mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:11:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: 7. državna tekma v rally obediencu, Velenje, 4. 9. 2016
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: 7. državna tekma v rally obediencu, Velenje, 4. 9. 2016  (Prebrano 4611 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : torek, 30.08.2016 : 22:28:48 »

Kinološko društvo Velenje in Komisija za rally obedience vabita na
7. državno tekmo v RALLY OBEDIENCU
Kdaj: nedelja, 4. 9. 2016
Kje: vadišče KD Velenje
Organizator: KD Velenje

Vse podrobnosti za prijavo so TUKAJ.

Zakaj vabljeni v Velenje? Na FB je velenjsko društvo povabilo takole: Wink

KD Velenje
"Za vse, ki se še odločate ali bi se nam pridružili na 7. državni tekmi Rally Obedience, ki jo prvič organizira KD Velenje, naj vam povemo, da se naš poligon nahaja ob Velenjskem, enem najlepših jezer v Sloveniji.
Na spodnji strani poligona je plaža za pse.
Na Velenjskem jezeru ob čolnarni je urejena obala s prodom, lesene tribune za sončenje, tuši in sanitarije. Možna je izposoja ležalnikov, senčnikov in različnih plovil za popolno doživetje na vodi, ogromne travnate površine pa nudijo številne druge možnosti za preživljanje prostega časa ob vodi. Na Velenjskem jezeru in v okolici je možnosti za preživljanje prostega časa veliko: kopanje, jadranje, SUP-anje, surfanje, kampiranje, igranja nogometa, odbojke na mivki, mini golfa, košarke, tenisa, jezdenja, vadbe golfa, vožnje s pletno do vodnega mesta, poležavanja na urejeni Velenjski plaži.
Vir: Velenje Slovenija
Kako in kje lahko preživite čas pred, med in po tekmi, si lahko pogledate na www.velenje-tourism.si.



pasja plaža Smiley
vir www.velenje-tourism.si

Vabljeni!
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 05.09.2016 : 18:07:45 »

Nastop Flipija in moonbeam smo zamudili, ujeli smo pa Neli in skogkatt Grin Cheesy Smiley

Foto utrip: KD Velenje in tekma v RO - klik Smiley







Poligon KD Velenje se nahaja v čudovitem okolju, neposredno ob velenjskem jezeru, sprehajalnih poteh, pasji plaži ... Afro
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: 7. državna tekma v rally obediencu, Velenje, 4. 9. 2016
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines