mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 17:49:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: Nagobčnik za čivave
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nagobčnik za čivave  (Prebrano 13462 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Danch
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« : petek, 25.12.2015 : 10:34:43 »

Zdravo,

na vas se obračam za pomoč kje bi lahko kupila nagobcnik za čivavo. Sem že čist obupana:( moj pes ima vneta ušeska, bila sva pri veterinarju in ker ni bilo zanj primernega nagobčnika so ga mogl uspavat, da so mu lahko pregledal in sčistil ušeska ter postavli diagnozo. Problem je v tem, da ne pusti, da mu kdorkoli in s čimerkoli šara okoli ušes. Postane ful agresiven, mene je že ugriznil in pol posledično vsakič cvikam, če mu hočem kaj delat. Trudim se na vse mogoče načine in mi ne uspe zdravit psa doma. Morala bi mu čistiti ušeska ter 2x na dan dajati kapljice kar je pri mojem psu nemogoče sram

Bil sem v teh večjih trgovinah in tok majhnega nagobčnika nimajo. Kaj še lahko storim??
Logiran
Binas
rad pišem
****
Sporočil: 298


WWW
« Odgovor #1 : petek, 25.12.2015 : 10:37:19 »

Za take namene-trdo zavezan trak okoli gobca. V bistvo kot halti, ampak tesno, da ne more gobca odpret.
Logiran
Danch
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #2 : petek, 25.12.2015 : 10:45:48 »

Probala sem tudi z gazico, mi jo je dala veterinarka, pa je tok močen in se tok izmika, da si vse dol da oz gobček vsen lahk odpre. Ful rata agresiven, če probam s čim takim.
Pa, da mu to delam 3x na dan...
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3 : petek, 25.12.2015 : 11:39:56 »

Mogoče pogledaš še malo po internetu, če se ga da naročiti iz tujine? Ni vrag, da ne bi obstajali tudi miniaturni nagobčniki.

Drugače je pa članica tega foruma tudi vzrediteljica čivav Jinx (ne NoJinx, temveč samo Jinx), ki bi ti najbrž znala svetovati. Če nimaš paketa za pošiljanje zasebnih sporočil, pošlji mail Jani in jo prosi, da te poveže z Jinx.
LP
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4 : petek, 25.12.2015 : 12:07:36 »

V Dogmanii - klik bodo morda znali kako pomagati, saj imajo poleg vzreje čivav - klik  tudi trgovino z opremo za male živali - klik Wink ('v živo' je trgovina v Grosupljem - klik).
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: Nagobčnik za čivave
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines