mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:59:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: Tačka - pomoč
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tačka - pomoč  (Prebrano 3904 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Alcha005
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : ponedeljek, 21.05.2018 : 14:02:33 »

Pozdravljeni!
Doma imam 5mesečno psičko, katera je imela pred 2 mesecema zlomljeno stegnjenico. Bila je operirana, vstavili so ji pin, dva dni kasneje pa smo ga bili primorani odstraniti, ker je imela psička nepopisljive bolečine (verjetno je šlo za vkleščen živec saj ji popolnoma nobena protibolečinska terapija ni pomagala). Tačko je po odstranitvi imela skoraj neodzivno in smo bili prepričani, da jo bo potrebno amputirati,  vendar smo z masažo uspeli tačko spraviti v 'pogon' in je bila normalno funkcionalna. Ta teden sem opazila da psička spet po malem šepa in ko sem pregledala tačko, sem opazila, da ima čudno stopalo - kot da bi se dva prsta (oz dve blazinici) zarastli skupaj.  Ne vem če sem to dobro opisala, ampak če grem s prsti po spodnjem delu šapice je polovica le-te trde... Se komu sanja kaj bi to lahko bilo? Konec tedna imava sicer pregled pri veterinarju, vseeno pa me zanima, če se je kdo srečeval s podobno situacijo. Je pa psička srednje rasti (do 10kg) , sicer živahna in zelo  razigrana.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1 : ponedeljek, 21.05.2018 : 14:09:47 »

Na tvojem mestu bi jaz šla vprašat veterinarja, ker takole na pamet je težko kaj reči.   Undecided  Do konca tedna je še kar nekaj dni in nima smisla, da te skrbi.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: Tačka - pomoč
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines