mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:52:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček (Moderator: Nanook)  |  Tema: Mikael Lindnord: Artur
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mikael Lindnord: Artur  (Prebrano 17160 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sreda, 28.06.2017 : 14:11:07 »



Mikael Lindnord
Artur
Pes, ki je prečkal džunglo, da bi našel dom

"Med najzahtevnejšo pustolovsko dirko na svetu se je švedski ekipi pridružil potepuški pes -
kar se je zgodilo zatem, vas bo ganilo do solz!"
- The Local

Leta 2014 se je skupina švedskih vzdržljivostnih športnikov prijavila na pustolovsko dirko po enem izmed najzahtevnejših terenov na svetu - ekvadorski Amazoniji. Z Mikaelom Lindnordom na čelu so se pogumno spopadali z vsemi ovirami na 700  kilometrov dolgi poti, ki jih je neusmiljeno izčrpavala psihično in fizično. Nekega dne pa so naleteli na nekoliko drugačno oviro - Arturja. Sestradani kuža, vrh vsega poln bolh in ran, se jim je boječe približal. Utrujeni kapetan ekipe, Mikael, se je lačnega potepuškega psa usmilil in ga nahranil z mesnimi kroglicami, Artur pa ga je vzel za svojega in nato postal del ekipe. Kar se je zgodilo zatem, je presenetilo ves svet.
Artur je srce parajoča knjiga o prijateljstvu med človekom in psom. Pripoved, ki spregovori tudi o pravicah živali, seže v globino našega skupnega obstoja in bivanja. Kot je nekoč dejal Konrad Lorenz: "Ne obstaja zvestoba, ki ne bi nikoli bila prelomljena - razen zvestobe resnično vdanega psa."

"Kosmata pasja zgodba s čudovitim srečnim koncem!"
– BBC Breakfast

Dodatne informacije in naročila na bukla.si - klik
041 670 666, 01/ 520 18 39
prodaja@umco.si

Več ...
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček (Moderator: Nanook)  |  Tema: Mikael Lindnord: Artur
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines