mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 11.06.2024 : 05:53:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Strani: 1 ... 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 ... 123   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier  (Prebrano 211026 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1650 : četrtek, 18.06.2009 : 11:57:54 »

tale 4 in 5.7  v Lendavi se mi dobro sliši....a kdo od vas gre?? Smiley Smiley
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #1651 : četrtek, 18.06.2009 : 12:12:55 »

Envy, Til, Elmer, Erni, ena odrasla psica iz Hrvaške, ena mlada iz Avstrije. Po 1 v vsakem razredu, pa 3 samci, 3 samice. Bomo poparčkani  Grin
Razstava bo sicer dva dni, terierji bodo v soboto.
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1652 : četrtek, 18.06.2009 : 12:23:46 »

Hm moram malo razmisliti...do kdaj je rok prijave?? Zoya ne gre?
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #1653 : petek, 19.06.2009 : 07:27:42 »

Rok je že davno mimo. Kolikor sem videla prijavnic, je bilo samo teh 6
Logiran
ruso
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 128


WWW
« Odgovor #1654 : petek, 19.06.2009 : 13:23:24 »

Danes sem pa imel srečo v nesreči. Ko smo bili  prejšnji vikend na morju je Nova nekam cihala in otresla z glavo. Danes sem jo k veterinarki  peljal in smo ji travo podobno pšenici ,ki naprej gre nazaj pa ne potegnili ven z nosnice z narkozo. Vse gnojno in je dobila antibiotike. Ni kazala nobenih znakov samo tresla je z glavo.
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1655 : petek, 19.06.2009 : 13:43:01 »

Danes sem pa imel srečo v nesreči. Ko smo bili  prejšnji vikend na morju je Nova nekam cihala in otresla z glavo. Danes sem jo k veterinarki  peljal in smo ji travo podobno pšenici ,ki naprej gre nazaj pa ne potegnili ven z nosnice z narkozo. Vse gnojno in je dobila antibiotike. Ni kazala nobenih znakov samo tresla je z glavo.

te trave so zoprne ja. Naš Nils ima skoraj vsako leto manjšo operacijo tace zaradi te trave...pa nikakor ne moremo preprečit da bi se to končalo...!

Ja pa sem spet nekaj zamudila...Za druge razstave v bližnj prihodnosti pa malo sporočite, da še jaz nekam prijavim..se mi zdi da bi lahko spet enkrat poskusila srečo Smiley Drugače vem da Blondie ni nobena konkurenca, čeprav se mi zdi, da se je sedaj malo bolj naredila in da je zdaj že blizu konkretnega softyja. Ampak itak pridemo zaradi druženja.. Wink Wink Smiley Smiley
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #1656 : petek, 19.06.2009 : 23:29:25 »

Tjaša123m na mojpes.net so sproti objavljene vse prijavnice za razstave, in tudi pozivi, kdaj je zadnji rok za prijavo  Wink
Zdaj kar malo pazi, kdaj bo rok za Trbovlje. Razstava bo zadnjo nedeljo v avgustu, torej vsaj 14 dni bo zadnji rok.

Pa prej na frizuro  Grin Grin Grin
Logiran
sina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


« Odgovor #1657 : nedelja, 21.06.2009 : 09:18:55 »

Včeraj je Erni naredil izpit B-BH.
 Grin Kiss Smiley
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1658 : nedelja, 21.06.2009 : 13:59:12 »

Včeraj je Erni naredil izpit B-BH.
 Grin Kiss Smiley

A samo to izvemo?? Kakšen roman kako je bilo in kako je delal in kako je bil uspešen, pa ne pride?!! Huh Smiley Smiley  Sicer pa čestitke!! Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Tjaša123m na mojpes.net so sproti objavljene vse prijavnice za razstave, in tudi pozivi, kdaj je zadnji rok za prijavo  Wink
Zdaj kar malo pazi, kdaj bo rok za Trbovlje. Razstava bo zadnjo nedeljo v avgustu, torej vsaj 14 dni bo zadnji rok.

Pa prej na frizuro  Grin Grin Grin

To navadno malo bolj spremljam Wink Samo raje vprašam, ker da bi bila potem sama na razstavi, do tega mi ni. Mi je bilo super v Celju, kljub katastrofi frizure od Blondie, ker nas je bilo precej Wink Wink Sicer si pa ne morem predstavljati Blondie s novo frizuro... Grin
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #1659 : nedelja, 21.06.2009 : 22:00:03 »

no, lepo, vidiš, da ga je vendarle naredil, ko se toliko pritožuješ nad njegovo ubogljivostjo!!!!1
Logiran
sina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


« Odgovor #1660 : ponedeljek, 22.06.2009 : 08:06:47 »

Erni se je izredno umiril.
Pri nas imamo razdeljeno: Dušan skrbi za osnovno šolanje, jaz za agility.
Za izpit pa sploh ni bilo dileme da ga nebi naredil.
Tjaša s tabo se bo težko kdor koli od nas primerjal. Z Blondie sta favoritki.

Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1661 : ponedeljek, 22.06.2009 : 13:33:57 »

Erni se je izredno umiril.
Pri nas imamo razdeljeno: Dušan skrbi za osnovno šolanje, jaz za agility.
Za izpit pa sploh ni bilo dileme da ga nebi naredil.
Tjaša s tabo se bo težko kdor koli od nas primerjal. Z Blondie sta favoritki.




No no še veliko veliko vaje bo potrebne da bo Blondie res znala. Za enkrat sva še na začetku. Sam bi bilo pa fajn dva softy-ja vidit na tekmi. Tako da kar pogumno in se vidimo na Ptuju Grin Grin Wink...

Hm nevem tale agility mi ravno ne leži ampak mogoče pa le prideva na eno tekmo. Blondie se je sama naučila preskakovati ovire, iti skozi tunel in vse tiste gugalnice, malo bo treba potrenirat slalom ker ga je delala do sedaj šele 3krat in pride sama samo nekje do sredine. Problem bodo pa cone, ker je Blondie tako hitra, da vse preskoči in jo res težko lovim. Nazadnje ko sva delali agi se je morala pred vsako oviro ustavit... Med počitnicami pa greva k Tačkam pomagačkam, če naju bodo želeli Grin Grin
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1662 : sreda, 01.07.2009 : 13:11:01 »

No še malo novic iz mojih koncov...včeraj je Blondie prvič delala celo agility progo.No ne ravno prvič, že prej je kdaj skočila, čez kako oviro če je bila slučajno postavljena, v glavnem je bila prvič na agi treningu; kjer je bila postavljena cela proga. Izgledalo je...no ja-->KATASTROFALNO. Blondie je še kar znala, jaz pa sem letala kot ena kura,ki ne ve kam bi šla.

Tako da se pohvalimo, kaj od včeraj znamo. Znamo čez gugalnico, skozi vse tunele, preskakovat ovire vseh velikosti in oblik, čez tisti most znava--->to gre že sama...Slalom gre malo z mojo pomočjo. Z agilityjem se še vedno ne nameravam parv veliko ukvarjati. Vse kar sva včeraj delale sem izpeljala iz programa B-BH, kar se mi je izkazalo za zelo uspešno, saj je bila tako veliko bolj vodljiva... So se pa definitivno vsi nasmejali ko so gledali. Grin Grin Grin

A ste že vsi na dopustu, ker se noben ne oglaša...jaz se še ta teden matram s šolo potem pa--->MORJE!!!! Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Wink Wink Wink
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #1663 : petek, 03.07.2009 : 22:18:55 »

Držite pesti jutri! Sicer bogvekdo nam bo sodil, baje je menjava, ampak odhajam v Lendavo živčna, ampak tudi na pozitiven način - družba bo vsekakor hudomušna  Cool  Grin

Elmer skopan, ker pa ne mara umetnega sušenja, ga raje sušim na naraven način, kar pomeni, da bo trajalo celo noč ... bo pa natural skodran  Grin

Lp,

S & E
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #1664 : petek, 03.07.2009 : 23:16:07 »

Tudi Til je natur skodran, sploh po glavi - čelu. Možgančki?  Grin Envy pa je itak bolj kodrava. Zdaj se vsi trije gužvajo v mojem stanovanju (majhnem). Pa vsi zadovoljni.

Polnim oba fotoaparata za jutri in za nedeljo - bom fotografka.

Pa ko je že bila tema o izpitih - Blondie, pa Erni, pa še Bonita (ta moment se ne spomnim uradnega imena), mlada, uvožena iz Češke, lepa, svilena ... ta prava  Smiley Naredila BBH z 96 pik. Bravo vsem. Pa zanimivost, ki mi je ravno prišla na misel: od vseh so lastnice ženske (tudi od Envynih 94 točk pred oh oh oh leti). Nam to kaj pove? Wink Wink Wink

No, čez dobre 4 ure moram vstat, nafotrat 9 softijev, dva pa odpeljat v Lendavo. Čisti užitek.
Logiran
Strani: 1 ... 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 ... 123   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines