mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 08:43:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Strani: 1 ... 117 118 119 120 121 [122] 123   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier  (Prebrano 208629 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
ruso
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 128


WWW
« Odgovor #1815 : sreda, 20.01.2010 : 07:45:06 »

Se pozna recesija tudi na pasjih razstavah  Wink
Logiran
sina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


« Odgovor #1816 : sobota, 23.01.2010 : 11:38:53 »

Pozdravljeni!
Oglašam se po dolgem času. Kaj je bilo na razstavi v Ljubljani? Rezultate prosim. Jaz sem za nekaj časa prenehala s treningi in razstavami, ker se trenutno nahajam v bolnici. Se sestavljam za resno tekmovanje spomladi v agilityju.Da bodo videli kaj znajo pšeničniki (in njihovi "mladi" lastniki).
Sting je Ernijev sin. Erni res ni lulal od veselja, je pa znal "označiti" človeka, ki mu ni bil všeč. Enkrat je celo mene. Vendar to ni trajalo dolgo. FUJ TO! je bil pravi ukaz za traparije, ki jih je delal. Velikokrat smo se nasmejali, ker mi je prijatelj govoril, da se naši psi pišejo Fujto.
Pa lepo norite po snegu z našimi ljubljenčki!
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1817 : sobota, 23.01.2010 : 19:24:09 »

A vam neki povem Grin Grin Grin???
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1818 : sobota, 23.01.2010 : 20:44:12 »

A vam neki povem Grin Grin Grin???

No, pa daj! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1819 : sobota, 23.01.2010 : 20:54:17 »

No da vidim kdo mi bo zdej najbolj fouž Grin Grin Sting prihaja v moje roke Grin Grin Zdaj pa bo vojaška disciplina!! Bo fant vidu kaj babe delamo. Danes mu je Blondie že pokazala vraga Smiley Smiley Wink
Logiran
sina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


« Odgovor #1820 : nedelja, 24.01.2010 : 16:46:28 »

Če je po fotru ne  boš imela itežkega dela. Samo vojaška disciplina ne pomaga.Pomaga nežnost in pohvale. In vztrajnost.
Dlako pa ima že sedaj svileno.Poskusi tudi na razstavah z obema.
Veliko sreče!!!! veselje
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1821 : nedelja, 24.01.2010 : 18:32:23 »

Če je po fotru ne  boš imela itežkega dela. Samo vojaška disciplina ne pomaga.Pomaga nežnost in pohvale. In vztrajnost.
Dlako pa ima že sedaj svileno.Poskusi tudi na razstavah z obema.
Veliko sreče!!!! veselje


Ah ja vojaška disciplina bolj v narekovajih. Kar se razstav tiče za Stinga odpade saj je žal kastriran sram Undecided ! Za zdaj pa živim v upanju in v želji da se enkrat pojvim z dvema softyjema na delovni tekmi Wink Ga bom probala še malo v agility upeljat če bo imela lastnica kasneje kake ambicije. Vendar to šele čez lep čas ko se jaz sestavim Tongue Tongue Dlaka je še vedno temna ampak že kar lepo mehka Smiley Po mojem mnenju bo dlaka po Tesi (dolga in rahlo valovita). Kar se tiče pozornosti ne bo težav, je pa precej razvajen Grin Grin tako da bo treba najprej postavit neke meje in da se nauči obladovat svojo energijo! Upam da bo šlo!! Evil Evil Sem pa res vesela da imam tako priložnost!! Smiley Smiley Smiley
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1822 : sobota, 13.02.2010 : 21:19:31 »

No pa še malo boljše novice, vsaj zame... KD Ovčar bo po vsej verjetnosti dobil še malo večji paket softyjev.. Sicer Sting in njegova sestra(žal ne vem katera psička je to)! Komaj čakam da začnemo s tečaji, saj bom prvič malo bolj aktivna(t.i. pripravnik za inštruktorja, oz bolje rečeno prva pomoč očiju Grin ) in hvala bogu ravno v skupini kjer bo moja ljuba pasma softy Grin Grin Grin...
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #1823 : torek, 09.03.2010 : 15:23:34 »

Tjaša, kar poročaj, kako bo napredoval razred softyjev  Smiley

Včeraj pa je praznovala moja Envy (Envy Me I`m The Best Colour) svojih 12 let

In je še vedno super, na zunaj in na znotraj  Smiley

Pa Zoja je tudi praznovala včeraj, se mi zdi, 4 leta?

V GLAVNEM, VSE NAJBOLJŠE OBEMA!!!!! In glede na datum praznovanja, tudi lastnicam
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #1824 : sreda, 10.03.2010 : 18:37:59 »

Envy in Zoja vse najboljše!
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1825 : četrtek, 11.03.2010 : 17:07:18 »

Ja vse najboljše še iz moje strani! Upam da je bila  dobra torta!!! =)
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #1826 : ponedeljek, 12.04.2010 : 14:25:20 »

Pozdravljeni vsi skupaj!

A kdo mogoče pride v MB na razstavo? Da se mal vidimo?  Smiley
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1827 : sreda, 14.04.2010 : 15:53:34 »

Hey Sanja, tebe pa že dolgo nismo slišali... jaz malo navijam doma da bi šli malo pogledat, ampak ne vem kako bo.

Drugače pa malo o Stingu...je kar priden učenec, obvlada kako zafrkavat svojo lastnico, drugače pa divjata z Blondie 100 na uro!
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #1828 : ponedeljek, 26.04.2010 : 21:32:11 »

Malce pozno pišem, ampak vseeno;
Na razstavi v MB sem videla po dolgem času nekoliko ljudi s katerimi se nismo videli že kar dolgo časa - predvsem lastnike softijev  Smiley
Tako sem videla Amona in Jesabelle ter njuna lastnika, pa da Magic Jeannie in njeno Suzano ne pozabim - Jeannie je ista Tessa, čist po mami! Spoznala sem pa tudi novega pšeničnika (za katerega je Janja fajn gruntala kje je) in to Casperja, ki je prišel iz Češke pred dvemi leti.  Smiley Njegova lastnica ima pasji salon v MB in to kake 20 min peš od mene, tako da ga bom lahko večkrat vidla, pa še ko bo Elmer postal štajerc bo imel blizu do frizerja.

Od softijev, ki so zmagali nimam slik, pa imen tudi nimam pri sebi, so bili pa Nemci zmagovalni vse tri razstave. Samec je bil bolj (po moje rečeno) angleškega tipa, sam vseeno : fantastična postava, urejen v piko in videlo se je, da je bolj razstavljalski. Jaz sem sicer delala na razstavah, pa žal nič pri softyih, sem jih pa vsaj na specialki terierjev lahko opazovala iz sosednjega ringa.  Smiley

Elmo trenutno počiva zraven mene, nekam je imel danes slab dan: driska celo dopoldne, kar je pa moja krivda, ker sem mu dala včeraj konzerve za večerjo. Je pa vsaj doživel nenormalno veliko sprehodov danes.  Grin Sem ga peljala na vsaki 2 uri ven.

Ko bom prišla do kabla od telefona, bom pa še kako slikco prilimala.

Lep večer vsem skupaj  Smiley

Sanja & Elmer
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1829 : nedelja, 13.06.2010 : 20:27:56 »

Mi pa se še kar dajemo z kožo... zdaj smo izločili še tažave s ščitnico!
Logiran
Strani: 1 ... 117 118 119 120 121 [122] 123   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines