mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:49:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Hrana Lupo Natural
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Hrana Lupo Natural  (Prebrano 8523 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Čarna124
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : ponedeljek, 24.02.2020 : 07:01:32 »

Pozdravljeni,

Imava 3 leta staro avstralsko ovčarko.
Do nekje drugega leta starosti sva jo hranila z briketi Monge - okus ovce. Te je svojim psom dajal tudi vzreditelj. Pri nas jih redkokje dobiš, medtem ko so v tujini zelo razširjeni. Dlaka je bila sijoča, prelepa, psička pa normalno aktivna.
Potem pa je nastala težava, ko smo v novem 15kg žaklju istega okusa dobili že po barvi drugačne brikete. Sprva si nisva mislila, da gre za kakšno napako, a ko jih je psička večkrat izbruhala, sva jih reklamirala. Izkazalo se je, da je prišlo do večje napake pri proizvajalcu, ker je bil tudi nov žakelj, ki sva ga dobila in ki je bil iz druge šarže, spet tretji okus... razumljivo, da smo menjali hrano.

Po posvetu sva se odločila za hladno stiskane pelete - Lupo Natural. 
Peleti so ji šli v slast, kakci lepo mehki, izginila pa je sijoča dlaka. Pričeli smo z dodajanjem lososovega olja. Dlaka se je vrnila in poleg pohval o lepoti na vseh hribih se je odlično odrezala tudi na vsega treh razstavah, ki smo jih obiskali Smiley

Pišem vam ker:
1. Vsako leto preko zime se Čarna odloči in si zada npr mesec dni posta, ko je manj ješča in pričakuje, da bo dobila kaj drugega, ali pa vsaj kaj za podmazat čez pelete. Se to dogaja tudi pri vaših psih? Kako se spopadate s tem?
2. Razmišljava, da bi prešla na Naturavetal pelete za aktivne pse. V običajnem tednu se mi dva- do trikrat pridruži pri teku in tako tedensko preteče 20-30 km. Potem pa so tu še vikend hribi... Ima kdo izkušnje s to hrano?

Kakšni drugi predlogi? Na svežo hrano ne bi rada prešla.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Hrana Lupo Natural
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines