mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 21:13:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: Čakanje pred trgovino
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čakanje pred trgovino  (Prebrano 18980 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #45 : nedelja, 24.07.2011 : 19:07:58 »

No jaz moram reči, da nikoli ne puščam psa pred trgovino. Pa ne zato, ker ne bi počakal (mislim, da bi bil sedaj že kar priden), ampak zato ker od vsakogar vzame vse, kar diši po hrani, pa repka potem tam okrog samo, da ga nekdo lepo pogleda in pokaže zanimanje in je nadvse luškan in me je na podlagi izkušnje od prijateljice, ki jeiz vrste v trgovini gledala, kako ji psičko nekdo v svoj avto nalaga, preveč strah, da bi mi ga kdo mirno odpeljal. Ko bi se bukseljček zavedel, da nekaj ne štima bi bilo že zdavnaj prepozno.
Logiran
zgaga
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


WWW
« Odgovor #46 : četrtek, 25.08.2011 : 20:39:16 »

Moja tudi čisto mirno počaka pred trgovino. Navadno bi jo sicer pustila v avtu,kar pa seveda ne velja za tele poletne mesece. Sem pa bila zadnjič zgrožena,ko sem prišla iz trgovine (moja psica je bila doma) in vidim,kako nek moški rine v manjšega psa,ki je bil privezan pred trgovino. Pes je bil čist prestrašen in se je poskušal iztrgati iz vrvice. Angry Sem se takoj oglasila,če je pes njegov. Seveda ni bil - se je nekaj izgovarjal pa sem ga kar malo napodila  Roll Eyes
Zdaj sem tudi sama v dvomu -  v avtu je ne morem pustit, pred trgovino pa tud ne!  Sad
Kr nekaj  jezen
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #47 : četrtek, 25.08.2011 : 20:51:23 »

Jo pustiš doma in bo na varnem pred vročino in pred morebitnimi vsiljivci. Smiley
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #48 : ponedeljek, 29.08.2011 : 13:11:14 »

Če grem jaz npr. samo v trafuko, kako pekarno itd. svoje sploh ne privežem, ampak ji samo rečem, naj počaka zunaj na mestu, kjer jo lahko vedno vidim, šibam po stvari in v minutki sem nazaj. Seveda na mestih, kjer si to lahko privoščim (cesta, kolesarska steza...) Zverinica se niti za cm ne premakne. Cheesy Drugače pa je ne zavezujem za dalj časa, poznam preveč lastnikov, ki so jim (sploh manjšega) psa na tak način ukradli.
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #49 : ponedeljek, 29.08.2011 : 13:12:41 »

Joj, sem smotana, trafiko* seveda...
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: Čakanje pred trgovino
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines