mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 12:34:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Primordial
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Primordial  (Prebrano 5888 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
MingPow
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : sobota, 26.08.2017 : 14:53:08 »

Pozdravljeni, sem sveze registrirana lastnica zivahnega labradorcka starega 3 meseca. Zanima me, ce kdo ima kaksno mnenje o briketih Primordial in ali psi potrebujejo v svoji prehrani zitarice.
Hvala Smiley
Logiran
Binas
rad pišem
****
Sporočil: 298


WWW
« Odgovor #1 : sreda, 20.09.2017 : 06:27:36 »

Briketi so solidni. Se pa splača vprašat vzreditelje kake izkušnje s hranami ima on in če se pojavljajo kake prehranske alergije oz. intolerance. Tega namreč ni tako malo.

Prve 14 dni se hrani s tem, kar so jedli pri vzreditelju, zatem pa postopno spremeniš, če tisto kar je ne funkcinira.

Kar se meni zdi pomembno je po eni strani pestrost prehrane, kar v osnovi pomeni, da zraven briketov dam žlico nečesa drugega kakšen dan je to žlica skute, jogurt, potem kake bučke, korenje, meso...Kar se tiče menjav briket pa gledam nekako, da je sestava enaka (razmerje med beljakovinami, maščobami, OH...), zamenjam pa okuse, znotraj enake sestave. Kar pri briketih ne maram in vedno iščem po ključu manj je več. Je kopica različnih sestavin. Manj kot je sestavin, lažje potem nekega lepe dne kolobariš oz. izločaš potencialne alergene.

Sama gledam, da ima vreča 1-2 vrsti mesa in nekaj zelenjave in 1 vir OH, bodisi krompir, oves, ajdova kaša.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Primordial
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines