mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 00:28:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Anketa o vašem življenju s hišnim ljubljenčkom
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Anketa o vašem življenju s hišnim ljubljenčkom  (Prebrano 4276 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
barbarap
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« : sreda, 23.08.2017 : 15:39:52 »

Pozdravljeni,
upam, da nisem zgrešila rubrike. Prosila bi vas, da si vzamete minutko ali dve in izpolnite priloženo anketo  Smiley

****

Hvala za vaše iskrene odgovore in obilo užitkov z vašimi kosmatinci!

bp
Logiran
eva84
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 123


WWW
« Odgovor #1 : sreda, 23.08.2017 : 18:42:37 »

Živjo, sem izpolnila. A je vse precej na široko zastavljeno. Želiš izvedeti, ali bi bil to smiseln biznis, varstvo živali? Ali čemu služi ta anketa? Ponavadi se pove, ali je v izobraževalne, študijske namene na primer. Verjetno ni. In recimo to vprašanje se mi zdi čudno: "Če ste odgovorili z da, koliko bi bili pripravljeni mesečno odšteti za takšno varstvo?".

Je mišljeno dnevno varstvo ali varstvo ob izrednih razmerah, enotedenskih dopustih? Torej naša redna ali izredna odsotnost? Ali oboje skupaj? Ker za enkrat na leto človek že prihrani večji znesek za tisti teden poleti ali krizne situacije. Vprašanje pa, koliko si jih lahko privošči tak izdatek vsak mesec.

In od "200" do "cena mi ni pomembna" je še kar velik preskok. Verjetno je kaka razlika, ali je oskrba na dnevni ravni, cel dan ... Ali pač če je nekdo pripravljen odšteti več kot dvesto, potem gre vse v isto grupo in bo žival oskrbovana cel mesec, 24 ur/dan. Nočem biti sarkastična, ampak verjetno potrebuješ bolj specifične odgovore.

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2 : četrtek, 24.08.2017 : 09:26:29 »

Anketa izpolnjena - se pa kar strinjam z vsem, kar je napisala eva84.
Mogoče bi bilo smiselno anketo nekoliko popraviti oziroma prilagoditi, pa jo potem brez težav izpolnimo še enkrat?  Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3 : četrtek, 24.08.2017 : 15:23:49 »

Pozdravljeni,
prosila bi vas, da si vzamete minutko časa in mi pomagate z razvojem idej s pomočjo rešene ankete na naslednji povezavi : *****  Smiley

Hvala vam !

barbarap je kot bbpotrc že 18. 6. 2015 tukaj objavila povabilo k izpolnjevanju iste ankete. Ne vem, v čem je štos in zakaj več kot dve leti zbira odgovore. Pove ne ničesar, pride pa sem le zato, da objavi povezavo na anketo.
Povezava je izbrisana.
Logiran

barbarap
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 24.08.2017 : 16:36:11 »

Pozdravljeni,
res je, že pred dvema letoma sem opravljala skoraj identično anketo, v teh dveh letih se je podjetniška zamisel razvijala, anketo pa sem ponovno objavila, ker sem potrebovala nekaj dodatnih odgovorov na vprašanja.
Razvijamo nove storitve in izdelke za vaše živali, ki bodo na trg prišle naslednje leto, če bo vse steklo kot smo si zadali.

Jana opravičujem se vam, če sem vas s tem ujezila, sem ne hodim le zaradi ankete:) forum sem praktično prebrala po dolgem in po čez, res pa je, da nisem objavljala kaj drugega.

Vseeno se vsem zahvaljujem za izpolnitev ankete in upam, da se kdaj v prihodnosti srečamo na katerem izmed dogodkov za pasjeljubce pa takrat kaj več podebatiramo o naših izdelkih in storitvah.

Bp
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Anketa o vašem življenju s hišnim ljubljenčkom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines