mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:29:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: ALI JE MOŽNO ČIPIRATI PSA PRI 8 MESECIH
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: ALI JE MOŽNO ČIPIRATI PSA PRI 8 MESECIH  (Prebrano 8763 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jack in kal
otrok do 14 let
*
Sporočil: 3


WWW
« : petek, 29.04.2016 : 10:05:37 »

Imamo mladička mešančka med maltežanom in yorkijem.
Star je že 8 mesecev in ni čipiran ne cepljrn pred steklino.Ali je kakšna možnost pri veterinaju ta ga čipirajo in cepijo pri tej starosti?
Logiran
Binas
rad pišem
****
Sporočil: 298


WWW
« Odgovor #1 : petek, 29.04.2016 : 10:11:17 »

TO je vaša dolžnost! Kako pri najboljši volji vam je pa sploh ratalo takega psa dobit? Čipirani, razglisteni, cepljeni proti kužnim bi morali biti pred odhodom v nov dom.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2 : petek, 29.04.2016 : 10:24:36 »

Seveda je cepljenje in čipiranje vedno možno, ste pa opravili zelo neodgovoren nakup.  Sad  - Pripomba seveda leti na starše, seveda, saj vidim, da pisec jack in kal spada v kategorijo "otrok do 14 let".

Samo upaš lahko, da je psiček zdrav in da se ne bodo v prihodnosti pojavile težave, zaradi katerih boste pri veterinarju odšteli nekajkrat več, kot je znašal prihranek za nakup psa na bolhi.  Undecided  Ali pa kjerkoli drugje.

Psička je treba pred cepljenjem razglistiti - tabletke dobite pri veterinarju. Nikakor ne cepiti na isti dan proti kužnim boleznim in proti steklini (to se itak ne dela, ampak ne vem, od kod ste in kam boste šli k veterinarju; nekateri žal še vedno predlagajo tudi to).

Jack in kal, ti pa kakšno knjigo v roke, pa po internetu brskat, pa se poskusi iz tega kaj naučiti, da postaneš tak lastnik, kot je treba. Ni še vse zamujeno ... starše pa kar fejst  okregaj!  Angry

Pa srečno.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
jack in kal
otrok do 14 let
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #3 : petek, 29.04.2016 : 10:46:19 »

Izkušnje pri veterinarju že imam, ker imamo še enega maltežana starega 3 leta ki je bil kot po pravilih ceplje in čipiran pred 3 mesecem.Starše pa sem že povprašala zakaj še nismo opravili potrebnih dejan pri veterinarju.Pes je vidno zdrav vsaj mislim tako, ker je vesel in vse.V šolo pa verjetno še nemore ker ni razgliščen in ceplen proti steklini.Pravtako se že brskala po spletni strani zvitorepke od koder ima starejši pes svoj potni list in bom poskusila prepričati da bo pes pod mojim lastništvom kar je možno samo da morajo biti še zapisani moji skrbniki.
Vseeno hvala za odgovore.

Logiran
jack in kal
otrok do 14 let
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #4 : petek, 29.04.2016 : 11:01:06 »

11.maja bo mami poklicala in povprašala za datum čipiranja pa še sporočim kaj so rekli.
Logiran
Binas
rad pišem
****
Sporočil: 298


WWW
« Odgovor #5 : sreda, 04.05.2016 : 07:30:04 »

A ves ta čas boste pa v prekršku? Zakaj pa ne zdaj in šele 11. maja? Fejst čudno.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #6 : sreda, 04.05.2016 : 07:46:40 »

A ves ta čas boste pa v prekršku? Zakaj pa ne zdaj in šele 11. maja? Fejst čudno.
Binas, nikoli ne veš zakaj.  Wink Bistveno pa je, da vedo, kaj bi po zakonu morali storiti.  Smiley
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: ALI JE MOŽNO ČIPIRATI PSA PRI 8 MESECIH
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines