mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:19:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Božične licitacije  |  Tema: Božične licitacije za Horjul 2018 - pravila, seznam, čvek ...
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Božične licitacije za Horjul 2018 - pravila, seznam, čvek ...  (Prebrano 5200 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : ponedeljek, 03.12.2018 : 11:37:16 »


made by vixi

Spet je pred nami praznični december, v katerem kar mrgoli takih in drugačnih mož, ki nosijo darila. Včasih bogatejša, včasih skromnejša, vedno pa naj bi bilo obdarovanje tudi predaja dela našega srca obdarjencu. V prazničnem decembru po vsem svetu izmenja lastnike na milijone daril.

Ker se nakupu daril nikakor ne moremo izogniti Smiley, smo že 13. leto pripravili akcijo, v kateri ne bomo samo donirali in kupovali daril, koledarjev in voščilnic, temveč s 'kupninami' tudi obdarovali varovance Zavetišča Horjul. Tako bomo naredili več dobrih del hkrati. Ne bo nam treba iskati in se drenjati po trgovinah. Kar udobno iz naslonjača bomo izbrali darila za naše drage, z donacijo in nakupom pa bomo pomagali še brezdomnim živalim. Kaj bi si v prazničnem mesecu želeli lepšega Smiley.

Božične licitacije za Horjul 2018

Licitacije bodo odprte vse do petka, 14. 12. 2018, do 22h in zadnji, ki bo vpisal znesek, bo kupec. Torej je pomembno, da predmet čim bolje predstavite in promovirate in tako zanj iztržite čim več v dobro živalskih brezdomčkov. Potem je še nekaj dni časa za izlicitirano denarno donacijo na račun Zavetišča Horjul in predajo predmeta.
Pa gremo po vrsti s pravili:

Kdo lahko sodeluje?
Sodeluje lahko vsak registriran uporabnik mojpes.neta. Za sodelovanje je potrebna prijava na mojpesForum.

Kako damo predmet "v prodajo"?
* Na licitacijo lahko daste predmet sami tako, da odprete v rubriki Božične licitacije za Horjul 2018 svojo temo, v katero zapišete vse, kar je potrebno za spodbuditev nakupa s strani ostalih uporabnikov.
* Fotografije in vse potrebne podatke za objavo licitacije lahko pošljete tudi na email naslov jana@mojpes.net in objavim licitacijo jaz.
* V nadaljevanju lahko spodbujate kupce vašega predmeta, odgovarjate na vprašanja ..., skratka, tema je vaša in od vas je odvisno vodenje in izid 'pogajanj'.
* Sproti bomo temam dodajali oznake in pripravljali seznam.
* Predmete lahko na te licitacije dodamo najkasneje do četrtka, 13. 12. 2018.

Začetna cena predmeta in 'višanje'
Začetne cene vseh posameznih predmetov so najmanj 1 €.
Minimalni znesek za višanje je 1 €.

Sem uspešen 'kupec'. Kako naprej?
Znesek, za katerega ste predmet izlicitirali, morate najkasneje do četrtka, 19. 12. 2018, nakazati na TRR Zavetišča Horjul - IBAN: SI56 03160-1000931624 (pri SKB), obvezen pripis: DONACIJA - nd... (namesto 'pikic' vpišite številko licitacije ali kar svoje uporabniško ime).
V temo, v kateri ste izlicitirali predmet, javite, kdaj ste plačali in objavite svoj email naslov, da vas bo lahko donator kontaktiral za naslov, kam naj predmet pošlje. V kolikor email naslova ne želite javno objaviti, mi sporočite skupaj s podatki, za katero licitacijo gre (uporabniško ime - naslov teme in povezavo) na email naslov jana@mojpes.net in posredovala bom naprej pri donatorju, da vam predmet lahko dostavi.
Vsi uporabniki s paketi midi, maksi in mega lahko kontaktirate z drugimi po zasebnih sporočilih, seveda če imajo tudi oni katerega od navedenih paketov.
Po plačilu na račun Zavetišča Horjul morajo vaši podatki najti pot do tistega, ki 'hrani' vaš izlicitiran predmet, da vam ga pošlje ali se z vami kako drugače dogovori za dostavo.
Ko boste predmet prejeli, objavite to v ustrezni temi.

Kaj pa, če se bo donator premislil in predmeta ne bo hotel predati ali pa kupec ne bo nakazal denarja?
Verjamem, da bodo k tej akciji pristopili samo resni uporabniki in da bodo sodelovali samo tisti, ki bodo v primeru, da bo njihova cena najvišja, znesek za predmet resnično nakazali tako, kot se od njih pričakuje, in da bodo donatorji predmetov le-te res pravočasno dostavili. Vse stavimo na zaupanje.
Vsak, ki bo daroval predmet in ga dal na licitacijo, ter vsak, ki bo licitiral za predmet, bo to storil samoiniciativno, torej se z objavo vsakega svojega sporočila v tej temi zaveda, da je potrebno potem predmet res poslati, če smo donator in denar res nakazati, če smo uspešen licitator.

Vsa ostala navodila so v pravilih za mojpes.netove licitacije

Vabljeni!

Jana Pahovnik
3. 12. 2018

------------------------------

Božične licitacije za Horjul 2006 - 2017 - klik
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 03.12.2018 : 11:38:46 »

Seznam:

(klik na oznako)
št.predmetdoniral/vezakupil/vezalic. cena
nd01Domači prijateljJana_lori12 €
nd02MedenjakiJanabinulja15 €
nd03Drobne klekljarijeJanamaja_kalis
Cats
12 €
5 €
nd04Grelna tekočina - Vodka StolichnayaQueenie/SinMMačja11 €
nd05Grelna tekočina - Amarula 0,5 lQueenie/SinMuncas13 €
nd06Ekološka pšenična polnozrnata mokapikapokicaRossy2 €
nd07Lisjačkove voščilniceVixistefanK10 €
nd08Lisjačkovi magneti in priponkeVixistefanK26 €
nd09The Return JourneyCats--
nd10Kvačkan prtičekCatsbaronek15 €
nd11TermometerCatsKleja4 €
nd12Lesene snežinkeSonja68Kleja7 €
nd13NL voščilniceSinMmoonbeam3 €
nd14Jutranji SurvivalKit za mucoSinMuncas5 €
nd15Jutranji SurvivalKit za CCLSinM_lori9 €
nd16Oblak in ovratnicaCats--
nd17Praznična očalaCatsKejt3 €
nd18Etikete za darilaCatsSinM2 €
nd19Barve plesaCatsLAKIE3 €
nd20Eleganca ježaCatskaja5 €
nd21Nogavičke za male psedog_loveraleksandrak5 €
nd22Ovratnica za psa velikosti 40 cmdog_loversanco1a5 €
nd23Butlerski zvonček_loriluna74 €
nd24Čas skrajnostiKejt--
nd25War bridesCatsMižonny6 €
nd26Nail food - olje za nohte, OriflameRossyMižonny3 €
nd27Mehke nogavičkeMižonnyuraa4 €
nd28Pasji frizbiMižonnymoonbeam2 €
nd29Povodec FiredogMižonnyXena5 €
nd30Ovratnica/Povodec/CufaMižonnyskogkatt5 €
nd31Božični copatiPepsipikapokica10 €
nd32CK čevljiCats--
nd33Konopljino žganje Kanabisov'cKlejaQueenie11 €
nd34Medeni liker s pekočim feferonomKlejaskogkatt4 €
nd35Termofor z zimskim motivomKlejacookie2 €
skupaj228 €
Logiran

Zavetišče Horjul
mega
*
Sporočil: 1.166



« Odgovor #2 : ponedeljek, 03.12.2018 : 13:42:39 »

 Kiss
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3 : petek, 14.12.2018 : 22:40:31 »

Za Horjulce smo tokrat zbrali 228 € veselje bravo plesalec

Hvala vsem! Kiss objem
Logiran

Zavetišče Horjul
mega
*
Sporočil: 1.166



« Odgovor #4 : sobota, 15.12.2018 : 19:18:40 »

Hvala  Kiss
Logiran

SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #5 : petek, 11.01.2019 : 12:48:51 »

Saj lahko kar tukaj, mar ne?  Kiss Kiss
Vse kar je bilo predmetov za oddat/prevzet (po pošti/osebno/Gali) z moje strani je urejeno.  Wink
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Božične licitacije  |  Tema: Božične licitacije za Horjul 2018 - pravila, seznam, čvek ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines