, maksi in mega lahko kontaktirate z drugimi po zasebnih sporočilih, seveda če imajo tudi oni katerega od navedenih paketov.
Po plačilu na račun Zavetišča Horjul morajo vaši podatki najti pot do tistega, ki 'hrani' vaš izlicitiran predmet, da vam ga pošlje ali se z vami kako drugače dogovori za dostavo.
Ko boste predmet prejeli, objavite to v ustrezni temi.

Kaj pa, če se bo donator premislil in predmeta ne bo hotel predati ali pa kupec ne bo nakazal denarja?
Verjamem, da bodo k tej akciji pristopili samo resni uporabniki in da bodo sodelovali samo tisti, ki bodo v primeru, da bo njihova cena najvišja, znesek za predmet resnično nakazali tako, kot se od njih pričakuje, in da bodo donatorji predmetov le-te res pravočasno dostavili. Vse stavimo na zaupanje.
Vsak, ki bo daroval predmet in ga dal na licitacijo, ter vsak, ki bo licitiral za predmet, bo to storil samoiniciativno, torej se z objavo vsakega svojega sporočila v tej temi zaveda, da je potrebno potem predmet res poslati, če smo donator in denar res nakazati, če smo uspešen licitator.

Vsa ostala navodila so v pravilih za mojpes.netove licitacije

Vabljeni!

Jana Pahovnik
Gavce, 25. 11. 2015
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : sreda, 25.11.2015 : 16:04:20 »

Seznam:

(klik na oznako)
št.predmetdoniral/vezakupil/vezalic. cena
nd01Toaletka iz jeansaSinMNo Jinx8 €
nd02Grelčki za človeške tačke - soviciSinMMižonny31 €
nd03Dve blazinici za muckeSinMJasSab
Tyto alba
11 €
11 €
nd04Unikatna mačja blazinica iz flisaSinMnujnorabim11 €
nd05Miške iz gnezdaSinMCats11 €
nd06Piškotni trisJanaDogmania30 €
nd07Za oliveCatsAlji6 €
nd08travaricaCatsNo Jinx12 €
nd09Mačja travaCatsSanny3 €
nd10Za dekoriranje tortCatsSinM5 €
nd11James Patterson: Cross JusticePepsiNo Jinx10 €
nd12Zbirka izbranih romanovManca Z.Cats4 €
nd13MagnetkiCatsbaronek
čarka
Sanny
7 €
1 €
2 €
nd14UhaniCats--
nd15Pisana zapestnicaCats--
nd16TrtaCatsbaronek4 €
nd17Modelčka za piškoteCatsAnaJ3 €
nd18Božične vizitke PtičkapinkpanterPepsi5 €
nd19Božične vizitke KužkipinkpanterPepsi7 €
nd20Božične vizitke MuckipinkpanterPepsi4 €
nd21Konopljini briketiČarkaPepsi
jst
5 €
6 €
nd22Unikatne praznične voščilniceJasmina&Taraluna74 €
nd23UhaniMauraJinx1 €
nd24Obesek za ključeXaleksandrak3 €
nd25Voščilnicauraaluna72 €
nd26IzparilnikuraaCats3 €
nd27Danski piškoti v darilni embalažiQueenie/SinMPodencica7 €
nd28Vodka StolichnayaQueenie/SinMTyto alba9 €
nd29Navijaški set Bayerna iz MunchnaQueenie/SinMTetameta5 €
nd30Skledica iz kokosovega oreha ...Queenie/SinMluna77 €
nd31Set mil za dezinfekcijoQueenie/SinMTetameta6 €
nd32Set za nadebudne mlade fizikeQueenie/SinMPVS7 €
nd33Ženski suknjič v grafitno sivi barviQueenie/SinMPepsi10 €
nd34Knjigekajapinkpanter
čarka
2 €
4 €
nd35Đimijeva pručkavixiSamješveš110 €
nd36knjiga Hudo preprosto in ...PVSNusa1986
luna7
jst
16 €
7 €
6 €
nd37XXXL šalicaNo JinxDogmania6 €
nd38Prav posebna lučNo JinxXena5 €
nd39Turban brisačaNo JinxSunnyDay4 €
nd40Grelčki za v žepNo Jinxguju5 €
nd41Majhna ponev zvezdaNo Jinxluna73 €
nd42Vrečke za svečeNo JinxTyto alba3 €
nd43Škarje in selotejp 2v1No JinxKatarina Z5 €
nd44Zimski kapučinoNo JinxXena7 €
nd45Gravirani skodeliciMacchiattoDogmania
Katarina Z
4 €
7 €
nd46Kruh naš vsakdanjiuraaXena5 €
nd47Božične vizitke MiškepinkpanterPepsi6 €
nd48ZvezdiceJanaMacchiatto5 €
nd49Azilaške dobrodelne voščilniceXenaDogmania
binulja
Pepsi
10 €
4 €
4 €
nd50Lisičje darilobinuljaTyto alba6 €
nd51Mačje darilobinuljaTyto alba11 €
nd52Izparilnik in dišeče rožicebinuljaMacchiatto5 €
nd53Kuharski tečajRossyčarka15 €
skupaj526 €
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2 : sreda, 25.11.2015 : 16:14:48 »

Darila in praznični nakupi

Na Facebooku že nekaj let kroži prav poseben poziv neznanega avtorja, ki pravi takole:
Ideja za letošnji veseli december: Kupite vse potrebno od majhnih lokalnih podjetij in samozaposlenih in konec koncev kmetov! Npr. od vašega soseda, ki prodaja preko spleta, od sosede, ki izdeluje nakit, od lokalnega peka, ki peče žemljice, piškotke ali ima na polici doma narejeno čokolado. Pojdite do tiste stojnice, ki stoji pred marketom, pojdite v kafič ali salon, ki ga vodi samozaposlen ... Hrano - krompir, purana ipd. dobite pri vašem kmetu, poiščite ga! Bistvo vsega pa je, da gre denar individualistom in ne multinacionalkam. Vsi ti "lokalni" bodo imeli lepši veseli december!

Pridružimo se in tudi mi podprimo 'lokalce'! Vsak v svojem okolju, vsak med svojimi znanci in prijatelji. Tako bomo naredili še več dobrega v tem norem prazničnem mesecu, pa tudi kasneje.

Za začetek se lahko kar iz naslonjača odpravimo po nakupih prazničnih daril:
- na tele, 10. mojpes.netove božične dobrodelne licitacije za varovance Zavetišča Horjul,
- v PRRRodAJAlno Zavetišča Horjul, kjer lahko za naše najdražje izbiramo med mnogimi izdelki slovenskih ustvarjalcev.


klik


To je simpatična, prijazna in nasmejana spletna trgovina Zavetišča Horjul. Namenjena je vsem, ki radi sebe, svoje sorodnike, prijatelje in ostale, ki so nam pri srcu, pocrkljamo s prav posebnim darilcem in hkrati pomagamo zavetišču kriti stroške oskrbe kosmatincev, ki iščejo nove domove.


klik


Izbiramo lahko med različnimi izdelki, ki nam jih ponujajo horjulci in jih nekateri med nami že dobro poznamo. V à la cART kotičku PRRodAJALne ZH so nam na voljo čudovite, večinoma unikatne, umetnine, ki so jih za nas ustvarili spretni prsti različnih ustvarjalk.

Z nakupom v PRRRodAJAlni ZH boste podprli slovenske ustvarjalce in hkrati prispevali za oskrbo horjulčkov.

Izmenjavi informacij o 'lokalcih' članom namenjena tema na mojpesForumu - klik
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3 : sreda, 25.11.2015 : 20:53:17 »

 bravo plesalec darilo
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4 : torek, 15.12.2015 : 23:53:24 »

Zlati ste ljubezen objem

Za Horjulce smo tokrat zbrali 526 € veselje bravo plesalec

Hvala vsem! Kiss
Logiran

Nusa1986
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


WWW
« Odgovor #5 : sreda, 16.12.2015 : 08:40:54 »

Pozdravljene, kako je z plačevanjem v mucka v Galiju? Je to možno ali ne? Hvala, lp
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #6 : petek, 18.12.2015 : 10:15:55 »

V Galiju so poličke že kar obremenjene.
Vse licitatorke, ki ste prosile za ta način predaje predmetov, prosim, če lahko čim hitreje zorganizirate prevzem.
Thx.  Smiley
Logiran
Tyto alba
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 34


WWW
« Odgovor #7 : sobota, 19.12.2015 : 13:08:32 »

Sicer ne spada čisto sem, pa vseeno. Sanny je že pred časom zlicitirala dve kriminalki (če se prav spomnim od Minette Walters). Meni ne uspe najti teme. Če jo kdo pozna, že dolgo čakata v Galiju...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #8 : sobota, 19.12.2015 : 13:22:08 »

Če jo bom videla drug teden, jo bom opozorila. Škoda, da nisem vedela prej, bi to danes jaz pobrala in ji predala.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #9 : sobota, 19.12.2015 : 18:09:05 »

Verjetno je tole http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,49899.0.html Smiley
Sem pravkar Sanny poslala sporočilo.
Logiran

Tyto alba
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 34


WWW
« Odgovor #10 : sobota, 19.12.2015 : 18:58:34 »

Je. Hvala.
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #11 : petek, 08.01.2016 : 19:03:52 »

Te knjige, ki so zaradi moje pozabljivosti  Lips Sealed dobile že preležanine, sem danes prevzela. Za nevšečnosti se iskreno opravičujem  sram sram.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Božične licitacije  |  Tema: Naj bo vesel božič tudi v Horjulu 2015 - pravila, seznam, čvek ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines