mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 01:41:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Kuza laja, ko grem stran
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuza laja, ko grem stran  (Prebrano 4269 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Foxybeni
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« : torek, 16.08.2016 : 20:06:57 »

Zivjo.

Pri nas imamo prvega kuzka, star je dobra dva meseca, maltezan. Glede na to, da smo se se cisto mlecni pri vzgoji, bom vesela vsakega nasveta.

Na kratko povem, da ima kuza kletko, v kateri spi ze od prvega dneva in pri tem vztrajam, lahkobrecem, da to ni vec problem, vcasih malo zabevska, pa se takoj umiri. problem pa je, ko zjutraj vstanemo, ga spustim ven in potem grem zbudit sina ali na wc in ta mala kepa znori, samo da zginem iz vidnega polja se mu "strga" in ga nikakor ne morem umirit. Kako pristopit k temu? Cez dan vadiva, da pocaka ko grem v kopalnico, samo zjutraj pa to ne gre. Mi je zoprno, ker zbudi moza ali pa sina, pa se sosede zraven. Ko se zbudim pa tudi nori, ga ne morem se 15 min pustit notri, ker tudi laja.

Hvalezna bom za vsak nasvet.
Logiran
Foxybeni
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #1 : torek, 16.08.2016 : 20:08:17 »

Zivjo.

Pri nas imamo prvega kuzka, star je dobra dva meseca, maltezan. Glede na to, da smo se se cisto mlecni pri vzgoji, bom vesela vsakega nasveta.

Na kratko povem, da ima kuza kletko, v kateri spi ze od prvega dneva in pri tem vztrajam, lahko recem, da to ni vec problem, vcasih malo zabevska, pa se takoj umiri. problem pa je, ko zjutraj vstanemo, ga spustim ven in potem grem zbudit sina ali na wc in ta mala kepa znori, samo da zginem iz vidnega polja se mu "strga" in ga nikakor ne morem umirit. Kako pristopit k temu? Cez dan vadiva, da pocaka, ko grem v kopalnico, samo zjutraj pa to ne gre. Mi je zoprno, ker zbudi moza ali pa sina, pa se sosede zraven. Ko se zbudim pa tudi nori, ga ne morem se 15 min pustit notri, ker tudi laja.

Hvalezna bom za vsak nasvet.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Kuza laja, ko grem stran
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines