mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 12:26:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: driska, bruhanje, pomanjkanje apetita, vnetje trebušne slinavke...
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: driska, bruhanje, pomanjkanje apetita, vnetje trebušne slinavke...  (Prebrano 11285 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #15 : četrtek, 14.04.2016 : 20:21:34 »

Me veseli, da je Toby bolje. Smiley

Tari je imel povišane vrednosti jetrnih encimov, na antibiotikih je bil pa takrat ko je imel vestibularni sindrom.

Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #16 : nedelja, 24.04.2016 : 07:07:06 »

Kako je s Tobyem? So rezultati biopsije že znani?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
sara84
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #17 : sobota, 30.04.2016 : 21:47:58 »

Dober večer!
Včeraj so končno klicali iz veterinarske ambulante. Rezultati so pokazali, da gre za kronično vnetje črevesja. Ni fajn, sem pa presrečna, da ni rak, katerega sem se potihem bala. Toby se počuti za 100% bolje. Že ko sem slabih 14 dni nazaj šla po njega je bil kot prerojen, živahen in imel je apetit. Takrat je dobil tretjo rundo antibiotikov, ranital in zdravilo "prednidale" (mislim, da so to kortikosteroidi). Že po enem tednu ni bilo več sluzi in krvi v blatu, blato je bilo po dveh mesecih prvič normalno formirano, takšno kot mora biti. Imajo pa ta zdravila stranski učinek, da pes ogromno poje in še več spije, kar je zelo nadležno, saj lula kot zmešan. Malo se je tudi že poredil, hvala bogu, ker je shujšal iz 10 kg na 7,5 in so ga bile same kosti. Takoj po praznikih moram k veterinarju, da se dogovorimo glede doze zdravil, saj jo bomo poskušali zmanjšati, če bo šlo, in jih postopoma ukiniti, sicer pa jih bo moral jemati vse življenje. In pa seveda dieta. Kakorkoli.... Pes je živahen, igriv, ješč, nič ga ne boli, kar je pravo olajšanje, če pomislim, kako bogi je bil. Če bo treba, bomo tudi zdravila jemali, samo da ostane zdrav.
Hvala za vso skrb in pomoč. Morda pa bo naša izkušnja še komu kdaj v pomoč.
lp
S.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #18 : ponedeljek, 09.05.2016 : 08:16:43 »

Super, samo da gre na bolje.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
pitra
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #19 : sreda, 01.06.2016 : 06:45:06 »

Priporočam smolo industrijske konoplje za težave bruhanja, če ni apetita, tresenje, popuščanje srca in še za odpravo veliko težav. Preberite na netu za kaj vse pomaga CBD v industrijski konoplji. Tudi mi smo našo višavko spravili ponovno v pogon, imela je popuščanje srca, tresla se je in vsake toliko časa ni imela apetita. Pol leta je sedaj brez vseh zdravil, jemlje le smolo industrijske konoplje in veterinar se čudi kako se je tako popravila zdravstveno stanje. Škoda, da tega nisem odkrila prej.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: driska, bruhanje, pomanjkanje apetita, vnetje trebušne slinavke...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines