mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 18:57:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 123   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier  (Prebrano 208436 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #15 : petek, 22.04.2005 : 16:27:52 »

Medva pa ravno sedaj s sprehoda, kjer se je malo poigral z stafordko pa rotko.  Grin
Kakšna pa je to "poletna frizurca"? Se dejansko oči vidijo?  Cool

A greš na razstavo v Oberswart (upam, da sem prav napisala)? Nam je lastnik od ELmerjevega očeta častil prijavnino in ga moramo sam pripelat gor.  Grin

Lp, Sanja
Logiran
Kora
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #16 : ponedeljek, 25.04.2005 : 21:15:59 »

Oj!

O frizuri... Tisto o kozi je bilo mišljeno bolj tako, zaradi dramatičnega učinka in umetniškega vtisa pač... Roll Eyes Cheesy Je pa res postrižena malo krajše, kot bi bilo primerno za mehkodlakega pšeničnega terierja na razstavi. Oči se ne vidijo, razlika je predvsem v krajši dlaki po nogah, trebuhu. Je pa ful praktično. Prilagam eno svežo slikico, da jo vidiš:
http://www.moj-album.com/slike/141778/7j_5VmUsvPXdZ1lY.v.jpg

Kdaj pa je ta razstava?
Jaz sem malo razmišljala, da bi šla pogledat v Tulln na Evropsko, še iščem prevoz.

Lp in pozdravček Elmerju Kiss!
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #17 : ponedeljek, 25.04.2005 : 21:39:48 »

Luštna frizura!  Grin

Mi našega redno predvsem okrog šapic, da se čimmanj blata prime in da se ne umaže tok.
Razstava je mislim da na začetku junija...

Očitno bomo res probali prvo avstrijskega šampiončka ustvart preden gremo na slovenska tla...


Pa jo boš peljala na razstavo? A jo kaj razstavljaš? Nisem še zasledila njenega imena v knjigici...


Lp, Sanja in Elmo (pošilja  Kiss nazaj)
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #18 : četrtek, 28.04.2005 : 22:08:26 »

Razlika v tipu pasme:

Irec: http://terrierpage.de/Rassen/Irish_Soft_Coated_Wheaten_Terr/Irish_Soft_Coated_Wheaten_Stan/connor2.jpg american:

 

Lp, Sanja

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
Kora
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #19 : četrtek, 05.05.2005 : 16:57:44 »

Oj!

Tisto z razstavo je bilo mišljeno, da grem sama, malo pogledat, pa zapravljat na stojnice  Cheesy.

Kora nikoli ni bila na razstavi. Ko smo jo dobili, niti nisem razmišljala v tej smeri, niti nisem prav poznala teh stvari. Potem pa smo se odločili za sterilizacijo, steriliziranih psičk pa se do pred kratkim ni smelo razstavljati. Zdaj pa tudi ne vidim več nekega smisla v tem, da bi jo peljala na razstavo.

Lepo se imej, Tina

P.S.: Vidim, da si dala gor nekaj o tipih mehkodlakega pšeničnega terierja. To z ameriškimi, irskimi, angleškimi, pa mešanimi linijami je res čisto posebna zgodba. Ko gledaš slike z razstav, včasih prav ne moreš verjeti, da gre za isto pasmo. Sem našla nekaj fajn strani in linkov na to temo, jih dam ob priliki na net.
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #20 : četrtek, 05.05.2005 : 17:33:47 »

A bi bila za stvar, da bi se enkrat dobile?
Prav rada bi videla tvojo psičko v živo... Mogoče takrat, ko bomo šli na razstavo, nazaj grede.


Lp, Sanja



P.S. Softyev bo kmalu toliko različnih vrst, da se bo original zgubil.  Angry
Logiran
Kora
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #21 : četrtek, 05.05.2005 : 20:50:18 »

Seveda sem za, da se srečamo, bi bila ful vesela Smiley.

Si videla, kaj se je na prvomajski vikend dogajalo na Češkem?
http://www.wheaten.cz/wheatendays/english/english.htm
Vsaj tako, na netu, je izgledalo super. Upam, da jim je srečanje uspelo in da ga bodo še kdaj ponovili. Bi se prav rada kdaj udeležila česa podobnega.

Glede našega srečanja, pa sva na liniji Wink!

Lp, Tina
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #22 : četrtek, 05.05.2005 : 21:29:29 »

Saj, ko jih je tam dost, se lahko tako dobijo. Ko bi bilo vsaj v Sloveniji tako.  Cry
Upam, da se bova res videli!


Prilagam še dve povezavi o nepravilnostih pri pasmi!

http://home.luna.nl/~wil.borst/wheat-12.jpg

http://home.luna.nl/~wil.borst/wheat-11.jpg


Lp, Sanja
Logiran
Damijana
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 80


« Odgovor #23 : nedelja, 08.05.2005 : 18:04:47 »

Pozdravljeni ljubitelji Softijev!  Wink

Ker že dolgo prebiram vaše pogovore, sem se tudi sama odločila, da vam pišem. Imam softya z imenom Terry.Kupili smo ga v Italiji. pa čeprav pravijo, da so tam večinoma ameriški tipi, je naš očitno redkost in je irec. Za to pasmo smo se odločili,ko smo videli Koro. Seveda smo o pasmi prebrali vse mogoče,kar se je najdlo v knjigah, internetu in dobre informacije nam je dala Tina(Kora).Moram priznat, da nam je dala zelo dobre napotke, ki so nam marsikdaj prišli prav. Terry obiskuje tudi agility, sicer zadnje čase bolj redko.

LEP POZDRAV VSEM
Damijana & Terry


P.S. Tina, če bosta s Koro kaj v bližini,  pozvoni. Namreč Terry že pogreša Koro!


Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #24 : nedelja, 08.05.2005 : 18:39:43 »

Naj ti še jaz izrečem prisrčno dobrodošlico!  Grin

A imaš slikce od svojega kje?

Lp, Sanja
Logiran
Damijana
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 80


« Odgovor #25 : nedelja, 08.05.2005 : 18:54:21 »

Hi! Smiley Smiley Smiley

Z veseljem ti pokažem slike, vendar sem nova in še ne vem kako! Imam jih ogromno, kot verjetno vsi ljubitelji psov. Mi lahko pomagaš?
Hvala!

D & T
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #26 : nedelja, 08.05.2005 : 18:58:05 »

Bomo to preko zasebnih sporočil, ok?
Logiran
Kora
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #27 : nedelja, 08.05.2005 : 19:39:18 »

Pozdravljena Damijana & Terry  Smiley

Super, da si se oglasila na forumu. Sem ful vesela, da se srečamo še tukaj! Wink

Upam, da bodo Terry-jeve slikice hitro na netu, do takrat pa naj povem, da je  Terry zrasel v pravega irskega lepotca in tipičnega softija. Cheesy

Lep pozdrav! Tina

P.S.:Damijana, pa daj na net še kakšno fotko, ko sta oba gor  Smiley( če jih še imaš). Pozvonim pa 100%, takoj, ko bom prvič na vašem koncu.
Logiran
Damijana
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 80


« Odgovor #28 : nedelja, 08.05.2005 : 19:47:28 »

Pozdravljena! Smiley Smiley

 Vesela sem ,da si se javila! Imam slike od Kore in Terrya pa se trenutno zafrkavam s tem kako naj jih vstavim! Kako,kako,kako? Upam, da mi bo ratalo!!!!!!!!!!

L.P.
Logiran
Kora
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #29 : nedelja, 08.05.2005 : 19:56:41 »

Damijana, imaš zasebno sporočilo; za slike pa si poglej še pomoč ( gumb mojpes.net zgoraj).
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 123   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines