mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:55:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: zaposlitev v vročini
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: zaposlitev v vročini  (Prebrano 7959 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
lana6000
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : četrtek, 30.06.2016 : 15:19:32 »

Pozdravljeni!

Z osem mesečno psičko, ovčarsko mešanko živiva v garsonjeri. Tile vroči dnevi so peklenski... zjutraj greva 1x na sprehod, zvečer 2x ali na enega daljšega, čez dan pa je ne upam vozit ven, ker je grozno vroče. Zame je to super izgovor, da ne grem ven, ker pišem diplomsko in še delam od doma, tako da morem bit veliko na računalniku, psički pa mislim da je dolgčas. Poizkusila sem že razne pribolške dat v flašo, vsake toliko jo učim novih trikcov, večino časa pa čez dan spi. Bojim se da ji ni dolgčas, saj vsake toliko ''zarenči'' ko se premakne in uleže na tla, kot da bi naveličano izdihnila. Tudi igrače je ne zanimajo, mogoče kakšne palice... ? (bi blo vredno poizkusit, ampak bo potem vse umazano naokoli :/ )

V glavnem zdi se mi, da ves dan samo spi in čaka, da greva ven. Tudi želi si it ven, ampak je na to betonsko vročino raje ne bi vozila, ker je že meni preveč, kaj šele njej.

Kaj lahko storim? Ima kdo kak dober predlog?

LP

Lana
Logiran
Binas
rad pišem
****
Sporočil: 298


WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 30.06.2016 : 16:09:24 »

Delo z nosom. Pogooglaj za to aktivnost.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: zaposlitev v vročini
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines